• w temacie Muzyka dobra na wszystko:)))

  W: Hydepark
  Landor
  Eluska
  Wolałabym kogos znanego...Koniecznie chcesz mnie przesladowac Tym "Zenkiem":))))
  Zenek jest bardzo znany. Widzę, ze dawno w naszej przepięknej ojczyźnie nie byłaś, to wyjaśnia, ze nie jesteś zorientowana. Zobacz jak mniej więcej może wyglądać wesele z udziałem Zenka :))
  30.000 gości zapewnionych i to bez konieczności postawienia im wódki i dziesiątków pieczonych prosiaczków. A prezenty gwarantowane :))

  Jestem w ojczyznie od jakiegos czasu... wiec nie zaczynaj:)))
  To ze wyszlam z obiegu muzycznego to juz inna kwestia:)
 • w temacie Muzyka dobra na wszystko:)))

  W: Hydepark
  Landor Eluska
  Wolałabym kogos znanego...Koniecznie chcesz mnie prześladować Tym "Zenkiem":))))Ha, teraz to mnie zaskoczyłaś. Naprawdę uważasz, że latem 2017 r. jest ktoś bardziej znany w Polsce niż Zenek Martyniuk i zespół Akcent? Pewnie urlop spędzasz w Nowej Zelandii albo nawet na Wyspach Samoa?
  W Ostródzie było na jego występie 20.000 ludków, miłośników zielonych ocząt. Zespół Perfect musiał odwołać swój występ bo nie było chętnych... no może raczej Hołdys kaca nie wyleczył albo miał sześciodniówkę w ciągu.... :))
  Nie mam nic przeciwko Disco Polo widać wraca do łask...
  Jako priorytetowa bedzie piosenka z tego gatunku...
 • w temacie Muzyka dobra na wszystko:)))

  W: Hydepark
  Landor Eluska Landor Eluska Witajcie:)))
  Pewnie nikt tu nie zajrzy...
  takie pytanie mi sie nasuwa...
  Jaką kapele wybrali[b][/b]byscie na slub (oczywiscie polską)...Jak chcesz mieć uznaną kapelę na weselu to koniecznie Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Rozwaze Twoje propozycje...:))))Tutaj nie ma co rozważać. Zenek jest wszędzie i zawsze. Bez Zenka nie ma wesela. Co tam wesela. Nie istnieje nic. Bez Zenka jest obecnie nieomal całkowita próżnia w muzyce. Jedynie nasza Dodzia plus wieczna Marylka są jeszcze w stanie przeciwstawić się wszechobecności Zenka. Pozostali zajmują obecnie jedynie niszowe pozycje. A chyba nie chcesz kogoś nieznanego, mało popularnego, nie bawiącego gości a jedynie ich zanudzających smętnym rzępoleniem na gitarze i waleniem w blachy i do tego z playbacku?Wolałabym kogos znanego...Koniecznie chcesz mnie przesladowac Tym "Zenkiem":))))