• w temacie Wyroby gumowe i z tworzyw sztucznych

  W: Hydepark
  [url=http://fagumit.com.pl/]- Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, to firma której tradycje sięgają 1908 roku. Tak długa tradycja, a także niepodważalna ranga dużego producenta węży gwarantują wyroby wysokiej jakości. Oferujemy węże różnego zastosowania: węże do wody i pary, węże do sprężonego powietrza, do gazów, do produktów ropopochodnych, węże odporne na ścieranie, pcv, specjalnego przeznaczenia. Produkujemy także węże specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty spełniają wymagania polskie i europejskie. Posiadamy niezbędne uprawnienia, co potwierdza produkty najwyższej klasy. [url=http://fagumit.com.pl/]
 • w temacie Ciemnota ludzka nie zna granic

  W: Polityka
  A mi się już odechciewa żyć w tym kraju. Ręka rękę myje. Ci "przy korycie" muszą się nachapać. Potem afera, że ktoś ich nagrał. I teraz najważniejsze kto i dlaczego, a nie to co jest treścią tych nagrań. I co z tego, że Tusk odejdzie. Kaczyński? Już był... reszta też, więc co za różnica.

  -----------------------------------------------
  obsługa prawna firm poznań
 • w temacie Strój na chrzest

  W: Hydepark
  Garnitur mąż, Ty garsonka lub sukienka. Elegancko ale bez przepychu :-)
 • w temacie Niszczymy nasz język

  W: Hydepark
  Ostatnio oglądałam program jak prof. Bralczyk wypowiadał się na temat pisania sms-ów. Zwrócił uwagę, że z lenistwa pomijamy polskie znaki, na czym traci język polski i pokazuje to brak szacunku dla osoby, do której piszemy.
 • w temacie Samemu czy z Biurem Podroży?

  W: Hydepark
  Zawsze jeździmy sami! Byliśmy ok 10 razy. Zawsze jest gdzie wyskoczyć i jak się ma swój środek lokomocji to nie ma problemu ;-). Nie wyobrażam sobie Chorwacji z biurem podróży.
 • w temacie Czy warto powiększyć piersi?

  W: Babskie sprawy
  Mój facet z obrzydzeniem patrzy na (nawet najpiękniejsze) sztuczne piersi. Mówi, że nie wyobraża sobie dotykać sztuczniaków.
 • w temacie faceci wolą starsze kobiety?

  W: Uczucia
  Zawsze tak było! Facetów kręcą starsze kobiety ale zazwyczaj, gdy oni są jeszcze bardzo młodzi :-). Potem to zazwyczaj mija. Prawie każdy facet jako chłopak marzył o swojej pani nauczycielce :-)
 • w temacie Żona chce zabrać mu dziecko co robić ???

  W: Męskie sprawy
  Spróbuj jej wytłumaczyć żeby nie traktowała dziecka jako karty przetargowej z Tobą. Poz tym dziecko potrzebuje obojga rodziców i nie interesują go kłótnie między mamą a tatą. Kocha oboje. Porozmawiaj z nią jeszcze. Mojemu mężowi była żona chciała ograniczyć do minimum widzenia. Sąd na szczęście zachował zdrowy rozsądek i się nie zgodził a teraz, kiedy tylko może przywozi do nas dziecko o wiele częściej niż sąd nakazał i jest cała szczęśliwa że może dzien lub dwa odpocząć. Ale minęło już kilka lat i emocje z niej zeszły. Zrozumiała to, co tłumaczył jej wtedy. Powodzenia.