• w temacie Ateiści dokonują dechrystianizacja Polski przemocą

  W: Polityka
  Kolejna teoria spiskowa? Jesteśmy ramienia dżihadżustow żeby niszczyć kulturę chrześcijańską.

  A poważnie, nie pomyślałeś że ludzie są coraz bardziej świadomi oszustwa jakiego dopuszczają się duchowni. Pamiętaj im bardziej nauka rozszerza swoje terytorium na coraz to nowe zagadnienia, tym miejsce dla Boga się zwyczajnie kurczy.
 • w temacie Rewelacyjne kino Smarzowskiego!

  W: Hydepark
  Amanii
  Kajetana
  minimax777
  Wlasnie, sluzba zdrowia jest w oplakany stanie .. ale na czarna mafie kasy nie brakuje. Paradox.
  Im więcej nas umrze, tym więcej zarobi mafia.
  Dziś mówili o nowym przekręcie Rydzyka, wygrał przetarg z NBP na grube miliony... mały detali jest tylko taki, ze przetarg nigdzie nie był ogłoszony... :D
  Rydzyk się jeszcze doigra... Chyba ze świętego z niego zrobią ;)
 • w temacie Rewelacyjne kino Smarzowskiego!

  W: Hydepark
  Amanii Kajetana Każdy jego film dotyczy jakiegoś problemu i nie jest czystym odzwierciedleniem w miejscu i czasie. Podobnie jak przedstawiał drogówkę to też ludzie krzyczeli że tak nie jest w policji. Otóż jest ale może nie na jednym komisariacie. Podobnie w Klerze. Cała masa przewinień jest rozrzucona w całym KK. Moim zdaniem nie pokazał niczego o czym byśmy nie wiedzieli. Jedyną fikcja było to że ludność chciała zlinczować ksieżulę za domniemaną pedofilię. Niestety u nas nawet gdy winę się udowodni, to babcie krzyczą, że to nieprawda, że dobry z niego ksiądz. Wciąż jesteśmy na kolanach przed klerem i choć w Internecie ten i ów psioczy to na kolędzie rączki całuje i słowem się nie odezwie.
  Niestety dla mnie wszyscy księża są umoczeni, bo jeden chroni drugiego. Czarna mafia.nie pokazał niczego, czego byśmy nie wiedzieli, ale pokazał to w kapitalnych ujęciach. Domy dziecka prowadzone przez zakonnice, ksiadz żyjący z gosposia, czy pedofilia rzeczywiscie nie jest niczym nowym. Ja jednak nie poszłam po prawdę, nie objawil mi się jakiś nowy obraz. Jestem trochę rozczarowana, ze cały ten świetny przekaz rozpatrywany jest tylko w takich kategoriach. Choć kwestia ustawianych przetargów i ironizacja z tego, ze głowa państwa ma być na mszy i koniec, było naprawdę w dechę.

  Z ta fikcja, to się nie zgodzę. Kiedyś tak było, ze co ksiadz powiedział było święte. Dziś jednak nawet już na takich małych wioskach, ksiadz pedofil nie ma lekko. Gdyby miał, nie byłoby potrzeby ich przenoszenia.

  Swój swego kryje, to prawda, dlatego zakończenie mi się nie podobało, ale wiem, ze dla realności całego obrazu, tak trzeba było.

  I właśnie za to lubie Smarzowskiego, ze wyzwala wszystkie emocje, jakie w nas siedzą. Ogladalas Botox? Tam tez prawda miesza się mocno z fikcja, ale podobnie jak w przypadku Drogówki czy Kleru, znajda się tacy, co powiedzą, ze każda minuta filmu jest odzwierciedleniem rzeczywistości.

  Gdyby ktoś dla Smarzowskiemu Smolensk nakręcić, ale byłby hicior, a tak?

  Przenoszą takich księży profilaktycznie, żeby przestał gwałcić w jednej parafii, w końcu znalazłby się ktoś, kto mógłby zrobić dym,
  gdy zbyt wiele by się uzbierało, a tak są tylko pomówienia, a nie dlatego, że z widłami ludzie stoją pod plebanią. Jeszcze nie słyszałam o takim przypadku, a jeśli był to jeden na ileś tam, gdzie nadal księdza poważają i chodzą do niego do spowiedzi.

