• w temacie Wybaczyłem zdradę ale...

W: Męskie sprawy

Natxan Miesiąc temu moja narzeczona mnie zdradziła, zrobiła to pod wpływem alkoholu na wieczorze panieńskim koleżanki. Nie doszło do niczego więcej niż pocałunek z jakimś przypadkowym kolesiem, sama mi o tym powiedział achoć słabo to pamiętała. Postanowiłem jej wybaczyć ale teraz mam cos takiego, że nie mam ochoty jej pocałować czy dotknąć . Myślicie,że to minie czy nasz związek jest już skazany na starty?
    moim zdaniem skazany na straty.....
  • w temacie Coś o kobietach ....

W: Hydepark
    misza55 [image]0003ORSC4P82KPU6[/image]
    Tak jest... super temat :-)
  • w temacie kto nie lubi dużych piersi

gość Ja mialam G dlatego maz mnie poderwal gdy mialam 14 lat. Ale rywalizowalam z inna ktora tez miala wielkie piersi chyba H. Powiedzial ze ozeni sie z ta z wiekszymi piersiami. Wiec zaczelam pic duzo mleka itd, i gdy mialam 18 lat urosly mi do JJ i maz wybral mnie. Ma obsesje na punkcie wielkich cyckow i czesto obmacuje piersi innych kobiet. Nieraz sie trafia taka z wiekszymi ode mnie i zamiast rozwodu to pozwalam aby sie pobawil. Lubi obmacywac wielkie piersi innuch kobiet przy mnie, oficjalnie, podczas imprez.
    ze Ty sie godzisz na to...
  • w temacie Coś o kobietach ....

W: Hydepark
    Marcin65 [image]0003QFN4A5X8ECF8[/image]

[image]0003QFN51QLR20WI[/image]hehehe a sie dosmialam :-)))
  • w temacie Szczepić dziecko czy tez nie

W: Babskie sprawy
    gość revek Szczepic - tyle ze wybrac te lepsze platne szczepienia to dziecko przyjmie mniej wkluc iglyMniej wkłuć nie znaczy lepsze. Radzę podejść racjonalnie do tematu, sprawdzić składy, poczytać o odczynach poszczepiennych. A najlepiej rozłożyć szczepionki na dłuższe okresy, ja szczepiłam max 2 szczepionki (w tym tripacel 3 w 1) zgodnie z zaleceniem neurologa i uważam, że lepiej wierzyć neurologowi, który nie dostaje nic za reklamowanie 6 w 1 i odradza takie szczepionki niż pediatrze, który naciska by mieć kasę.Tak te hmm skoarzone sa gorze z tym ze przed zaszczepieniem dziecka radze przeczytac ulotke . Jakie sa pozniej skutki uboczne po szczepieniu
  • w temacie kto nie lubi dużych piersi

alez durny temat .... na sile chyba jakis utworzony... Jedni lubia takie inni takie jak z wszytskim kazdy jest innym egzemplarzem... echh