• w temacie Klimatyzacja

  W: Porady
  Ja korzystałem z usług firmyhttps://www.a(...)acja.pl w Gdańsku. Firma ASC jest wiodący producent urządzeń chłodniczych dla sklepów i przedsiębiorstw.
 • w temacie Meble

  W: Porady
  Bardzo ładne i funkcjonalne meble oferuję firma www.meblere.pl. Z tej firmy mamy meble kuchenne i przepiękną sypialnie. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z oferta.
 • w temacie Sterylizacja zwierząt. Co myślicie?

  W: Hydepark
  Niestety ruje u kotek są uciążliwe ...wiem coś o tym bo sama miałam kotkę, która miała ruję trwające nawet po 7 dni z taką sama przerwą i odnowa. Jednym słowem kot się męczył i my razem z nią - jak z noworodkiem. Pojechaliśmy do lecznicy “Nova” w Szymanowie i doradzono nam sterylizację i będzie po kłopocie. Kotka się uspokoiła, przybrała na wadzę a my odzyskaliśmy spokój i przespane noce.
 • w temacie Klimatyzacja

  W: Porady
  Jeżeli jeszcze nie wybrałeś dobrej firmy od klimatyzacji to polecam firmę https://yogico-klimatyzacja.pl. Mamy od nich klimatyzację i jesteśmy zadowoleni i wszystko działa jak trzeba.
 • w temacie SKOLIOZA

  W: Babskie sprawy
  Bardzo fajne aparaty ortopedyczne można kupić w tym sklepie [url=http://orto-med.bytom.pl/]http://orto-med.bytom.pl/[/url]. Moja córka za nic nie chciała nosić zwykłego aparatu a już taki kolorowy ..... zgodziła się :)
 • w temacie Wakacje nad morze.

  W: Hydepark
  Polecam ośrodek http://www.ms(...)nes.pl/ w Kołobrzegu na wyjazdy służbowe i rodzinne. Ośrodek oferuję profesjonalną strefę Fitness & Spa, w której znaleźć można siłownię, bawialnię dla dzieci, basen z pełną gamą masaży i biczy wodnych, jacuzzi jak również saunę z bezpłatnym dostępem w ramach wykupionego pobytu w MS Pro Apartamenty Kołobrzeg.
 • w temacie Kredyt konsumencki gdzie?

  W: Porady
  jeżeli szukasz kredytu konsolacyjnego to warto skontaktować się z firmą dfinance.pl. Tą firmę polecono mi i wszystko poszło tak jak chciała. Warto zapoznać się z ich oferta bo można na tym wyjsć tylko dobrze.