• w temacie Wyjazd na Erasmus ?

W: Hydepark
    Musisz się zgłosić na swojej uczelni odpowiednio wcześniej, wypełnić odpowiednie dokumenty, przejść rekrutację. Wyjeżdża się do jednego z krajów UE. Na Erasmusie dostaje się stypendium, ale jest ono niewystarczające do pokrycia całkowitych kosztów pobytu. Wyjeżdża się na 1-2 semestry w ciągu całych studiów. Program nauczania jest zbliżony do tego co masz na swoim wydziale. Na miejscu przydzielany jest opiekun, do którego będziesz mógł się zgłosić w razie problemów. Czy są limity wiekowe? Nie słyszałam o tym.

Czy warto wyjeżdżać? Zdania są podzielone :)
  • w temacie Co jest najważniejsze

W: Uczucia
    [cytat kogo=tancerka78][cytat kogo=tancerka78]
    Pięknie napisane[cytat][/cytat]Miłość ma tak wiele barw
    pozwólmy jej zagościć w sercu i duszy.[/cytat]

Rozmowa szczera ...dobre pytanie?

[/cytat]

Czy w ogóle Ezapato odezwała się do Ciebie Twoja była od czasu kiedy zerwała z Tobą? Tak z ciekawości zapytam.
  • w temacie Co sądzicie o fundowaniu wakacji partnerce?

W: Męskie sprawy
    Co innego jest zapłacić za lody, kolację, obiad, itp, jak się jest z dziewczyną. Jeszcze co innego jest opłacić za wakacje dziewczynie (nie żonie). Dla mnie to za dużo. Zbyt zobowiązujące. Nie czułabym się z tym dobrze. Wolę jednak niezależność.

• w temacie Pomocy, dlaczego kazdy facet ode mnie zwiewa

Antonnia
    Ilona001 Antonnia Poszukaj starszego od siebie . Będzie mile zaskoczony .
    Na gówniarzy nie ma co liczyć :)
    A poważniej - nie przyznawaj się od początku znajomości ile masz lat . Dżentelmen o to nie zapyta . Pozwól na rozwój znajomości . Gdy oboje się zaangażujecie - wiek nie będzie przeszkodą dla uczuć :)
    Też tak myślę :)
    Witaj Ilono :))) Miłego dnia :)
    Hej :) Dziękuję. Miłego dnia Antosiu :)))
  • w temacie osoba zdrowa psychicznie

W: Uczucia
    Zdrowa psychicznie osoba?
    Odpowiedzialna, przewidywalna i z wyobraźnią i z umiarem.

Im bardziej odpowiedzialne stanowisko tym ostrzejsze powinny być restrykcje dotyczące zdrowia psychicznego.

Nie wiem cz można tak jaskrawo posegregować ludzi na tych co zdrowi i na tych co chorzy. Granica może być dość płynna.
    To trochę jak ze zdrowiem naszego organizmu. Możemy być w różnej kondycji fizycznej. Podobnie jest z psychiką. U osoby z depresją mogą nagle pojawić się myśli samobójcze. Jak taka osoba jest pilotem to na dramat nie trzeba długo czekać.

Ważne aby były mechanizmy, które taką osobę ze słabym zdrowiem rozpoznają. O testach psychologicznych na kandydata już nie wspominając.
    Takie jest moje zdanie.
  • w temacie Pomocy, dlaczego kazdy facet ode mnie zwiewa

Antonnia Poszukaj starszego od siebie . Będzie mile zaskoczony .
    Na gówniarzy nie ma co liczyć :)
    A poważniej - nie przyznawaj się od początku znajomości ile masz lat . Dżentelmen o to nie zapyta . Pozwól na rozwój znajomości . Gdy oboje się zaangażujecie - wiek nie będzie przeszkodą dla uczuć :)
    Też tak myślę :)