• w temacie Jak załatwić wykreślenie z BIK?

  W: Hydepark
  To trzeba napisać do BIK. No i trzeba mieć powód, na przykład to, że informacje zawarte w rejestrze są nieprawdziwe, albo błędne.
 • w temacie praca w holandii

  W: Hydepark
  Obecnie chyba będzie ciężko o jakiekolwiek wyjazdy zagraniczne za pracą.
 • w temacie Meble na wymiar

  W: Hydepark
  To poszukaj w swojej okolicy firm, które się tym zajmują?
 • w temacie Jak dopasować rower?

  W: Hydepark
  Z pewnością rower trzeba dopasować do siebie i do trasy, którą będzie się poruszało. Na przykład inny rower zalecany jest do jazdy po mieście, a inny po górach. Jadąc w góry można też zdecydować się na wypożyczalnie:https://hotmo(...)skiego/ i można sprawdzić, czy jest to opłacalne i ile kosztuje. Nie zawsze konieczne jest więc kupowanie roweru, zwłaszcza gdy jeździ się nim rzadko.
 • w temacie wieczór kawalerski - organizacja

  W: Męskie sprawy
  Po prostu wiedziałam, że ktoś zaproponuje coś takiego. Czy kawalerskie musi wiązać się z erotyką? Jak dla mnie żałosne podejście. mało to rozrywek można znaleźć?
 • w temacie Randka z nietypowymi atrakcjami

  W: Męskie sprawy
  Randki nie muszą być oklepane, wręcz powinno się dążyć do tego, by były one zgodne z zainteresowaniami danych osób, nawet jeżeli są one nietypowe. Pomysłów może być wiele, kilka z nich zostało przedstawionych tutaj:http://tojafa(...)randke/ ale wybór jest zdecydowanie większy. Przeglądając internet, z łatwością można znaleźć ciekawe i niebanalne propozycje na randki.
 • w temacie Grupa krwi Rh- to pozostałość po kosmitach?

  W: Hydepark
  Większych głupot w życiu nie czytałam. Czynnik Rh jest zależny od obecności antygenów D. I poza tym czynnik ten występuje razem z grupą krwi, więc można mieć grupę 0 Rh+ lub 0 Rh- i tak z każdą. To chyba ja jestem na tym polu wyjątkowa, bo mam jednoczesnie Rh+ i Rh-, z racji tego, że mam słaby antygen D. Jako dawca jestem Rh+ a jako biorca Rh-. CZARY????
 • w temacie Wasze pierwsze telefony ?

  W: Hydepark
  Pamiętam, że mój pierwszy telefon to był Siemens. Stosunkowo mały, ale gruby, już nie pamiętam jaki konkretnie model