• w temacie Wy udający premierów, prezydentów, ministrów, posłów

  W: Polityka
  Przemyśl Dobrawa sobie sprawę taką dlaczego są w Polsce tacy ludzie, którzy tak bardzo nienawidzą PiS ?
  Tylko w swojej odpowiedzi nie używaj frazesów, że "opozycja to "nie Polacy" i "nie patrioci".

  Ja uważam, że zdecydowana większość Polaków jest patriotami na swój sposób. Rzecz w tym, że "patriotyzm Kaczyńskiego i jego zwolenników" wyjątkowo odstaje od normy, bo Kaczyński go "realizuje" wyjątkowo perfidnie, nie licząc się w tymi, którzy rozumieją patriotyzm inaczej niż on..
  I to jest przedmiotem sporu.

 • w temacie Rodaku, życie masz na jeden raz i tylko jedno, zaszczep się, jeszcze jest czas - nie ulegaj...

  W: Polityka
  ObserwatorII Brak logiki w Twym rozumowaniu, szczepionka nie chroni przed dystrybucją wirusa co powinieneś wiedzieć od dawna.
  Nie napisałem, że szczepionka chroni przed dystrybucją wirusa.

  ObserwatorII Tak więc twierdzenia że szczepiąc się chronisz innych to powielana bezmyślnie bzdura
  Nie napisałem, ,ze szczepienie "chroni innych"
  tylko, że:
  "Chodzi o ochronę w pracy tych, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą się zaszczepić"
  a uzasadnienie takiej tezy wyłuszczył ci ireneo

  W idealnej sytuacji, gdyby wszyscy ci, którzy nie maja przeciwwskazań zdrowotnych, się zaszczepili, czyli na przykład 95% społeczeństwa, to pole ekspansji dla wirusa zmniejszyłoby się radykalnie, bo wirus w swym otoczeniu, rozsiewany przez "zdrowych zaszczepionych" musiałby trafiać na tych 5% z przeciwwskazaniami, a to zmniejsza szansę ich znalezienia i zakażenia o 95%.
  Tak więc twoje zarzuty są bezpodstawne • w temacie Rodaku, życie masz na jeden raz i tylko jedno, zaszczep się, jeszcze jest czas - nie ulegaj...

  W: Polityka
  Zastanawiam się nad trzecią dawką i chyba to zrobię.

  Uważam, że dla ochrony pracowników w zakładach pracy powinien być wymóg posiadania szczepienia przez ludzi podejmujących pracę. Chodzi o ochronę w pracy tych, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą się zaszczepić, a nie tych którzy, wzorem prezydenta, mówią: "nie, bo nie".

 • w temacie >>W BRUKSELI ZNOWU 26 - GŁOSÓW DO JEDNEGO <<

  W: Polityka
  olacda
  JeszczeNormalny
  olacda JeszczeNormalny olacda "Niezależne sądy idą"- Co sędziowie robili w siedzibie PO?https://nieza(...)nskiegoZ czego ty robisz sensację? Jakiś filmowiec-amator nagrał idących ludzi, sącząc w tym czasie złośliwe komentarze. Z tego filmiku absolutnie nic nie wynika. A zwolennicy PiS oglądając to dostają orgazmu. Jeśli to ma być jakikolwiek dowód na cokolwiek, to żal mi takich cienkich Bolków, co widzą sensację tam, gdzie jej niema.
  A wspomnień z jakiegoś zdarzenia zawsze jest tyle ile uczestników. W zagranicznej tvn się tego nie dowiesz, bo to jest telewizja partyjna Tuska i PO.
  Ujawnione taśmy Neumana jak PO załatwia sprawy za pomocą "wolnych sądów", jak namawia do kradzieży polityków PO gwarantując im bezkarnośćhttps://forum(...)3396474
  Wypowiedź Neumanna to pestka, ot gadali dwaj kuple przy wódzie Nic z tego nie wynika, jedynie ty się podniecasz, bo może nie masz innych rozrywek
  Porównaj to Piebiakiem, rzeczywistym biurokratycznym przestępcą, który oficjalnie w ministerstwie prowadził przestępczy proceder oczerniania sędziów, że aż go Ziobro musiał odsunąć od koryta tak dla uspokojenia gawiedzi, bo w rzeczywistości Piebiak nie poniósł odpowiedział karnej, jedynie polityczną.
  Daj link do wyroku sądowego Piebiaka. Człowiek jest niewinny do puki nie ma wyroku. To afera zagranicznej TVN dla ciemnoty głosującej na PO.
  Wpadłaś jak śliwka w kompot, bo wiadomo, że Ziobro nie pozwoli Piebiaka o cokolwiek oskarżyć, bo to jego kumpel i prawem kaduka każda ziobrowa prokuratura odmawia zajęcia się sprawą. Swój swego broni, to przestępcza działalność na salonach władzy PiS kwitnie. Link do wyroku na Piebiaka za czasów tej władzy nie powstanie. Pamiętaj jednak, że ta władza nie jest wieczna.
 • w temacie Czesi ?! ooo... Quu...!

  W: Polityka
  Dobrawa1 JeszczeNormalny I ty zapewne uważasz, że jeśli Merkel nas potrzebuje, to twoje i moje polskie władze mają wolną rękę na wprowadzanie dyktatury Kaczyńskiego w Polsce?
  A co do interesów to tak samo niemiecka gospodarka potrzebuje nas, jak my potrzebujemy niemieckiej gospodarki. Kolejny nick. Z ilu na forum piszesz?Czy zadowoli cię liczba 1?
 • w temacie Walnij się w zatłuszczony łeb

  W: Hydepark
  Dobrawa1 JeszczeNormalny Po wymianie obowiązkowych wzajemnych uprzejmości przez waszmości, stwierdzam obiektywnie:
  Polskie Lasy to rzeczywiście jedno z największych "zagłębi finansowych" dojonych przez partę PiS
  Poza tym Kępy też nie lubięPosłuchaj kolejny klonie; zanim coś napiszesz...sprawdź, jak poprawnie pisze się nazwisko; Kempa, a nie Kępa...analfabeto.Może i Kempa, nie zmienia to jednak faktu, że, bez względu na literę w nazwisku, i tak tej kobiety nie lubię
  Doceniam także, że jako jedna z niewielu zwolenników PiS, potrafisz powstrzymać się od podlejszych wyzwisk.
 • w temacie Walnij się w zatłuszczony łeb

  W: Hydepark
  Po wymianie obowiązkowych wzajemnych uprzejmości przez waszmości, stwierdzam obiektywnie:
  Polskie Lasy to rzeczywiście jedno z największych "zagłębi finansowych" dojonych przez partę PiS
  Poza tym Kępy też nie lubię
 • w temacie Czesi ?! ooo... Quu...!

  W: Polityka
  I ty zapewne uważasz, że jeśli Merkel nas potrzebuje, to twoje i moje polskie władze mają wolną rękę na wprowadzanie dyktatury Kaczyńskiego w Polsce?
  A co do interesów to tak samo niemiecka gospodarka potrzebuje nas, jak my potrzebujemy niemieckiej gospodarki.