• w temacie boje się że już zawsze

  W: Hydepark
  Szczęście przyjdzie samo, prędzej czy później :) Ze mną było zresztą tak samo. Dwa beznadziejne związki, po których wyszedłem z ranami na sercu, następnie ponad roczna przerwa od miłości i związków. Po tej przerwie kobieta moich marzeń sama mnie znalazła w najmniej spodziewanym dla mnie momencie, z Tobą będzie tak samo, zobaczysz :) Po prostu bądź sobą ;)
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  Witam ponownie moi mili:) Przez dłuższy czas się nie odzywałem z powodu obowiązku szkolnego jaki na mnie ciąży za co was bardzo przepraszam. Postanowiłem dzisiaj wrzucić dwa nowe zdjęcia ze swoją osobą w roli główniej. Muszę podkreślić, że nie biorę suplementów od miesiąca więc efekty praktycznie stanęły w miejscu (mam zamiar pod koniec miesiąca znów wrócić do białka oraz kreatyny) jednakże waga skoczyła mi do 68 kilogramów. Zresztą co będę się zbędnie rozpisywać? Oto zdjęcia i oceńcie sami:

  Pozdrawiam was bardzo serdecznie! :)

  PS. Na pierwszym zdjęciu przyznam się bez bicia, że napinałem "mięśnie" (chyba zresztą widać), ale na drugim jestem już w pełni rozluźniony :)
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  W praktyce na razie efekty są umiarkowane :) Zacząłem ostatnią (trzecią) paczkę białka oraz kończy mi się kreatyna. Na razie zmogło mnie choróbsko więc ćwiczenia obniżyłem do połowy intensywności, ale nie zrezygnowałem z nich całkowicie ;) Choroba czy nie i tak ćwiczę, nie odpuszczam sobie ani na jeden dzień :) Postaram się w niedługim czasie wrzucić jakieś zdjęcie.

  Pozdrawiam.
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  Tydzień temu przyszło mi zamówione białko w proszku, z którego robię sobie trzy razy dziennie shake oraz kreatyna w tabletkach. Dzięki temu zmniejszyłem spożywaną zawartość tłuszczu o prawie 20 gram (Z 25 g do 8 g) oraz zwiększyłem spożywaną zawartość białka o 30 gram (Z 55 g do 85 g) dziennie. Dodatkowo zmieniłem sobie plan treningowy oraz intensywność zwiększając ją do maksimum. Na efekty jeszcze o wiele za wcześnie, ale zamieszczam swoje ostatnie zdjęcie sprzed rozpoczęcia nowej diety żeby było z czym porównywać :)

 • w temacie nasze talenty zapraszam

  W: Hydepark
  To może i ja się wypowiem w tym temacie? Co prawda nie wiem czy mogę nazwać to talentem czy raczej hobby, ale uwielbiam wyrażać swoje uczucia poprzez pisanie wierszy. Wbrew pozorom nie piszę tylko tych o zabarwieniu miłosnym i romantycznym, ale z racji tego iż uważam siebie za patriotę i kocham swój kraj często piszę również o ojczyźnie i jej historii :)

  Oto mój lubiony wiersz, który ma dla mnie duże znaczenie:

  Gdy mnie zabraknie świat się nie rozpadnie
  Życie swym rytmem pobiegnie dalej
  Czas nie zwolni lecz przyśpieszy
  Krwawe rany twe uleczy

  Gdy ból zniknie z codzienności
  Miłości uczucie zapuka w twe włości
  Nie odrzucisz lecz je przyjmiesz
  Jak na starym czeskim filmie

  Kolejnych lat minął już czas
  Tęsknotę i żal zabrał gdzieś wiatr
  Po deszczu łez nie ma kałuży
  Choć w sercu został kawałek mej duszy
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  WednesdayTEN - właściwie to według niej nie powinienem się zmieniać, ćwiczyć i robić coś w tym kierunku bo jak sama powiedziała już jestem jej ideałem ;) Jednakże sam dobrze wiem iż do ideału jeszcze daleka droga przede mną, a ja chcę ją przebyć. Co prawda sam nie raz nie dwa na forum głosiłem iż najważniejsze jest wnętrze człowieka (nadal to podtrzymuję) i tym też kierowałem się przez całe życie (trafiając właśnie na ukochaną ) jednak mój wygląd jest dla mnie tak samo ważny jak wnętrze i pielęgnuje oba te czynniki w taki sam sposób rozwijając się nie na jednej, ale na dwóch płaszczyznach :)
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  WednesdayTEN - dziękuję Ci za miłe słowa :) Nie zależy mi na na spojrzeniach wielu kobiet, tylko na spojrzeniu jednej... to dzięki niej mam tyle siły i wiary w siebie. Bez niej nic bym nie osiągnął :)
 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  Blue - podchodzę bardzo sceptycznie do wszystkiego co robię i mam zaniżoną samoocenę więc krytyka samego siebie jest u mnie normą :) Co do ideału, oto on:

 • w temacie Efekty - jak oceniacie?

  W: Hydepark
  ewanna - dziękuję bardzo za życzenia :) ja Tobie również życzę wszystkiego najlepszego w nowym 2014 roku :) Bardzo szybko zrzucił 3 kg biorąc po uwagę ryzyko przytycia podczas świątecznego obżarstwa jakie gości w każdym domu :) Pozdrawiam.

  lilith - jem i to bardzo dużo także bez obaw, definitywny koniec z głodówkami :) Zapewne skorzystam z Twojej rady i po konsultacji z trenerem będę dalej ćwiczyć w domowym zaciszu :) Pozdrawiam.