• w temacie Prezydent Andrzej Duda - jak oceniacie prezydenta?

  W: Polityka
  Bardzo źle oceniam, bo Prezydent łamie prawo, to po pierwsze, po drugie jest sterowany przez Kaczyńskiego, nie ma własnego zdania i nie jest Prezydentem wszystkich Polaków i tak dalej by można wymieniać, jednym słowem najgorszy Prezydent 3 RP
 • w temacie Ile teraz kosztuje miesiąc życia w Polsce?

  W: Hydepark
  Ile kosztuje życie w Polsce łatwo policzyć chleb ok 4 zł jakieś smarowanie następne 4 zł nie mówię o maśle bo to koszt 6 zł do tego jakaś wędlina, ser po 20 dkg i powtórzyć co 2 dzień do tego jakieś mięso, warzywa, owoce, na samą sobotę i niedzielę na 2 osoby idzie mi ok 120 we wtorek już trzeba kupić jakiś serek wędlinę i tak robi się skromnie 900 zł na samo jedzenie żadne jakieś wygórowane jedzenie, do tego trzeba policzyć jakieś używki, kasze, ryż , makaron,cukier,sól na miesiąc ok 100 idzie środki czystości, jakiś wypad za miasto, benzyna. Teraz proszę do tego doliczyć rachunki i raty kredytowe, człowiek musi mieć na miesiąc ok minim 5000 zł a niektórzy żyją za połowę tego. A zarabiamy ile? naszym wybrańcom w sejmie brakuje ich 15 tyś a ludziom każą żyć za minimalną krajową ok 1300 zł a wiem że niektórzy mają jeszcze mniej.
 • w temacie Konflikt Steczkowska - Górniak! Fakt czy mit?

  W: Hydepark
  Ja uważam, że Justyna ma klasę to widać na kilometr w sposobie bycia i wyrażania się, Edyta wciąż kogoś gra, na dodatek jest małostkowa i to widać na każdym kroku, nie potrafi się zachować, wokalem dorównują sobie, ale klasę ma Justyna.
 • w temacie Na kogo chcą głosować Polacy? Najnowszy sondaż mówi jak jest!

  W: Polityka
  Ja nie chcę PIS-u, PO źle rządzi ale PIS też lepiej by nie rządził i w tym jest problem a na pewno by nas skłócili z wszystkimi sąsiadami a Rosji by wojnę wypowiedzieli za Smoleńsk. Przydałaby się jakaś świeża krew w Sejmie tylko problem w tym, że nikogo nie widać na horyzoncie. Mogli by się pojawić jacyś sensowni ludzie, którzy by się poświęcili w służbie kraju i by potrafili zarządzać nim jak dobrym przedsiębiorstwem, aby gospodarka hulała i aby także zadbać o starszych ludzi i dzieci, bo to dobro narodowe. Co zasiejemy to zbierzemy, a w kraju dlatego jest jak jest bo rządzą nami nieudaczniki nie znający się na niczym, jedynie na tym aby sobie własne kabzy nabijać. Sami celebryci chodzący od jednej stacji TV do drugiej, a jak się spojrzy na ławki w Sejmie to puchy, gdzie jest ta "elita" której płacimy ciężkie pieniądze za to, że nie siedzą tam gdzie powinni i nie robią tego do czego się zobowiązali.
 • w temacie Na kogo zagłosowałbyś dzisiaj?

  W: Polityka
  tylko on już nic nie zrobi bo gryzie kwiatki od spodu czy co tam bo Bóg raczy wiedzieć gdzie on tam jest, ale Kaczyński trochę go przypomina on też jest taki zawzięty a my znowu nie dajemy się ujarzmić i zawsze wyłamujemy się z wszelakich kanonów tak więc nadzieje zawsze jest .
  gość tylko ten mały austryjak z wąsem mógłby tu coś zmienić. te dwa to oszołomy
 • w temacie Na kogo zagłosowałbyś dzisiaj?

