• w temacie Tradycyjna suknia ślubna czy ekstrawagancja?

  W: Babskie sprawy
  Decyzja zależy od Twojego charakteru i usposobienia. Jeśli jesteś optymistką i "wolnym duchem", z pewnością będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji:) Romantyczka wybierze modele delikatne, koronkowe i zwiewne, a osoba o silnym biznesowym charakterze - klasyczne. Jestem przekonana, że w Salonie Sukni Ślubnych - Visual Chris na Piątkowskiej w Poznaniu panie zaproponują najlepszy model sukni dla Ciebie. Zajrzyj na ich stronę, mają przepiękne suknie, wprost zniewalające!http://www.vi(...)ris.pl/
 • w temacie Jaka suknia ślubna dla ciężarnej panny młodej?

  W: Babskie sprawy
  Wszystkie Panny Młode w dniu swojego ślubu muszą wyglądać pięknie:))Skromnie i elegancko - z delikatnym bukietem kwiatów. Piękne modele sukni ślubnych, które zostaną dopasowane do Twojej sylwetki znajdziesz na Piątkowskiej w Poznaniu w Salonie Sukni Ślubnych Visual Chris. Odwiedź także ich stronę, z pewnością znajdziesz coś dla siebie:http://www.vi(...)is.pl/.
 • w temacie Najładniejsze suknie ślubne :)

  W: Babskie sprawy
  Dziewczyny, znam w Poznaniu (mieści się na ul. Piątkowskiej) doskonały salon z przepięknymi sukniami. Znajdziecie tu suknie zarówno białe, jak i w innych kolorach. Długie i krótkie! Przepiękne wzory, modele i przede wszystkim ekskluzywne materiały.Zajrzyjcie tu:http://www.visualchris.pl/. Może tak jak ja wybierzecie coś dla siebie;)
 • w temacie Organizacja ślubu co i jak?

  W: Babskie sprawy
  Spraw do załatwienia jest mnóstwo! Może zacznij od najprzyjemniejszej czynności, czyli wyboru sukni ślubnej:) W Poznaniu na Piątkowskiej jest świetny salon z sukniami. Modele - przepiękne,eleganckie i wytworne, sama zobacz:http://www.vi(...)is.pl/. Pamiętaj, że tego dnia to Wy jesteście najważniejsi!
 • w temacie Ślub cywilny, a biała suknia

  W: Babskie sprawy
  Moim zdaniem biała suknia pasuje zarówno na uroczystość cywilną w urzędzie, jak i kościelną. Przecież chodzi o to, żebyś czuła się w tym dniu wyjątkowo! Jeśli nie masz jeszcze wybranej sukni, zajrzyj do poznańskiego salonu, w którym ja kupiłam swoją suknię - białą:)http://www.vi(...)ris.pl/