• w temacie Nudzi mnie obecny chłopak ?

  W: Babskie sprawy
  Zerwij z nim. To dziwne, że jeszcze tego nie zrobiłaś. Zdecydowanie to nie jest dobre, by brać go tak na przetrzymanie. Im dłużej jesteście w tym związku tym dłużej będziecie brnąć w bezsens. Może jak zerwiesz z nim jakoś rozsądnie i przez jakiś czas nie będziesz miała go obok siebie, to poczujesz czego ta naprawdę chcesz.
  Powodzenia.
 • w temacie Dziewczyna nie chce stosować antykoncepcji!!

  W: Męskie sprawy
  gość przez 13 lat zazywalam minulet i teraz jestem wrakiem czlowieka!! pigułki zrujnowały mi zdrowie.. przestrzegam przed taką antykoncepcją każdą kobietę! dla faceta najlepiej zeby kobieta zazywala a on tylko porucha i zadowolony.. ciekawe czy sam zdecydowalby sie na hormony gdyby byla taka mozliwość wiedząc jak bardzo zmieni to jego życie.. o wyglądzie nie wspomnę!!!!
  Pod kontrolą ginekologiczną? Stosować hormony przez 13 lat dla własnej przyjemności bez wskazań medycznych to trochę głupota. Winno się robić przerwy najdalej co 2 lata.
  I facet niedługo będzie miał możliwość stosowania hormonów. Są hormonalne środki antykoncepcyjne dla mężczyzn tylko jeszcze niedostępne na rynku do czasu...
 • w temacie Dziewczyna nie chce stosować antykoncepcji!!

  W: Męskie sprawy
  gość Skoro Ci zależy w związku z kobietą na tym, to niepotrzebnie zawracasz jej głowę swoją marną osobą. Antykoncepcja jest dla miernot nie potrafiących nad sobą zapanować. Nawiasem mówiąc drastycznie szkodzi zdrowiu powodując (jeśli mówimy o hormonalnej) zwiększenie ryzyka wystąpienia nowotworów u kobiet. W ogóle co to za zdziczenie obyczajów żeby współżyć ze sobą przed ślubem? Zupełnie jak w jakiejś sowiecji albo innym piekle na ziemi. Dziękuję. Dobranoc.
  Nie strasz, nie strasz bo się...
  Antykoncepcja hormonalna KONTROLOWANA przez lekarza nie szkodzi DRASTYCZNIE zdrowiu. Wiadomo, hormony oddziałują i pewne predyspozycje do nowotworów mogą być, jednak nie przesadzałbym.
  Nie jest dla miernot, które nie potrafią nad sobą zapanować. Mniemam, że słowa dyktuje Ci religia. Nie wszyscy są wierzący, nie wszyscy wierzą w to samo. Więc oszczędź takich opinii albo się pod nimi podpisz.
 • w temacie Zaraziłem się chorobą weneryczną od prostytutki, jak to ukryć przed żoną?

  W: Męskie sprawy
  nowysonde Wiem jak to brzmi.
  Podczas wieczoru kawalerskiego mojego dobrego kolegi przesadziłem z alkoholem i zdradziłem żonę.
  Nic nie pamiętam z tamtego wydarzenia, zupełnie nic. Później musiałem wyjechać służbowo na dłużej i podczas tego wyjazdu okazało się, że cierpię na pewną chorobę weneryczną.
  Zaraziłem się od tej prostytutki i teraz nie wiem co mam zrobić.
  Chciałem zapomnieć o tej zdradzie, nigdy ni powiedzieć żonie, ale tego dziadostwa się tak szybko nie wyleczy i żeby nie zarazić żony nie mogę z nią sypiać.
  Jak mam jej to wyjaśnić? Już brakuje mi wymówek, nie mogę się przecież przyznać.
  A Twój przypadek jest zdiagnozowany przez lekarza jako choroba weneryczna czy to kolejna cudowna diagnoza pacjenta przy użyciu internetu?
  Hm... Skoro już tak bardzo chcesz znaleźć wymówkę, ja na Twoim miejscu powiedziałbym, że mam bakteryjne zapalenie cewki moczowej:P U mężczyzn się zdarza, choć rzadziej niż u kobiet. Antybiotyk na to się łyka, więc się nie zdziwi jak zobaczy że coś bierzesz a i pewną niechęć do stosunku mieć możesz z powodu dyskomfortu związanego z zapaleniem.
  Choć mam nadzieję, że nigdy nie będę w Twojej sytuacji:P
  Pzdr.
 • w temacie Rodzenie dzieci to największa głupota.

