• w temacie Donatan o Rafalali - Tolerancja a promowanie tego zwyrodnialstwa to dwie różne rzeczy - zgadzacie...

W: Hydepark
    Ziemowitt jest takie przysłowie -- czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci -- i to jest prawda , dziecko a potem młody człowiek wychowujący się w rodzinie gdzie są dwie mamusie lub dwóch tatusiów nigdy nie będzie myślał i postępował jak normalny zdrowy człowiek , bo podobno homoseksualizm to nie choroba , ale musicie przyznać ,że to nie normalne ładować w srakę , odbyt jest od srania a nie do kochania , niech sobie obok nas żyją ale niech nie domagają się jakiś specjalnych praw
    ma racje
  • w temacie Jakie imie dla dziewczynki:)?

W: Babskie sprawy
    Biala878 ONA NIE JEST NIKOL CZY NICOL LUB TEZ NICOLA ONA TO NIKOLA ;-)
    WZAJEMNIE MILEJ NOCY :-) I JEJ NAZWISKO DO IMIENIA PASUJE :-)
    PRZEPRASZAM IMIE DO NAZWISKA HEHE:-)

ONA NIE JEST NIKOL CZY NICOL LUB TEZ NICOLA ONA TO NIKOLA ;-)
    WZAJEMNIE MILEJ NOCY :-) I JEJ NAZWISKO DO IMIENIA PASUJE :-)

NIE BEDE SIE TU ROZPISYWAC :-) JEDNYM SLOWEM DO AUTORKI TEMATU DAJ SE DZIECKU JAK TYLKO CHCESZ :-) TWOJE DZIECKO TWOJA SPRAWA:-)

NO DOKLADNIE O TO MI CHODZI , ZE NIC NIKOMU DO TEGO JAK KTO DA DZIECKU NA IMIE . POCZYTAJ OD POCZATKU TO BEDZIESZ WIEDZIALA O CO MI CHODZI :-)

NO DOKLADNIE O TO MI CHODZI , ZE NIC NIKOMU DO TEGO JAK KTO DA DZIECKU NA IMIE . POCZYTAJ OD POCZATKU TO BEDZIESZ WIEDZIALA O CO MI CHODZI :-)

Edytt5 Biala878 kurcze przerabane musza miec czarni.... ludzie dyskryminuja kogos z powodu imienia i ich rodzicow , to co dopiero oni musza przezywac imie se zmienisz a kolor skory no juz nie bardzo :-) ja nie oceniam ksiazki po okladce , ale widze ze ludzie jednak tacy sa.... Gdyby było inaczej to nie byłoby tylu chętnych do zmiany imienia w urzędach. Nie zawsze wizja to dobry sposób by uszczęśliwić inną osobę.
    WIESZ JA URODZILAM TO DZIECKO , JA RAZEM Z MEZEM ZDECYDOWALAM ZE TAK BEDZIE MIALA NA IMIE I NIC NIKOMU DO TEGO BO NIBY CZEMU ? NO ? TAK TAK RUSKIE LENA NA PEWNO BEDZIE LEPSZE

gość Edytt5 Marta, Lena, Olga, Zosia, Jagoda, Marietta

Każde imię jest ładne, jak się ładnie powie. Nie jestem zwolenniczką zbyt ekstrawaganckich imion, bo to pokazuje kompleksy rodziców.... a w połączeniu z nazwiskiem typowo polskim brzmi dziwnie, by nie napisać śmiesznie. Otóż to, otóż to:-)
    AnnaJAKIE KOMPLEKSY RODZICOW MASZ NA MYSLI ? NIE WIEM , NIE ROZUMIEM STARAM SIE ROZUMIEC JAK CZYTASZ W LUDZKICH MYSLACH ?

kurcze przerabane musza miec czarni.... ludzie dyskryminuja kogos z powodu imienia i ich rodzicow , to co dopiero oni musza przezywac imie se zmienisz a kolor skory no juz nie bardzo :-) ja nie oceniam ksiazki po okladce , ale widze ze ludzie jednak tacy sa....