• w temacie Sukienki na lato

  W: Babskie sprawy
  Jeżeli szukasz fajnych sukienek na lato i takich dodatków jak torebki to na stronie www.emanzana.pl znajdziemy od wyboru do koloru. Na te stronie znajdziemy również torby dla mężczyzn. Moim zdaniem warto bo mają super ceny.
 • w temacie Ceramika i szkło z Polskim akcentem

  W: Hydepark
  Bardzo ładne wyroby ceramiczne można kupić z ponadczasowej firmy WR Ceramika - porcelana bolesławiecka z Tomaszowa Bolesławieckiego. Mam od nich kilka drobiazgów i klilka razy kupowałam od nich coś na prezent.
 • w temacie Wrocław okulary dobry Optyk

  W: Lokalne
  W Wrocławiu są bardzo dobre punkty optyczne i ja chodzę do jednego z nich na Świdnickiej ( pod Arkadami ) do salonu Oculus. W gabinecie można skorzystać z usługo badania wzroku oraz można wybrać bardzo ciekawe oprawki czy soczewki.
 • w temacie Ile kosztuje prywatne przedszkole?

  W: Babskie sprawy
  Córka mojej koleżanki tam chodzi i bardzo chwali te przedszkole. Z tego co mi mówiła koleżanka to faktycznie maa dużo zajęć, zabaw - wychodzą na dwór , jezdza na wycieczki do kina , teatrów dla dzieci i tym podobne. Zainteresowałam się, tym tematem bo też ma mam dziecko, które zaraz trzeba posłać do przedszkola.
 • w temacie Psycholog

  W: Uczucia
  Mówią , że z depresji jest bardzo trudno wyjść…. Ja tak nie uważam - fakt faktem jest dość trudno zrozumieć te wszystkie schematy w głowie ale jak sami nie ruszymy głową to nam najlepszy psychologii czy psychiatra nie pomoże i będziemy leżeć i patrzeć się w sufit. Ja dostałam stanów lękowych i myśli depresyjnych po staracie 2 poronieniu. Mój maż zapisał mnie na konsultację do Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie na Lwowskiej. Wychodzenie z tego dołka zajęło mi 1,5 roku ale jestem teraz bardzo szczęśliwą osobą i inaczej patrzę na to co było….Nie wykluczam, że za jakiś czas zaczne znowu starać się o dziecko….ale najważniejsze, że przestałam obarczać się winą, że to mogła być moja wina.
 • w temacie Przeprowadzka

  W: Babskie sprawy
  Ja przeprowadzałam się kilka razy i za każdym razem każda przeprowadzka czegoś mnie nauczyła. Teraz nauczyłam się, żeby kupować kartony i w to wszystko pakować posegregowane, ciuchym ksiązki i inne bibeloty. Paczka powinna być podpisana a tak to zawsze pakowałam się wszystko do jednego i pomieszane. Na ostatnią przeprowadzkę zamówiłam kartony zhttp://zapaku(...)emy.pl/ i wszystko zostało elegancko spakowane.
 • w temacie Pociąg czy autobus?

  W: Hydepark
  Sprawdź jaką fajną ofertę ma firma [url=http://przewozy-autokarowe24.pl/]http://przewozy-autokarowe24.pl/[/url] - bardzo często miałam okazję korzystać z ich usług na wesele, i na wycieczki w szkole u córki. Bardzo sprawdzony przewoźnik o bardzo dobrych cenach.
 • w temacie Psycholog

  W: Uczucia
  Trudno powiedzieć czy samemu można sobie poradzić..... może w jakimś stopniu tak ale czy to będzie załatwiony temat na tip top to nie wiem. Ja swego czasu byłam na życiowym zakręcie i bardzp pomógł mi psychiatra i psycholog z tego centrumhttp://www.ce(...)ch.pl/.