• To nie prima aprilis!

  W: Polityka
  "Areszt za słowa "cukierek czy psikus"? Ustawa o karaniu za obchody Halloween w Sejmie"....


  Komisja sejmowa zajmie się projektem ustawy, który przewiduje, że kto będzie obchodził Halloween "podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności" - doniosła Rzeczypospolita.....

  Proponuję dla przejrzystości powołać Trybunał Inkwizycyjny, a episkopat będzie wskazywał kandydatów na sędziów inkwizycyjnych........ Myślicie, że dobry to pomysł?
 • Odkrywca San Escobaru o wizycie kandydatoprezydenta w USA.....

  W: Polityka
  W Tvn24 pojawił się wywiad z Właszczykowskim....
  Chlapnął, że Duda pojechał, by Tvn-owi nie zabrakło prądu, by Polakom lepiej się wiodło i żeby przeciwstawić się rosyjskiemu imperializmowi.....
  Czyli wujek Sam, wybuduje nam elektrownię atomową, a jego żołnierze będą straszakiem na Armię Rosyjską czyli Imperializm Rosji...., a sprowadzone nowinki technologiczne przez Dudę poprawią Kowalskiemu jego marny żywot..... Bo UE właściwie nas wyzyskuje..... / Uprościłem oczywiście, ale nic nie pominąłem niemal w swoim uproszczeniu ...

  Czyli szary obywatelu mamy kolejną inwestycję giganta w drodze! Z za oceanu! Z Ameryki!

  Za parę godzin to kandydat Andrzej Duda ogłosi!" Wiozę wam Atom! I USA Army!"... Niczym Arthur Neville Chamberlain gdy wracał po rozmowie z Hitlerem do Anglii, wychodząc z samolotu, machając kartką papieru wołał> Przywiozłem wam POKÓJ!

 • Starcie w sądzie Duda : Trzaskowski - 0 : 2

  W: Polityka
  Sąd Apelacyjny zgodził się z wyrokiem Sądu Okregowego i uznał, że pozew p. Dudy jest niezasadny.
  Pan Trzaskowski nie skłamał! Ciekawe jaka reakcja czeka Sąd ze strony knypka nowogrodzkiego? Stan wyjątkowy? Hę?
 • Szydło wyszło z worka....

  W: Polityka

  Pytanie pierwsze: Czy to jest trwonienie, czy w trąbę robienie?
  Poczta Polska kupiła (czytaj Sasin) za 5 mln złotych worki do przewozu kart wyborczych. Kwota nie wiele mówi do czasu, gdy nie przeliczymy ile kosztuje jeden worek. Worków takich poczta (czytaj Sasin) zamówiła 44.000 sztuk, a faktura została wystawiona na 5.141.400 zł….. Wynik oszołamia/ 116,85 zł za sztukę.
  Tvn24 sprawdziło, że samorząd warszawski, na potrzeby wyborów przeszłości zakupił 16 tysięcy worków na karty i zapłacił 12.000 zł, czyli po ok. 70 groszy za jeden worek……….

  Pytanie drugie brzmi: Jaki ma mój przykład związek z ośmiorniczkami?

 • Cenzura widzę coraz widoczniejsza na forum!

  W: Do Admina
  Dlaczego cenzura skasowała mój post ... He? W demokracji jest wolność wyrażania poglądów! To mój pogląd![

  Interia bierze udział w kampanii Dudy?

  [Wpis edytowany przez Administrację z powodu obecności treści nieregulaminowych]
 • Kwarantanna. Zwierzenia ofiary kwarantanny.....,.

  W: Polityka
  Siedzę sobie w moim spokojnym i uroczym zadupiu już trzynasty dzień, z czternastu kwarantanny domowej, na którą skierowała mnie straż graniczna w Świnoujściu. Przypłynąłem promem ogromniastym jak Tytanik niemal, Peter Pan to był, z Trelleborga. Prom był pełen, pewnie z 500 może 600 , albo nawet 800 osób, ale Tylko ja jeden z tego tłumu nie miałem właściwego świstka i jako jedyny zostałem skazany na kwarantannę…. Acha, pomyślałem, świstek wyklucza możliwość posiadania coronavirusa… Ten świstek to potwierdzenie zatrudnienia….. W drodze otrzymałem esemesa, ostrzegającego mnie, że nie zainstalowałem aplikacji kwarantanna domowa, co niezgodne jest z prawem (tu dodam, że pomimo iż byłem jedynym „skazanym” nikt na granicy o tym nie powiadomił mnie)… Zatem niezwłocznie, gdy dojechałem na swoje domowe zadupie i znalazłem się w zasięgu swojego domowego rutera, zainstalowałem apa Kwarantanna Domowa….. Aktywowałem zgodnie z instrukcją, zrobiłem sobie selfie w miejscu kwarantanny i zgodnie z poleceniem wysłałem.
  Po niespełna pięciu minutach otrzymałem esemesa, że zanotowano nieprawidłowe zdjęcie, w związku z czym nakazano bym powtórzył próbę. Ustawiłem się w dobrym oświetleniu, zrobiłem mądry wyraz twarzy, przechyliłem głowę jak z instrukcji do fotografii paszportowej (ucho lewe odkryłem) i cyk… wysłałem..
  I ponownie otrzymałem esemesa tej samej, co poprzednio treści… Ok…. Pomyślałem, że może zdjęcie mało ostre? Poruszone? Powtórzyłem z pomocą statywu tym razem….. cyk… Wysłałem… Ni huhu, to samo… Acha! Już nieco wzburzony, powiedziałem sobie, Blandare – jesteś dorosły, jesteś opanowany, popełniasz jakiś durny błąd…. Skup się… Po wypiciu kawy (z mlekiem bez cukru) zrobiłem cztery pompki, dwa przysiady i ponownie powtórzyłem operacje pod kryptonimem selfie wysłałem…… i…. ii….to:

  cdn.