• w temacie Wróci zasadnicza służba wojskowa? "To potrzebne"

W: Polityka
    gość SŁUŻBA WOJSKOWA OBOWIĄZKOWA 6 MIESIĘCY UNITARKA INTENSYWNA NAUKA PRAKTYKA OBSŁUGA SPRZĘTU DUŻO ĆWICZEŃ TAKTYKI STRZELANIA A NASTEPNE 6 MIESIĘCY ROTACYJNIE SZKOLENIA W TERENIE I NA POLIGONIE JAK NAJBARDZIEJ REALISTYCZNIE ZORGANIZOWANE ...WIEM CO MÓWIĘ BO SLUŻYŁEM Z POBORU W WOJSKU SZYTEM BYŁ KULAWY ALE MIMO WSZYSTKO DO CZEGOŚ MI SIĘ PRZYDAŁ GDY ZACIAGNĄŁEM SIĘ DO LEGII CUDZOZIEMSKIEJ BYŁO BARDZO CIEŻKO ALE DALEM RADĘ NA KONTRAKCIE A UCZESTNICZYŁEM W RÓŻNYCH MISJACH ..I ŻYJĘ DZIĘKI TEMU ŻE BYŁEM SZKOLONY I REALNIE POZNAŁEM WALKĘ.. A CO TERAZ MŁODZI CHŁOPCY ROBIĄ? .. ZWYKLE ŻELUJĄ SOBIE GRZYWKI I PATRZĄ W EKRAN KOMPUTERA I W GRY WOJENNE GROJĄC MYŚLĄ ŻE MAJĄ CO NAJMNIEJ TRZY ŻYCIA... zgadzam sie !

• w temacie Jaka sobie radzić z docinkami innych na temat tuszy?

W: Porady
    ciekawe to co piszesz.... skad to przepisales ? heh :-) ciekawe ksiazki to musza byc az chyba przeczytam :-) Tez mialam problem z zaakceptowaniem teraz jaka jestem , po ciazy przytylam 30kg , do dzis nie moge juz schudnac i byc taka jak sprzed ciazy i chyba juz nigdy taka nie bede kiedy 34 , 36 a teraz 40 ... to jest szok tzn w sumie byl . Dosc sie oplakalam z tego powodu , ale po czasie zaakceptowalam siebie jaka jestem :-) i dobrze mi z tym . Nie odchudzam sie tez juz nawet a nikt mi raczej nie dogryzie z tego powodu chyba ze za plecami :-) Po prostu mam gdzies to co ludzie o mnie mysla nie znajac mnie a jedynie widza tylko jak wygladam tzn ogolnie moim zdaniem nawet to ze jestes tam przy kosci to nie znaczy ze nie mozesz byc atrakcyjna . Fajny ciuch , but, piers do przodu delikatny makijaz i nikt nie zauwazy tego ze jestes okraglejsza:-) Poza tym liczy sie to co masz w glowie :-)
  • w temacie Jaki wiek na pierwsze dziecko?

W: Babskie sprawy
    To zalezy od tego kiedy Ty bedziesz gotowa na nie nie. Ja tak mysle ze 25 lat chociaz sama urodzilam jak mialam 24 zaszlam jak mialam 23 ...
  • w temacie Czy powiedzieć parterowi, że ma koszmarny gust?

W: Porady
    Ciesz sie ze w ogole cos dostajesz :-) Na moje urodziny maz pojechal z niby moja kolezanka na sklepy szukac prezentu dla mnie . Kupil mi rzeczy w ogole nie trafiajace w moj gut , jakies rzeczy dla starszej kobiety moim zdaniem , jak mu to powiedzialam to byl to ostatni preznt jaki od niego dostalam z ubran :-) a nawt juz pozniej nie kupowal mi nic sam jedynie jak cos to ze mna :-) a napisalam ze z niby kolezanka bo ona chyba mu doradzala z zamknietymi oczami co ma mi kupic
  • w temacie Dokonałam aborcji... - nie żałuję!

W: Babskie sprawy
    sarkafarka123 Miałam 18 lat, gdy zaszłam w ciąży. Zostałam sama, bez pomocy rodziny, bez wykształcenia, bez pieniędzy. Mój chłopak powiedział, że nie pozwoli abym zmarnowała mu życie. Jego rodzice dali pieniądze na zabieg i dokonałam aborcji. Nie żałuję. Dziś mam wszystko: mieszkanie w centrum Krakowa, samochód, firmę. Nie żałuję. Mój obecny narzeczony nie zna tej historii... nigdy jej nie pozna.
    a rob ze se co chcesz Twoja decyzja . Nikomu nic do tego to Ty z tym bedziesz zyc. Zaluje , nie zaluje Twoja sprawa ... kogo to obchodzi tak jak mowie Twoja sprawa .
  • w temacie Dlaczego Kobiety są takimi materialistkami????

W: Hydepark
    brynka root80 większość kobiet w dzisiejszych czasach idzie na łatwiznę i szukają kogoś kto zapewni im "ciepłe gniazdko" bez (że tak powiem)wkładu własnego.Nie chcą brać kredytów i takie tam...Jeszcze facet ma zap...ć na te "bóstwa"...:-)Cwane bestie....dobrze żę podkreśliłeś że nie wszystkie.......bo ja na pewno taka nie jestem i znam jeszcze parę dziewczyny które takie nie są więc wierzę nie wiem może jestem naiwna ale wierzę że jest nas więcej......JEST NAS WIECEJ;-)