  Pewnie że ksiądz to człowiek i nie uważam, że Smarzowski ich słabości przedstawił w celu zrobienia nagonki, tylko pokazania od tej ludzkiej strony. Co nie zmienia faktu, że o ile słabości każdy (no może większość) wybaczy, to przestępstwa już nie, chcocby był usprawiedliwiany złym dzieciństwem.

  Scena końcowa była ok, to scena oczywiście przerysowana, ale chyba taka miała być, scena symboliczna mówiąca o bezsilności.
 • w temacie Rewelacyjne kino Smarzowskiego!

  W: Hydepark
  minimax777 Kajetana minimax777
  Wlasnie, sluzba zdrowia jest w oplakany stanie .. ale na czarna mafie kasy nie brakuje. Paradox.Im więcej nas umrze, tym więcej zarobi mafia.Jaki wniosek ??? NIE UMIERAC!!! :))):)
 • w temacie Rewelacyjne kino Smarzowskiego!

  W: Hydepark
  minimax777
  Wlasnie, sluzba zdrowia jest w oplakany stanie .. ale na czarna mafie kasy nie brakuje. Paradox.Im więcej nas umrze, tym więcej zarobi mafia.
 • w temacie Doskwiera mi złe samopoczucie w ciąży

  W: Porady
  Jeszcze poród, bóle krzyżowe jakby ktoś ci rozdzierał kręgosłup, strach przed pierwszą kupą po porodzie i przed pierwszym seksem po porodzie, noce nieprzespane, pogryzione sutki, ból cycków z nadmiaru mleka.... droga przez mękę dopiero się zaczyna :D
 • w temacie Rewelacyjne kino Smarzowskiego!

  W: Hydepark
  minimax777 Kajetana Każdy jego film dotyczy jakiegoś problemu i nie jest czystym odzwierciedleniem w miejscu i czasie. Podobnie jak przedstawiał drogówkę to też ludzie krzyczeli że tak nie jest w policji. Otóż jest ale może nie na jednym komisariacie. Podobnie w Klerze. Cała masa przewinień jest rozrzucona w całym KK. Moim zdaniem nie pokazał niczego o czym byśmy nie wiedzieli. Jedyną fikcja było to że ludność chciała zlinczować ksieżulę za domniemaną pedofilię. Niestety u nas nawet gdy winę się udowodni, to babcie krzyczą, że to nieprawda, że dobry z niego ksiądz. Wciąż jesteśmy na kolanach przed klerem i choć w Internecie ten i ów psioczy to na kolędzie rączki całuje i słowem się nie odezwie.
  Niestety dla mnie wszyscy księża są umoczeni, bo jeden chroni drugiego. Czarna mafia.100/100 Ale jest gorzej.

  Ludzie nalezacy do mafii z regoly sie ukrywaja z przynaleznoscia do niej. Tu wszystko jest OTWARTE .... ukrywane sa tylko ich niecne uczynki, za ktore wielu nie ponosci odpowiedzialnosci .... z wielu powodow. Ludzi sa tek zaslepieni wiara w BAJKI ze nie widza nawet najbardziej oczywistych rzeczy ..... lub swiadomie nie chca widziec. CHORE. I pomyslec, ze moje dzieci w tak zaklamanym swiecie maja zyc !!!! ZGROZA.

  P.S. Filmu jeszcze nie widzialem ale ide niedlugo dolozyc sie do jego "rekordu".. nalezy sie Smarzowskiemu ..chocby za odwage.Bo to jest legalna mafia utrzymywana przez państwo ;)

  Myślę, że Smarzowski jest zbyt dobry, żeby musiał czegokolwiek się bać.
  Film warto zobaczyć, ale wg mnie nie jest najlepszym jego filmem. Jest dobry.
 • w temacie Czy nowotór jest darem od stwórcy.

  W: Religia
  tom100 Nowotwór jest darem od samego człowieka . - fundujemy sobie wysoko przetworzone jedzenie- także modyfikowane genetycznie , zanieczyszczone powietrze i wodę , kosmetyki, także te blokujące pocenie , stres i nerwy.-
  Stwórca jest bezradny w tej sytuacji kiedy w człowieku gromadzi się tyle toksyn ,że organizm reaguje guzem bo nie może sobie poradzić z toksynami. .
  ubogi w wierze... Bóg jest wszechmogący!