• w temacie Czy dzieci dziedziczą długi rodziców?

W: Hydepark
    lili1955
    Biala878 Wiecie jaki nasz kraj jest normalnie popaprany .... wYGRALISMY TA SPRAWE WYROK MAMY PRAWOMOCNY. Brat meza został podciagniety pod Nasza sprawe poniewaz tez sie odwolywal od nakazu zaplaty podciagniety pod Nasza sygnature akt. i??? komornik od nas normalnie chce sciagac kase a od brata , ktory byl podciagniety pod Nasza sygnature sprawe wygral(dzieki nam ) , ale nie ma prawomocnego komornik wstrzymal postepowanie komornicze a na nas nie... trzeba tak wszytskiego skrupulatnie pilnowac ze szok. Poki co bede wysylac komornikowi nasz wyrok prawomocny . I mysle ze wszyttsko bedzie ok . Tam z bratem sie nie wychylam , ze doszlo do pomylki bo w sumie niech tom ich pomylka , ja dostarcze im wyrok prawomocny i mysle bedzie ok
    WITAJ I GRATULUJE WYGRANEJ WIEDZIALAM ZE TAK BEDZIE.....TRZYMAJCIE SIE NO I NIECH WAM SIE WIEDZIE...BĄDŹCIE ZDROWI I CIEPLUCHNO POZDRAWIAM :)
    Teraz moge powiedziec DZIEKUJE:-)
  • w temacie Wierzycie w zabobony ?

W: Porady
    WednesdayTEN
    Antonnia
    irekwj a czym się to różni od wiary w boga ?
    Tym samym czym Ty od dzika .
    Czyli w mniej więcej w 20% się różni (na poziomie genów)? :>
    Ha! Ja jestem przesadna hehe moze ktos powie ze to glupie czy cos ale tak mam no i juz
  • w temacie wyprawka dla niemowlaka

W: Babskie sprawy
    wez idz do mydlarni : Mydlarnia u Franciszka i tam kup mydlo marsylskie to mniej procentowe. Kosztuje jakies 16zl taka duuuza kostka starczy Ci na bardzo dlugo i jest NATURANLE! nie jest drogie moim zdaniem bo starcza na naprawde dlugo. A co do czegos jeszcze co ma dobry sklad nie jest toksyczne dla dziecka to polecam w roossmanie sa takie kosmetyki z beaby dream shampoo ma dobry sklad i jest tani. wiec nie ma sensu przeplacac. pozdrawiam
  • w temacie Płyn Lugola brać czy nie?

prosze sobie obejrzec

Biala878
    poczytaj o płynie lugola:-) duzo tego jest w necie . Tak racja podawali go tez po czarnobylu , ale ogolnie niby leczniczy tak brat moj twierdzi jak i ocet jablkowy zeby pic zeby zakwasic zoladek sam ze wtedy lepiej pozniej trawi. pije ten ocet plyn lugola tez w sumie , ale zastanawiam sie czy dziecku dac go pic .... z tarczyca nie mam problemu jedynie profilaktycznie go pije

Judas ~gość Ja biorę jak syrop na kaszel, w razie ataku jądrowego od Putina jestem zabezpieczony przed promieniowaniem wiec może walić swoje Atomówki :-) :-) :-) :-) Przyjacielu

Syrop na kaszel chroni od ataku jądrami rozwścieczonego Putina. ale tylko brany doodbytniczo w postaci ciepłej lewatywy.
  • w temacie Płyn Lugola brać czy nie?

poczytaj o płynie lugola:-) duzo tego jest w necie . Tak racja podawali go tez po czarnobylu , ale ogolnie niby leczniczy tak brat moj twierdzi jak i ocet jablkowy zeby pic zeby zakwasic zoladek sam ze wtedy lepiej pozniej trawi. pije ten ocet plyn lugola tez w sumie , ale zastanawiam sie czy dziecku dac go pic .... z tarczyca nie mam problemu jedynie profilaktycznie go pije

Judas ~gość Ja biorę jak syrop na kaszel, w razie ataku jądrowego od Putina jestem zabezpieczony przed promieniowaniem wiec może walić swoje Atomówki :-) :-) :-) :-) Przyjacielu

Syrop na kaszel chroni od ataku jądrami rozwścieczonego Putina. ale tylko brany doodbytniczo w postaci ciepłej lewatywy.
  • w temacie Warto brać kredyty chwilówki?

Pewnie ze brac heh pozniej uchylac sie przez 3 lata nie wplacac nic i pozniej starac sie i wnosic o przedawnienie :-))))0

majowa Na pewno nie na kupno telewizora.... to głupota zwłaszcza że po miesiącu trzeba oddać, więc jak nie masz tej kasy na telewizor to za miesiąc będziesz miał? A jeśli będziesz miał to chyba warto poczekać ten miesiąc i nie płacić olbrzymich odsetek. Za 2000zł to będzie ok dodatkowo 300zł za miesiąc. To lepiej normalnie w sklepie raty i płacić.
    Takie chwilówki ratują ludzi jak im braknie na życie pod koniec miesiąca można wziąć np 200zł np. pięć dni i spłacić po wypłacie, nie trzeba biegać po sąsiadach i rodzinie. Ale tylko małe kwoty na krótki czas i mając pewność że spłacimy to w terminie.
  • w temacie Dokonałam aborcji... - nie żałuję!

W: Babskie sprawy

sama bylas takim "pasozytem" jak slucham takich ludzi jak Ty to tez jestem za aborcja... No ale racja Twoje cialo Twoja decyzja, ale lepiej oddaj komus jak Ty nie chcesz . I pozniej zyj z tym . MOzesz powiedziec ze Ty bys usunela i nic bym nie powiedziala, ale ze pasozyta...
  • w temacie Czy dzieci dziedziczą długi rodziców?

Wiecie jaki nasz kraj jest normalnie popaprany .... wYGRALISMY TA SPRAWE WYROK MAMY PRAWOMOCNY. Brat meza został podciagniety pod Nasza sprawe poniewaz tez sie odwolywal od nakazu zaplaty podciagniety pod Nasza sygnature akt. i??? komornik od nas normalnie chce sciagac kase a od brata , ktory byl podciagniety pod Nasza sygnature sprawe wygral(dzieki nam ) , ale nie ma prawomocnego komornik wstrzymal postepowanie komornicze a na nas nie... trzeba tak wszytskiego skrupulatnie pilnowac ze szok. Poki co bede wysylac komornikowi nasz wyrok prawomocny . I mysle ze wszyttsko bedzie ok . Tam z bratem sie nie wychylam , ze doszlo do pomylki bo w sumie niech tom ich pomylka , ja dostarcze im wyrok prawomocny i mysle bedzie ok