• w temacie Jestem w szoku......Czy my, jesteśmy jeszcze chrześcijanami?

  W: Religia
  frankeman
  KarolP12 Bardzo się nieładnie bawisz franki, wręcz zasmucasz mnie swoją ateistyczną postawą. Czyżby należało podjąć stosowne kroki w przypadku twojej jednostki.
  Podejmuj, nie lękaj się.
  Ja też za chwilę podejmę.
  A na razie to jesteś tak spięty, że tracisz pytajniki.
  Na razie to znowu ci się uroiła kolejna brednia :)
 • w temacie Napisałem o segregacji rasowej w Danii...TEMAT OCZYWIŚCIE USUNIĘTY.

  W: Do Admina
  zmianynaziemi
  Admminka Szanowne zmianynaziemi,

  temat oczywiście został usunięty i powód już został tu wskazany - przez użycie skrajnie rasistowskiego określenia. Serdecznie zachęcamy do wyrażania własnego zdania oraz krytyki w sposób, który dla nikogo nie będzie obraźliwy.

  Pozdrawiam,
  Admminka
  A jak mam nazwać czarnych w duńskim apartheidzie ?...afroeuropejczycy ? ;)
  "Ci, których nie wolno nazywać" :))
 • w temacie W tych ludziach tyle podłości...

  W: Polityka
  polanka3 KarolP12 Proszę, proszę. Lud przemówił.
  Pogódź się z tym, że nie każdy bije łbem pokłony melonowi jak ty. Nic mądrego nie napisałeś, a rękę do góry podnosisz.
  To się tylko tobie i tobie podobnym osobnikom tak zdaje.
 • w temacie W środę Sejm uczcił minutą ciszy pamięć zmarłego prezydenta Gdańska

  W: Polityka
  Ada777 KarolP12 rafal333 KarolP12 Parę osób na 460 się spóźniło i już nienawistnicy sieją nienawiść. Bardzo nieładnie. Ja tu nic nie sieje niczego nie sugeruje jedynie stwierdzam fakt a jakie były przyczyny nie wiem..Może posłowie mogli dłużej poczekać? Może tą chwile zadumy mogli przenieść na koniec posiedzenia sejmu ?Oczywiście, że siejesz nienawiść. czysty przypadek ? A przy uczczeniu minutą ciszy po śmierci Wajdy to też przypadek że prezes minute po tym pojawił się ? Ciekawe przypadki .No to rób śledztwo, zgłaszaj tę zbrodnię na czeka, że paru ludzi nie było na świeckim obrzędzie minuty ciszy skoro cię to tak zajmuje.
 • w temacie Motywy zabójcy i festiwal hipokryzji w wykonaniu polityków

  W: Polityka
  yeti48 KarolP12 yeti48 KarolP12 Dlatego ograniczyłem oglądanie telewizji do minimum, właśnie żeby omijały mnie te odmużdżające kampanie. Skoro masz "muzg", to nic ci już nie zagrozi.. żadna kampania 😀Nie zagrozić może tylko tym, którzy muzgu ani mózgu nie mają, np tobie :))Po polsku piszemy :"zagrozić nie może",

  a nie : " Nie zagrozić może"..

  Tylko skąd mógłbyś to wiedzieć. Dla "muzgu odmużdżonego" to przecież wszystko jedno 😀Widzę, że karuzela śmiechu przyspiesza :D
  A więc powiadasz, że tobie zagrozić nie może, a nie nie zagrozić może. To oczywista brednia, bo nie dość że zagroziła to i się dokonała :)
 • w temacie Z głębokim żalem żegnamy dobrego CZŁOWIEKA

  W: Polityka
  Blandare51 Zi3mowit cóż naród ma o tym powiedzieć jak większość go nie znała a może tak samo dobry jak były bard solidarności taki piewca a w rzeczywistości -alkoholik, damski bokser i gnębiciel psychiczny i fizyczny rodziny Pomimo, ze Kosciuszko jest jednym z uznanych Wielkich Polakow przez caly cywilizowany swiat, to wiekszosc nie wie o nim wiele, mniej niz swiat! Kościuszko to rewolucyjne, antypolskie ciele działające na szkodę sprawy polskiej. Jakbyś tego nie zakłamywał to tego faktu nie zmienisz.