• w temacie Czy to ma sens?

W: Hydepark
    ~leiki
    ~fryzjerka
    ~zaza Zaden wykształcony facet nie zwiaze sie z kobieta po zawodówce
    no co Ty powiesz? Ja jestem po zawodówce a mój mąz ma magistra,nie wszyscy są po zawodówkach z wyboru, czsami nie mieli innego wyjścia,bo w domu była bieda i trzeba było zarabiać....
    akurat uwierzymu, ja jestem z bidula, pracowałem i uczyłem sie wieczorowo, jestes zwyczajnie głupia, nieambitna i bredzisz, jak ktoś po zawodówce nie idzie dalej to znaczy ze matoł, a z matołem magister sie nie zwiąże, proste? nie pier ....ol
    Kazdy ma inne priorytety:)
  • w temacie Zazdrość niszczy mi życie!

W: Porady
    MaciejM root80 osetka MaciejM root80 osetka Jedyne, co twój mąż ma na obronę, to fakt, że cię informuje. Ale czy o wszystkim? Ty natomiast robisz wszystko, by zniszczyć wasz związek. Chora zazdrość nigdy nie wychodzi na dobre i w jakimś momencie osoba nią obdarzana nie wytrzyma... Zażądaj zmiany numeru telefonu - na nowy eks- nie będzie pisać, chyba że twój mąż jej ten numer udostępni. ale zazdrość autorki wynika z jego ciapowatego zachowania...i jeszcze mówi jej o tych esach-jakby się tym chełpił dla podwyższenia samooceny lub aby ona się denerwowała...Rozumiem powiedzieć raz, że była się odezwała(bo to oznaczałoby że zależy mu na małżeństwie i jest szczery w stos. do żony) ,ukrócić to i tyle...a nie..."O!Patrz!Znowu napisała!" i za jakiś czas "znowu napisała!"..I nic z tym nie robi tylko wq...wia żonę...truePrzede wszystkim zaufac mezowi.On nic z tym nie robi bo wychodzi z zalozenia ze byla sie odczepi...

Racja, obić mu "twarz" i tym sposobem przywołać do porządku! ;)Też jestem tego zdania...dajcie namiary to dojadę:-)ale przynajmniej wie, ze jego była nie nadawała się do wiernego związku
  • w temacie Czy to ma sens?

W: Hydepark
    ~zaza Zaden wykształcony facet nie zwiaze sie z kobieta po zawodówceCzas pokaze czy ceni ja za brak wyksztalcenia czy za to jaka jest.
    Nie wszyscy faceci musza byc arogantami.