  W: Męskie sprawy
  AroOlk Przy obecnych warunkach bytowych, braku pracy, konieczności płacenia zawrotnych łapówek lekarzom, nauczycielom i wszystkim urzędnikom, tylko głupcy kierujący się wyłącznie zwierzęcym instynktem zakładają rodziny, wyłącznie do robienia dzieci. Większość dzieci rodzi się w skutek zawrotnej głupoty seksualnej kobiet, które przy tak wielkiej ilości środków antykoncepcyjnych nie umieją się zabezpieczyć a seks ograniczają do dni płodnych jak zwierzęta w lesie.

  Każda kobieta po porodzie seks ogranicza do zrobienia następnego dziecka a jeśli spróbujesz dobrać się do jej majtek w innym celu to oskarży Cię o molestowanie, napad itp. Więc jak już wpadłeś w to rodzinne bagno, to nie licz na seks bez robienia dzieci i pozostanie Ci tylko własna rączka...

  Ja jestem sam mam małe mieszkanie w bloku, samochód i wiem, że żyję wolny jak ptak. Jak mam ochotę na seks to dzwonię do dziewczyn i wybieram tą, na którą mam ochotę.

  Współczuję Ci. Byłeś kiedyś żonaty?
  Jeśli chodzi o metody antykoncepcji, nie ma takiej, która da 100% pewności. Jedynie kastracja lub podwiązanie jajowodów co jest trwałe i niewiele osób się na to godzi.

  Ps. Dodam, że głupotą jest płacenie łapówek. Nigdy nie zapłaciłem nikomu.
 • w temacie Jedna noc, jak rano to zakończyć?

  W: Męskie sprawy
  Koleś, jak laska się tak łatwo daje to głupia chyba musi być by liczyć na związek:P
  Popieram wyżej, podziękować, pożegnać i nara.
 • w temacie Czy poszlibyście ze swoją dziewczyną do nocnego klubu?

  W: Męskie sprawy
  Jak ja zażartowałem, że przejdę się z kumplem do night clubu, moja kobieta powiedziała, że pójdzie z nami:D W sumie nie wiem czy mówiła poważnie i trochę bym się wahał by wziąć ją ze sobą. Ogólnie to chyba zależy od dziewczyny, nie? Jak jest jakaś zazdrośnica to by się czepiała.
 • w temacie Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

  W: Męskie sprawy
  kswar Gdzie waszym zdaniem w Krakowie warto zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? Myslałałem o Mercedes Cafe na Armii Krajowej...ale nie wiem czy to dobry pomysł, rzućcie jakieś propozycje :DW moim przekonaniu (i nie tylko) pierwsza randka to nic zobowiązującego, więc nie szarp się nie wiadomo jak bardzo. Oczywiście nie możesz wyjść również na sknerę:P Dawkuj, dawkuj.
  Nie zabieraj jej do jakiejś wymyślnej restauracji. Może się czuć trochę mniej swobodnie. W końcu macie się lepiej poznać i zdecydować czy warto się spotkać drugi raz;-)
  Ja na Twoim miejscu poszedł bym do jakiejś kawiarenki a potem zabrał dziewczynę na spacer w jakieś miejsce, gdzie można pooglądać ładne widoczki i spokojnie porozmawiać.
 • w temacie Czy mężczyźni preferują dziewice?

  W: Męskie sprawy
  WednesdayTEN hekate WednesdayTEN gość WednesdayTEN Bankowo, to smoki preferują dziewice :P No i już wiemy, dlaczego smoki wyginęły. Swoje 3 grosze dorzucili szewczyki, bo sami byli łasi na te dziewice królewskiej krwi... O połowie królestwa to nie wspomnę... Ale, ale! Wszak obecnie chirurgia nie takie cuda potrafi robić jak z powrotem velum zszyć - zabieg niedrogi podobno, przy odpowiednio grubym portfelu można sobie zszywać co i rusz... Takie swoiste "wash & go", 2 w 1...Ale jak dziewica zbyt długo dziewicą pozostaje, to chirurg podobno do rozdziewiczenia potrzebny... Ciekawe czy ten zabieg ekstra płatny, czy może NFZ koszty pokrywa...? ;)To chyba jakaś legenda ludowa że rozdziewiczać trzeba chirurgicznie... Tak samo jak z dmuchaniem do kuciapy ;)Haha ja zamierzam być chirurgiem, więc jak ktoś mnie zaprosi do rozdziewiczenia, to czemu nie ; -) nawet jak to legendy, zabieg wykonam : D

  A tak poważnie teraz moje pytanie. Wam nie przeszkadza jak ktoś tam was już ubiegł i pannę wam rozdziewiczył? Pewnie to głupie pytanie, ale ni mniej czasem mnie nachodzi:/