• w temacie Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością...

  W: Uczucia
  Miałam podobna sytuacje.Facet był wdowcem ja też.Spotykaliśmy się prawie trzy lata .Raz ja jeżdziłam do niego raz od do mnie.Były zapewnienia o miłoscoi, ze jesteśmy dla siebie stworzeni i td itp.Gdy go w końcu spytałam co dalej? dokąd bedziemy tak randkować, usłyszałm to samo: ze nie jest gotowy, ze boi sie odpowiedzialnosci więc w końcu powiedziałam zeodchodze a On niech sie zastanowi co dalej.Nie spotykaliśmy sie jeksies pół roku,, moze krócej. Rezultat ,, jesteśmy po slubie juz 10 lat
 • w temacie żona czy teściowa

  W: Męskie sprawy
  czytam niektóre komentarze i włos mi się jezy.. tesciowa umrze, tesciowa ma raka,,, nigdy nie wiadomo kto umrze pierwszy, kto ma tego raka.Może porozmawiaj z teściową wtedy gdy maż jest za granicą.Zaproś ja na obiad i powiedz co Ciebie boli.Nie traktuj jej jak wroga tylko jak troszkę zagubioną starszą panią.Tez keidys nie mogłam dogadac sie z teściową ale szczera rozmowa duzo zmieniła. Moze i w Twoim przypadku tak bedzię. Zycze udanych negocjacji,
 • w temacie Jak zakończyć związek,który muszę zakończyć a nie chcę....

  W: Męskie sprawy
  Zakończyłaś ten związek i tego się trzymaj.Wiem że to boli,ale zamiast się skupiać na tym jaka jesteś nieszczęśliwa to skup się na swoim małżeństwie. Piszesz że jesteście razem 15 lat i że po tylu latach nie może już być miłości. Może być nawet po 30 i50 latach,tylko niestety o miłość w małżeństwie trzeba dbać ,tak jak o wszystko. A wy popadliście w rutynę, Jak piszesz znacie swoje obowiązki i je wypełniacie, A małżeństwo to nie same obowiązki.Trzeba też zadbać o przyjemności .Jakaś romantyczna kolacja, wzajemne niespodzianki. itp Z mężem też można sms-ować,romansować.Tylko trzeba tego chcieć.Nie należy popadać w rutynę, w małżeństwie też trzeba się zdobyć na spontaniczność.I jeszcze jedna uwaga. Nie masz gwarancji że będąc z tym facetem ,po kilku latach ,nie powiedziałabyś tego samego, ze miłość już się skończyła ,zostały obowiązki.
  Tak więc przestań się mazać i do dzieła.Postaraj się odnalężć miłość w swoim małżeństwie i ciesz się nim.Życzę powodzenia .
 • w temacie ........młodzi duchem ...c.d.

  W: Hydepark
  Kolonie cudna rzecz,cudna sprawa ,Czy dzisiaj są jeszcze kolonie ?Ja najmilej wspominam obozy harcerskie.Namioty wojskowe, mycie w strumieniu, latryny gdzieś tam ,szorowanie garów piaskiem,warty itd ,itp Z czasem warunki się poprawiały były mniej spartańskie.
  Patrze teraz na moich wnuków. Wszędzie wożeni samochodem,wakacje w ośrodkach zamkniętych w luksusie a jak ich wezmę czasami do mojego letniego domku to są bardzo zdegustowani,Nie ma internetu,nie ma kablówki,nie ma tysiąca rzeczy bez których nie potrafią żyć.Może i stara jestem i marudzę ale uważam ze moje pokolenie poznało smak dzieciństwa,dorastania w pełnej krasie i urodzie życia, Troszkę mi żal tych moich wnuków.
 • w temacie Szokująca niespodzianka:)))

  W: Uczucia
  Prezent super.Tylko dlaczego Twój mąż taki zasadniczy? Czy om zawsze taki ponurak? Moze trzeba mu zamiast tlenu ciut gazu rozweselającego ?
 • w temacie Ta druga :(

  W: Uczucia
  Łatwo sądzić nie będąc w danej sytuacji.No cóż trudno moim zdaniem Ci tu coś radzić.Tak naprawdę nikt z nas nie siedzi ani w Twoim sercu ani w jego.Najlepiej sama musisz sobie poradzić. Wiadomo miłość oślepia i ogłupia ,ale zrób sobie taki solidny "rachunek sumienia" zastanów się czy to miłość czy zauroczenie,czy warto dla tego pana ryzykować zagmatwaniem swojego życia. Pamiętaj też o dziecku.Nie wiem czy wszyscy którzy na Tobie wieszają tu psy są tacy kryształowi>Maja też swoje grzeszki,podobne lub inne .Ja osobiście nie wierzę w ludzi idealnych bez wad, bez małych czy większych grzeszków.Trzymaj się i życzę Ci rozwiązania problemu .
 • w temacie klub szalonych

  W: Hydepark
  Pozdrawiam w chwilach oddechu w szaleństwie ,w ktorym trwam od paru m-cy,,,,trzymajcie kciuki by sie udało...
 • w temacie Mam 20 lat i nigdy nie miałam chłopaka

  W: Uczucia
  Dziewczyno daj sobie spokój z narzekaniem. Masz zaledwie20 lat,jesteś taka młoda. Ciesz się życiem ,przyjaciółmi, baw się, ucz się i nie szukaj na siłę uczucia. Przyjdzie samo ,jak przyjdzie czas.Nie myśl ciągle o tym .Popracuj nad swoja nieśmiałością.Zabieraj głos w dyskusjach, spieraj się nie przytakuj.Bądź sobą .Moja babcia mawiała, że" w końcu :każda potwora znajdzie swojego amatora" Pozdrawiam, głowa do góry,pierś do przodu i uśmiech na buzię...
 • w temacie klub szalonych

  W: Hydepark
  Przez większą część życia,szaleństwo było mi obce.Ale lepiej późno niż wcale. Teraz wiem,że szaleć trzeba ,teraz wiem ,że dużo straciłam.Ostatnie moje szaleństwo...rzuciłam pracę z dnia na dzień i założyłam własną firmę.Powiecie i cóż to za szaleństwo.? No cóż zrobiłam to dwa lata przed emeryturą, bez pieniędzy ale za to z super pomysłem.Dostałam pieniądze z U.E. i udało się Firma kwitnie, teraz prowadzi ją mój syn a ja korzystam z profitów i planuje następne szaleństwo.