• w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  romper stomper :-)
  ~bbb
  Junani
  brynka


  sąsiedzi
  katastrofa budowlana
  Demolka :)
 • w temacie co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ?

  W: Męskie sprawy
  gość
  gość Mi rzeszkadza osobiście to,że tu takie halo halo jakie to nie twardzielki są, palą,piją, klną, tatuaże sobie robią a to przecież taki ból, a jak przyjdzie do najzwyklejszego anala, to zamieniają się w malutkie płaczące dziewczynki i wołają,że boooli aaaałaaaaa.Szmaty fałszywe.
  Najzwyklejszy anal? A wsadzał Ci ktoś kiedyś "ogóra" w doope?Nie? To zapraszam na płukanie okręznicy i zobaczymy czy nie bedziesz płakał że masz w doopie coś więcej niż g***no.
  prawie padlam hehehehe chyba zaczne czesciej tu zagladac na prawde poprawia mi to humor:-)
 • w temacie Czy moja kobieta może mnie zdradzać?

  W: Męskie sprawy
  nibynick Biala878 nibynick zasobik Nie jesteśmy małżeństwem, ale wydawalo mi się, że jesteśmy udaną parą. Stopniowo w naszym związku wszystko stygło, ale to tak normalnie jak w każdym. W sensie moja kobieta nie nosiła już szpilek a dres itd. ale myślałem, że to po prostu takie naturalne, że sobie mieszkamy i trudno, żeby było zawsze piękna, chociaż oczywiście chciałbym.

  Niestety ostatnio moja kobieta rozbłysła i rozpromieniła się jak na poczatku naszego związku. Piękni się rano, zaczęła biegac do kosmetyczki, czasem do fryzjera, wychodzi częściej z koleżankami. Powinienem się cieszyć, ale mam w sobie taki niepokój, że może kogoś ma?Musisz jej majtki sprawdzać jak wraca do domu , ja bym tak zrobił :-Dhehehe moj maz nie wpadl na to jeszcze hehehehe musze mu powiedziec heheheh a sie dosmiałam :-)Fajna kobitka z Ciebie, lubie Cię :-Dze ja hmm heh :-)
 • w temacie Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

  W: Męskie sprawy
  heheh dobreee jesc sucharka heheh . Ja kiedys bylam jak modelka i szukalam kogos kto dobrze bedzie mnie traktowal , kochal . Nie zdradzam, jestem wierna i daje to co ktos daje mi i gdzie Wy super mezczyzni byliscie ?????
 • w temacie Czy moja kobieta może mnie zdradzać?

  W: Męskie sprawy
  nibynick zasobik Nie jesteśmy małżeństwem, ale wydawalo mi się, że jesteśmy udaną parą. Stopniowo w naszym związku wszystko stygło, ale to tak normalnie jak w każdym. W sensie moja kobieta nie nosiła już szpilek a dres itd. ale myślałem, że to po prostu takie naturalne, że sobie mieszkamy i trudno, żeby było zawsze piękna, chociaż oczywiście chciałbym.

  Niestety ostatnio moja kobieta rozbłysła i rozpromieniła się jak na poczatku naszego związku. Piękni się rano, zaczęła biegac do kosmetyczki, czasem do fryzjera, wychodzi częściej z koleżankami. Powinienem się cieszyć, ale mam w sobie taki niepokój, że może kogoś ma?Musisz jej majtki sprawdzać jak wraca do domu , ja bym tak zrobił :-Dhehehe moj maz nie wpadl na to jeszcze hehehehe musze mu powiedziec heheheh a sie dosmiałam :-)