• w temacie Cenzura widzę coraz widoczniejsza na forum!

  W: Do Admina
  Admminka Szanowny Blandare51,

  wskazany wpis został usunięty na podstawie zgłoszeń od użytkowników z powodu obrazy Prezydenta RP.

  Pozdrawiam,
  Admminka

  Mam prawo do wyrażania swoich opinii! Jeśli prezydent czuje się obrażony to ON ma prawo w sądzie domagać się swoich racji / Czy usuwacie posty tylko dlatego bo ktoś zgłasza? A co z regulaminem? Hę? Po co on?
 • w temacie Sąd dziennikarzy oczyścił, przyznając że TVPis posługuje się mową nienawiści

  W: Polityka
  ~gość Jeśli jednak chodzi o słowa, dotyczące TVP, to sąd zdecydował, że sprawa wróci do pierwszej instancji, a o losie Skiby zadecyduje sąd w Gdańsku.

  To nie koniec kłopotów prawnych Skiby. Oprócz procesu karnego wytoczono mu też proces cywilny. TVP chce w nim przeprosin i wpłaty 25 tysięcy złotych na konto WOŚP.
  TVP może tylko wygrać gdy Zero obsadzi swoimi cały sąd...... Ale jak Zeru to się uda to Polska nie będzie już w UE a wy pisiory będziecie stać w kolejkach w punktach dożywiania Brata Alberta......
 • w temacie Kolejna dobra zmiana dla rządzących

  W: Polityka
  Za niedługo pewnie Chrzanowskiego sprawa będzie umorzona, przedstawi, że ta rozmowa o łapówce to nie o łapówce a o pracy zleconej........
 • w temacie Sąd dziennikarzy oczyścił, przyznając że TVPis posługuje się mową nienawiści

  W: Polityka
  Keramek To Fake News😂🤣😆
  W twoim wykonaniu

  Sąd Okręgowy w Warszawy uznał, że zażalenie Jacka Kurskiego na poprzednie postanowienie sądu jest niezasadne i w związku z tym umorzył postępowanie.

  Sąd nigdzie
  Nie stwierdził tego co jest w Twoim Fake NewsMiasto Gdańsk kontra Telewizja Polska. Sąd wydał wyrok niekorzystny dla TVP. Chodzi o materiał dot. imigrantów
  • Polityka
  • opublikowano: 11 stycznia


  Wirtualnemedia.plTelewizjaTVP Krzysztof Skiba oczyszczony z zarzutu zniesławienia Telewizji Polskiej. „W meczu Skiba kontra TVP jest 1:0” Frontman zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba, po dziewięciomiesięcznym procesie został uwolniony od zarzutu zniesławienia Telewizji Polskiej. Publiczny nadawca wytoczył mu proces za wypowiedź, że nadawca winien jest „szczucia” na Pawła Adamowicza. Sąd uznał, że to stwierdzenie to opinia, i umorzył postępowanie.

  Czytaj więcej na:https://www.w(...)est-1-0

  TVP
  Sąd oddalił pozew TVP w sprawie wywiadu w "Wyborczej"
  Agnieszka Kublik

  17 lipca 2020 | 11:35
  Sąd Apelacyjny w Warszawie odrzucił we wtorek pozew TVP przeciwko Adamowi Bodnarowi za jego wypowiedź na temat okoliczności śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Oddalając apelację TVP od wyroku sądu niższej instancji, podtrzymał decyzję, że Bodnar nie musi przepraszać i wpłacać 25 tysięcy złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. O prawomocnym wyroku Rzecznik Praw Obywatelskich poinformował w mediach społecznościowych.