• w temacie Znani dygnitarze i VIPY na ślubie Kurskiego

  W: Polityka
  Dobrawa1
  Logos
  Dobrawa1
  ~gość Znani funkcjonariusze dyktatury PiS . Mistrz propagandy pisowskiej ,, głupi lud wszystko kupi" bierze drugi ślub kościelny. A co z pierwszym ? Czy kolesie z koalicji klerykalnej załatwili unieważnienie pierwszego šlubu? Kiedy normalny człowiek stara się o unieważnienie sakramentu małżeństwa, to kosztuje, a niekiedy jest to niemożliwe. Król Anglii tak unieważniał swoje śluby za pieniądze u papieża. Skutek tego był taki, že kościół anglikański oddzielił się od Watykanu.
  niech sobie zyją długo i szczęśliwie. Zazdrościsz im, prawda?
  Bóg ich rozliczy, ty daj sobie spokój, bo jak to człowiek...nie wiesz za wiele.
  Księży pedofili też bóg rozliczy, więc dajmy im spokój, niech sobie poużywają na katolickich niewiniątkach póki żyją
  Rozliczaj ty niebożatko swoich ateistów...co to 5 razy się żenią i rozwodzą.
  Co warta jest przysięga małżeńska przed ołtarzem? . Cóż wart jest sakrament małżeństwa, gdy klechy mogą na wniosek unieważnić? Ile to Kurski kasy musiał sypnąć by unieważnić ślub kościelny? Co na to jego 3 córki? Co na to PiS wycierający sobie gębę wartościami chrześcijańskimi?
 • w temacie dlaczego ludzie tracą wiarę w istnienie Boga?

  W: Polityka
  Dobrawa1 madox66 Po co żyje? Naprawdę jesteś tak ograniczona jak Fela?
  ZYJE DLA ŻONY,I DZIECI ORAZ WNUKÓW.
  Mam to bardziej obrazowo napisać?
  Do życia nie potrzebny mi jest czarny szaman.od Feli to ty się odlogarytmuj.
  A jak ktoś nie ma żony, dzieci, wnuków..to po co zyje?By zatruwać życie innym... jak dla przykładu KNYPEK NOWOGRODZKI!
 • w temacie Kolejna dobra zmiana dla rządzących

  W: Polityka
  sznoldyn Blandare51 Zalegalizowanie korupcji. Poseł będzie mógł dostać ode mnie, od Obajtka, od Banasia, albo od Czarneckiego bankiera i innych dostać kasę za zlecenie przeforsowania pozytywnej opinii np. w komisji za korzystną ustawę.... Podpiszę z nim umowę na prace zlecone, albo o dzieło - zapłacę legalnie (jeszcze wprowadzę tą posła wziątkę do kosztów co mi zmniejszy podatek, a poseł legalnie wprowadzi wziątkę do oświadczenia majątkowego z adnotacją: z przychodów z umowy o dzieło, zlecenia itp...... BRAWO! W ten sposób zniknie korupcja w sejmie!!!!!!Faktycznie - zalegalizowanie korupcji. Czy przypadkiem, nie dlatego - poselska część opozycji totalnej - miast dzielić się z nami tą wiadomością, jako niezwykle skandalizującą - woli karmić nas... tradycyjnie - "obroną demokracji"... i sprzeciwem wobec pisowskiego "totalitarizmu"? Do bani z taką opozycją.Nie pojmuję Sznoldynie Twojego sposobu rozumowania. Obnażenie kolejnego kroku pisiorów w demolce prawnego porządku prawnego staje się powodem do ataku na opozycję? Chyba jesteś kolejną ofiarą największych szkodników w polskiej historii od czasów powstania państwowości!
 • w temacie dlaczego ludzie tracą wiarę w istnienie Boga?

  W: Polityka
  Dobrawa1 Blandare51
  Bóg nikomu krzywdy nie zrobił, bo jak kogoś nie ma to i krzywdy zrobić nie może. Inną zaś sprawą jest wiara w coś czego nie ma, to krzywdę już zrobić może, a i zrobiło krzywd masę.....


