• w temacie potrzebuję dobrego wina na prezent

  W: Babskie sprawy
  Kupowałam ostatnio jako dodatek do prezentu wino kalifornijskie - Oak View. Przyznaję, że sama jeszcze nie tak dawno zupełnie tej marki nie kojarzyłam i kupiłam przypadkowo, w osiedlowym sklepie. Przepyszne, w dobrej cenie i dodatkowo elegancko wygląda
 • w temacie Jakiej firmy AGD do kuchni?

  W: Porady
  Wikaaa U siebie w kuchni posiadam głównie sprzęty z firmy electrolux. Moim nowym nabytkiem jest płyta indukcyjna SenseBoil z której jestem zadowolona. Płyta sama redukuje moc gdy woda się zagotuje więc nic mi w kuchni nie wykipi. Uważam że electrolux to dobry wybór.
  Zdecydowanie polecam Electrolux. Mam używam i sobie chwalę. Mam tę samą płytę indukcyjną - SenseBoil, ale mam także piekarnik i też jest rewelacyjny. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
 • w temacie Jak pozbyć się kreta

  W: Porady
  Wiosna coraz bliżej, więc też coraz bliżej pierwsze prace w ogrodzie. Moja walka z kretami była naprawdę koszmarna, próbowałam naprawdę różnych sposobów, ale dopiero pomoc specjalisty, Pana Piotra z GreenStyle z Warszawy http://greens(...)rszawa/ rozwiązała mój problem.
 • w temacie Czy znacie probiotyki?

  W: Babskie sprawy
  Słuchajcie, a to prawda, że te krople Multilac Baby wystarczy podawać dziecku tylko raz dziennie i nie trzeba przechowywać ich w lodówce? Nie ukrywam, że byłoby to dla mnie bardzo wygodne.
 • w temacie sex zabawki

  W: Seks
  Zerknijcie sobie tutajhttps://www.s(...)sy.html kupiłam sobie taką zabaweczkę i jestem pod jej ogromnym wrażeniem, daje radę, serio.
 • w temacie Oczyszczacz powietrza

  W: Porady
  My zdecydowaliśmy się oddać to w ręce profesjonalnej firmy. Dlatego zajmuje się tym u nas firma GreenStyle z Warszawy http://greens(...)com.pl/ jeśli szukacie fachowców właśnie z tych okolic, serdecznie polecam.