• w temacie kiedy zdecydować się na dziecko

W: Babskie sprawy
    Niestety, teraz z pracą nie jest cukierkowo. Namawiają nas na rodzenie dzieci, ale o normalnej, bezpiecznej pracy, to nikt już nie pomyśli....
  • w temacie TV - czy pozwalać dziecku na oglądanie telewizji?

szczerze mówiąc moje dziecko nie bardzo siedzi przed telewizorem, rzuci okiem i tyle... nie widziałam też ani u znajomych ani u członków rodziny, żeby takie małe dziecko siedziało wpatrując się w pudło. Też uważam, że to jest pójście na łatwiznę...ale włączam córeczce mini mini i Ona bardzo cieszy się kiedy pokazuje się rybka mini mini, to są te momenty, kiedy patrzy na telewizor.
  • w temacie Proszę o radę!!!

Serce pęka, że na świecie jest taka niesprawiedliwość... Szkoda, że przeżywasz taki stres w ciąży. Facet jest nienormalny narażając Cię na nie w tym stanie. Chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi. Niestety małżeństwa jest już koniec. Może z czasem zrozumiesz, że dla Ciebie i dzieci to jest lepsze niż życie z TYM i TAKIM człowiekiem. Nie wiem, jak można być tak nieczułym draniem. Rozumiem, że można kochać, ale niestety czasem trzeba też pomyśleć (w tym przypadku głową a nie główką). Życzę powodzenia i wielu sił. Bardzo Ci współczuję, że to stało się właśnie w takim momencie życia, który powinien być najpiękniejszy i najbardziej spokojny. Oby wszystko jak najszybciej poukładało się po Twojej myśli. Nie załamuj się, bądź dzielna dla siebie i dzieci i nie daj się upodlić facetowi, który nie zasłużył na Twoją miłość. Oby jak najszybciej znalazł się taki, który potrafi Cię docenić i pokocha Twoje dzieci. Można wybaczyć, kiedy ktoś poczuwa się do winy i wszystko chce naprawić... jeśli mimo wszystko zostaniesz, to nigdy nie będziesz spokojna...
  • w temacie Testuj z nami butelki Philips AVENT Natural

ignacy0506 Dziewczyny Mam takie pytanie Wiele jest tu bardziej doświadczonych mam a my właśnie stoimy przed wyborem fotelika samochodowego Może jest jakaś firma godna polecenia Ja naprawdę kompletnie się na tym nie znam :) Może macie coś sprawdzonego ?
    My mamy besafe izi combi isofix x3 jest drogi niestety, ale wybieraliśmy bezpieczeństwo.

slowinskania No to fakt, że tak jakoś cicho na tym forum się zrobiło.

Właśnie takie dziwne trochę, że tych wyników jeszcze nie ma. Nic się nie odzywają. Dokładnie nie napisali wskazówek co do wydania opinii na Ceneo i Philipsie, teraz cisza....co jest?

Ciekawość jest i to chyba u wszystkich...prawda??

Moja niunia coś dzisiaj w nocy znowu pokasływała i jakby nawracał jej katar?! Kurcze no!!

Radziłabym iść do lekarza, bo to za długo trwa.

ignacy0506 Wiem że kiedyś sprzedawali gęsi tłuszcz w sklepach drobiarskich ale żadko takie cos było Trzeba się tego dobrze naszukać we Wrocławiu sprzedają w Netto na stoisku mięsnym (osiedle Kosmonautów).
  • w temacie używki w ciąży i podczas karmieniu piersią

obserwuję teraz ciążę koleżanki z pracy... niestety nadal zajada zupki chińskie i inne gotowce... gryzę się w język, bo już kilka razy coś palnęłam w tym temacie, po prostu nie wytrzymałam. Ale to nie moje dziecko (jak mówi mój mąż)... na szczęście alkoholu nie pije i nie pali, więc używki nie wchodzą w grę:)
  • w temacie czy karmić piersią w miejscach publicznych?

Biala878 ztego co sieorientuje sa takie przeslonki zawiesz sie je na sile i zaslania swoja piers i dziecko :-) i wtedy karmi sie gdzie chce i kiedy chce:-) a nikt nie widziczyli można się zasłonić, nie trzeba świecić biustem:)