  W: Polityka
  Święta prawda zgadzam się z tobą Kaczyński w pierwszym dniu po wyborach powie, że Ruscy zestrzelili jego brata na prośbę Tuska i się zacznie jazda. Zresztą nie wiem czy ktoś słyszał jego wypowiedź na kongresie PIS na śląsku, jawno dał do zrozumienia co zrobi, Lech Kaczyński był 100 razy lepszy od Jareczka, nie był dobrym Prezydentem albo raczej Prezydentem wszystkich Polaków bo ich też dzielił na lepszych i gorszych ale myślę, że to za sprawą sterownika z tylnej ławki i to mu chyba najbardziej szkodziło, ambicje Jareczka, jestem rozczarowana PO ale na PIS nigdy nie zagłosuję nie lubię rewolucjonistów w stylu Kaczyńskiego oni niczego dobrego nie zrobią bo są za bardzo zaślepieni nienawiścią do tych co nie są z nimi, w myśl zasady kto nie jest z nami jest przeciwko nam, a próbkę dał już za swoich 2 letnich rządów, wziął do spółki Lepra i Giertycha po to tylko aby nimi manipulować a jak nie chcieli tańczyć do jego melodii to się ich pozbył i rozwiązał koalicję i chciał samodzielnie rządzić a tu pech nie udało się nie wygrał wyborów i nie mógł tego przełknąć i do dzisiaj nie może.
  Antek73 No cóż PO rządzi drugą kadencję PISuary nie wytrzymały nawet połowy jak ich szlag trafił....... Wiele można zarzucić PO ale czy potrzeba nam żeby następny rząd zajmował się Smoleńskiem,Smoleńskiem w między czasie stawianiem pomników śp prezydentowi i znów Smoleńskiem,Smoleńskiem w przerwie przygotowaniami do wojny z Rosją i znów Smoleńskiem...................... to jednak wole PO i PSL przynajmniej pewne sprawy z oporami ale idą do przodu.
 • w temacie Na kogo zagłosowałbyś dzisiaj?

  W: Polityka
  Nie znam ich programu ani nie interesowałam się nim, ale od paru osób słyszałam, że poglądy ma ciekawe, tylko u nas w Polsce mało kto na niego zagłosuje na polityka oprócz poglądu, też trzeba mieć prezencję i jak by tu powiedzieć jakąś charyzmę choć do tej właściwej wszystkim naszym politykom sporo brakuje.
  romanzx Janusz Korwin Mikke i partia nazywa sie Nowa Prawica. dlaczego poniewaz chce sprawdzic co dla mnie zrobia i dla kazdego z nas
 • w temacie Na kogo zagłosowałbyś dzisiaj?

  W: Polityka
  Ja to najchętniej bym nie głosowała ani na jednego ani na drugiego, chociaż z dwojga złego wolałabym zło co się nazywa TUSK niż zło Kaczyński, ten 2 jak dojdzie do władzy to aż strach pomyśleć co będzie ze wszystkimi nas skłóci a i tak porządku ani dobrobytu w kraju nie będzie. Może zjawi się jakiś nowy człowiek rozsądny który by wziął odpowiedzialność za kraj.???
 • w temacie Czyje są pieniądze z OFE?

  W: Polityka
  prowincjusz2 oberszlesien Dopóki te pieniądze są w obrocie na kontach zarządzanych przez pseudoynteligencje, ktora rządzi tym krajem od 25 lat to można zapomnieć o jakimś sukcesie. rewolucja musi przynieść kompetentnych ludzi, tylko kiedy ?Zapoznaj się z moimi tematami z ostatnich tygodni a dostaniesz odpowiedź. Nie możemy już dłużej bezczynnie patrzeć jak wymieniają się pasożytnicze ekipy kolejnych partii. Czas spróbować rządzić się bez nich. Ps. Jestem z obergreenshleisien.A jak to zrobisz aby się pozbyć tych tzw darmozjadów jak oni są wybierani w świetle istniejącego prawa " ci tzw wybrańcy narodu" ja mam pretensję do PO, że nie wprowadzono okręgów jedno mandatowych tak jak obiecali, myślę że z PSL nie mogli się dogadać w tej sprawie, tak to by każdy wybraniec musiał by się starać, aby go poznali wyborcy i stwierdzili czy jego program mi pasuje a potem by go mogli rozliczyć. A tak mamy zbiorową odpowiedzialność wszyscy i nikt.