• w temacie skojarzenia

W: Hydepark
    romper stomper :-)
    ~bbb
    Junani
    brynka

sąsiedzi
    katastrofa budowlana
    Demolka :)
  • w temacie co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ?

W: Męskie sprawy
    gość
    gość Mi rzeszkadza osobiście to,że tu takie halo halo jakie to nie twardzielki są, palą,piją, klną, tatuaże sobie robią a to przecież taki ból, a jak przyjdzie do najzwyklejszego anala, to zamieniają się w malutkie płaczące dziewczynki i wołają,że boooli aaaałaaaaa.Szmaty fałszywe.
    Najzwyklejszy anal? A wsadzał Ci ktoś kiedyś "ogóra" w doope?Nie? To zapraszam na płukanie okręznicy i zobaczymy czy nie bedziesz płakał że masz w doopie coś więcej niż g***no.
    prawie padlam hehehehe chyba zaczne czesciej tu zagladac na prawde poprawia mi to humor:-)
  • w temacie Czy moja kobieta może mnie zdradzać?

nibynick Biala878 nibynick zasobik Nie jesteśmy małżeństwem, ale wydawalo mi się, że jesteśmy udaną parą. Stopniowo w naszym związku wszystko stygło, ale to tak normalnie jak w każdym. W sensie moja kobieta nie nosiła już szpilek a dres itd. ale myślałem, że to po prostu takie naturalne, że sobie mieszkamy i trudno, żeby było zawsze piękna, chociaż oczywiście chciałbym.

Niestety ostatnio moja kobieta rozbłysła i rozpromieniła się jak na poczatku naszego związku. Piękni się rano, zaczęła biegac do kosmetyczki, czasem do fryzjera, wychodzi częściej z koleżankami. Powinienem się cieszyć, ale mam w sobie taki niepokój, że może kogoś ma?Musisz jej majtki sprawdzać jak wraca do domu , ja bym tak zrobił :-Dhehehe moj maz nie wpadl na to jeszcze hehehehe musze mu powiedziec heheheh a sie dosmiałam :-)Fajna kobitka z Ciebie, lubie Cię :-Dze ja hmm heh :-)
  • w temacie Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

heheh dobreee jesc sucharka heheh . Ja kiedys bylam jak modelka i szukalam kogos kto dobrze bedzie mnie traktowal , kochal . Nie zdradzam, jestem wierna i daje to co ktos daje mi i gdzie Wy super mezczyzni byliscie ?????
  • w temacie Czy moja kobieta może mnie zdradzać?

nibynick zasobik Nie jesteśmy małżeństwem, ale wydawalo mi się, że jesteśmy udaną parą. Stopniowo w naszym związku wszystko stygło, ale to tak normalnie jak w każdym. W sensie moja kobieta nie nosiła już szpilek a dres itd. ale myślałem, że to po prostu takie naturalne, że sobie mieszkamy i trudno, żeby było zawsze piękna, chociaż oczywiście chciałbym.

Niestety ostatnio moja kobieta rozbłysła i rozpromieniła się jak na poczatku naszego związku. Piękni się rano, zaczęła biegac do kosmetyczki, czasem do fryzjera, wychodzi częściej z koleżankami. Powinienem się cieszyć, ale mam w sobie taki niepokój, że może kogoś ma?Musisz jej majtki sprawdzać jak wraca do domu , ja bym tak zrobił :-Dhehehe moj maz nie wpadl na to jeszcze hehehehe musze mu powiedziec heheheh a sie dosmiałam :-)