• w artykule RMF: Nie żyje Przemysław Wałęsa

  W: Wydarzenia

  Jak nie masz do powiedzenia coś mądrego to nie pisz takich głupot, bo każdego może spotkać nieszczęście, a w takiej chwili składa się kondolencje jak byś nie wiedział.

 • w artykule Petru pozywa Millera i Palikota. Jest odpowiedź

  W: Wydarzenia

  A co to ma wspólnego z tematem rozmowy, to nie jest dyskusja o żydach, którzy po wojnie masowo pomagali ruskim niszczyć polskich oficerów i ludzi którzy byli przeciw komunie, a później ta sama komuna ich wywaliła z naszego kraju, w podziękowaniu za ich udział w mordowaniu Polaków, ale co to ma wspólnego z Petru.

 • w artykule Polsko-rosyjska cicha wojna

  W: Wydarzenia

  Rosjanie a raczej ich elity polityczne, które Rosjanie popierają w 70 % nigdy nie były nam przychylne, mamy bardzo kiepskie wspomnienia już z Rosją od rozbiorów począwszy aż do czasów obecnych, nigdy Moskal nie był przychylny Polakowi ale Ukraińcy też nie są święci i uważam, że pomaganie im nie jest w interesie Polki ponieważ są zakłamani tak samo jak elity Rosyjskie i nadstawianie głowy za nich nie wyjdzie nam na dobre i nie chodzi już o jakieś animozje tylko o fałszywość Ukraińców a oto dowód. http://www.wykop.pl/link/2276902/ambasada-ukrainy-w-usa-wysuwa-roszczenia-terytorialne-wobec-polski/