• w temacie Najmniej awaryjne pralki

  W: Porady
  Sprawdź sobie pralkę Zelmer ZEW 10A10PLhttps://www.m(...)33.html Kupiliśmy ją niedawno, ponieważ zachęciła nas cena. 999 zł przy klasie energetycznej A+++ i gwarancji 2+2, to naprawdę okazja, jakich mało. Posiada też system automatyki wagowej, który oszczędza wodę dobierając dokładnie taką ilość, jaka jest potrzebna do danej wagi prania. Ładowana jest od frontu i ma 6 kg załadunku. Wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, bez zbędnych bajerów, których i tak na co dzień nie używamy. Warto zwrócić uwagę przy zakupie na dłuższy okres gwarancyjny, bo nigdy nic nie wiadomo :)
 • w temacie Wrzody żołądka objawy

  W: Babskie sprawy
  Wrzody objawiają się między innymi bólami brzucha, nudnościami czy zgagą, niestety wiem bo sama miałam. Okazało się, że ich przyczyną była u mnie najprawdopodobniej bakteria helicobacter pylori, którą wykazał ten testhttps://sklep(...)ST.html który postanowiłam zrobić czytając fora w sieci :) Udałam się z tym do lekarza, który wdrożył leczenie tabletkami, ja na własną rękę piłam dodatkowo len i po roku gastroskopia wykazała, że wrzody zniknęły :)
 • w temacie gdzie isc na studia?

  W: Porady
  Warto wybrać takie studia jakie Cię interesują i są związane z zawodem w którym chciało by się pracować :) Z odpowiednim samozaparciem znajdziesz pracę po każdym kierunku :) Ja od zawsze chciałam coś związanego z prawem lub administracją i zdecydowałam się na prawo, które ukończyłam w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Jeszcze w trakcie studiów odbyłam staż a pod ich koniec znalazłam w sieci informację o konkursie na stanowisko referenta w urzędzie wojewódzkim, które bardzo mi się spodobało. Czułam się naprawdę dobrze przygotowana więc zgłosiłam swoją kandydaturę i test poszedł mi jak po maśle, finalnie pracę dostałam :) Po półtorej roku awansowałam na wyższe stanowisko. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Tak jak pisałam wcześniej, trzeba być upartym i przykładać się do nauki więc wybór dobrej uczelni jest tu bardzo istotny. Na mojej zajęcia były bardzo ciekawe, dużo praktyki a nie tylko nudne wkuwanie dlatego dużo wiedzy zostawało mi w głowie już z samego chodzenia na wykłady i ćwiczenia. Od dobrej uczelni wszystko się zaczyna, później reszta zależy od Ciebie :)
 • w temacie przychodnia dla zwierząt / weterynarz - WARSZAWA

  W: Porady
  Ze swojej strony mogę polecić Wetmedic :) Wg mnie przyjmujący tam doktor Stanisław Leżański to nie tylko doskonały weterynarz ale i najlepszy chirurg dla psa w Warszawie :) Przeprowadzał operację usunięcia guzów listwy mlecznej u mojej suczki która wcześniej została naprawdę gruntownie przebadana, na szczęście guzy nie były złośliwe i psinka ma się świetnie a od zabiegu minęło już sporo czasu :) Polecam z czystym sumieniem :) Gabinet jest na Zwycięzców, dokładny adres można sprawdzić na stroniehttps://www.w(...)dic.pl/ :)
 • w temacie Sposoby na kaca!

  W: Męskie sprawy
  Mieszanie trunków to jedna z najgorszych rzeczy. Musisz dobrze poznać swój organizm, bo każdy będzie miał inaczej. Na mnie działa obfity obiad i tabletka 2KC. Jeśli oczywiście nie zapomnę jej wziąć przed imprezką, bo później to już nie podziała. :) Jeśli kac mnie już dopadnie, to muszę dużo pić, brać witaminy i trochę odespać, ale tak jak już mówiłem – pewnie każdy ma inaczej!
 • w temacie Dobre narzędzia?

  W: Porady
  A macie może informacje na temat firmy Peltron? Produkują między innymi sondy głębokości, separatory membranowe i takie przetworniki ciśnienia: http://peltro(...)nienia/. Chciałabym się zaopatrzyć w jeden z nich, ale nie wiem jak ma się ich jakość i czy firma jest rzetelna. Jakieś opinie?
 • w temacie Tania reklama sklepu z odzieżą

  W: Hydepark
  Może na początku warto zainwestować w jakieś ulotki, porządną witrynę sklepową i banery reklamowe, np. takie jak robią na http://sip.kr(...)sno.pl/ . Do tego koniecznie reklama w sieci – profil na facebooku itp., dzięki temu w krótkim czasie wiele osób dowie się o sklepie. :)
 • w temacie Wywoływanie zdjęć-firmy on-line

  W: Hydepark
  Moim zdaniem to bardzo fajna opcja, a przy tym w mojej okolicy sporo tańsza. Często korzystam z tej formy wywoływania zdjęć.
 • w temacie Jakie księgarnie internetopwe polecacie?

  W: Hydepark
  Ja od jakiegoś czasu zamawiam książki z Wolters Kluwer. Książki bardzo się przydają i można do nich wracać nawet po pewnym czasie, bo w dalszym ciągu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Zamówiłam od nich kilka publikacji do pracy dyplomowej, np .https://www.p(...)483326. Dzisiaj jest data wydania książki, więc czekam na nią z niecierpliwością.