  Skoro kogoś, czegoś nie ma...to dlaczego walczysz według twojego mniemania z pustką?Ja walczę? Myślałem że to forum dyskusyjne a nie gladiatorska arena!
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 mln ludzi.

  W: Polityka
  Keramek Blandare51 Rzeź Jerozolimy. Jej rozmiary i okrucieństwo niemal sparaliżowały świat islamu
  Te kłamstwa powtarzane są od "oswiecenia"
  Po zwycięstwie nastąpiła rzeź obrońców i mieszkańców miasta. Z żołnierzy ocaleli jedynie ci, którzy poddali się Rajmundowi z Tuluzy. Liczbę ofiar rzezi trudno ustalić; szacunki wahają się od 10 tysięcy według źródeł frankijskich do 70 tysięcy według źródeł muzułmańskich, przy czym niemal współczesne tamtym wydarzeniom świadectwo hebrajskie informuje, jak ujawniły niedawne badania, że liczba zabitych mogła nie przekroczyć 3 tysięcy[3].https://pl.m.(...)zolimy_(1099)12 kwietnia 1204 roku rycerze IV wyprawy krzyżowej zdobyli i splądrowali Konstantynopol. Zdobycie chrześcijańskiej stolicy przez chrześcijan zjednoczonych pod hasłem odbicia miasta Chrystusa było kataklizmem na skalę kosmiczną.
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 mln ludzi.

  W: Polityka
  Keramek Blandare51 Rzeź Jerozolimy. Jej rozmiary i okrucieństwo niemal sparaliżowały świat islamu
  Te kłamstwa powtarzane są od "oswiecenia"
  Po zwycięstwie nastąpiła rzeź obrońców i mieszkańców miasta. Z żołnierzy ocaleli jedynie ci, którzy poddali się Rajmundowi z Tuluzy. Liczbę ofiar rzezi trudno ustalić; szacunki wahają się od 10 tysięcy według źródeł frankijskich do 70 tysięcy według źródeł muzułmańskich, przy czym niemal współczesne tamtym wydarzeniom świadectwo hebrajskie informuje, jak ujawniły niedawne badania, że liczba zabitych mogła nie przekroczyć 3 tysięcy[3].https://pl.m.(...)zolimy_(1099)Dla fanatycznych religiantów wszelaka nauka jest kłamstwem.... A ziemia płaska czy nie Keramku?
 • w temacie dlaczego ludzie tracą wiarę w istnienie Boga?

  W: Polityka
  julciaDe Blandare51
  Julcia, toż napisałem, że od co najmniej 55 lat nie jestem wierzącym, zatem poza zasięgiem twojego kata......Kogo Bóg katuje i gdzie katuje?
  Podaj konkretne przykłady, osoby którym Bóg zrobił krzywdę?Bóg nikomu krzywdy nie zrobił, bo jak kogoś nie ma to i krzywdy zrobić nie może. Inną zaś sprawą jest wiara w coś czego nie ma, to krzywdę już zrobić może, a i zrobiło krzywd masę.....


 • w temacie dlaczego ludzie tracą wiarę w istnienie Boga?

  W: Polityka
  ~gość Blandare51 ~gość Blandare51 To bardzo proste. Ile można wierzyć komuś, który od tysięcy lat katuje swoich poddanych?
  Podaj KURDUPLU CIEMNOGRODZKI przykłady jak cie katuje.Już kiedyś pisałem co do mojej postury kurdupla, a ty swoje.... Mnie dupku nie katuje, bom niewierzący od conajmniej 55 lat!Swoje IQ linijką mierzysz? KURDUPLU ciemno GRODZKI! He?😀😁😂myślę, że ciebie Klasztorny, twój Bóg katuje nieustannie..... Współczuje całym moim ateistycznym sercem!