• w temacie Starania o dziecko

  W: Babskie sprawy
  Ja się najpierw zbadałam, zrobiłam badanie hormonów oraz cytologię, wszystko w normie cykle 28 dni. Potem pomagałam sobie NPR, akurat zajść w ciążę dzięki obserwacji śluzu się da, ale ntykoncepcja zerowa niestety..
  8 cykli starań, udało się, mój mąż brał ze mną witaminy dla dwojga Prenatal Pro Baby od 4 bezowocnego cyklu..
 • w temacie uderzył mnie..

  W: Uczucia
  Ciesz się, ze to początki i z nim nie mieszkasz, możesz jeszcze się wycofać.Nie powinien nigdy podnieść na ciebie ręki, tym bardziej w seksie.To bardzo intymna sprawa..., ja nie mogłam powtórnie zaufać po takim czymś, odeszłam. Potem miałam problem, bo bałam się takiej przemocy fizycznej. Dużo czasu minęło zanim się pozbyłam lęku, że każdy facet może mnie tak upokorzyć..
 • w temacie faceci kłamią o swoim rozmiarze ;)

  W: Babskie sprawy
  Ja widziałam XL, facet z takim rozmiarem się nie chwali. Ogólnie jak mężczyzna jest zadowolony ze swojego rozmiaru, a kobieta ie narzeka na pożycie to i się nie gada o tym tylko działa..
 • w temacie bez dzieci

  W: Uczucia
  porfirka
  KAssy [
  Cudzych też nie..no to jest zagwozdka dopiero, to musi być naprawdę kobieta która dzieci nie toleruje i wręcz by zamordowała..
  Czy Ty czytasz to co piszesz? Są kobiety, które mają do cudzych dzieci neutralny stosunek, a swoich mieć nie chcą. Nie mają chęci ich mordować, po prost nie mają potrzeby posiadania.
  Ja do nich należę. I nie, nie jestem jakimś potworem.
  Czytam co piszę, wnikliwie, Nie znam kobiet mających neutralny stosunek, więc nie wiem jak one się zachowują.To jest tylko hipoteza..

  Ciekawi mnie natomiast jak się zachowujesz jak malec podejdzie, czy odchodzisz z niesmakiem czy potrafisz wykrzesać z siebie chociaż mały uśmiech..
 • w temacie MĄŻ ZE MNĄ NIE SYPIA

  W: Uczucia
  Bzyka tirówki po drodze, to nie ma już ochoty na żonę, takie to proste..
 • w temacie Uzależnienie od byłego

  W: Babskie sprawy
  Pora kompletnie odciąć się od typa, wykasować numer.Jak to mówią, do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy..
 • w temacie Jest gejem, czy mam szansę to zmienić?

  W: Babskie sprawy
  Nic nie zrobisz, a gdybyś nawet posunęła się w swoich zapędach kiedyś wyjdzie jego orientacja.On odejdzie, zostawi cię dla faceta, a więc wniosek z tego, to przyjaźń i nic z tego nie będzie..