• w temacie Przyznam się, trochę ze wstydem

  W: Polityka
  ireneo
  KarolP12 E, to żaden wstyd. Co innego oglądać fuckty. Wtedy cofałbyś się do lat trzydziestych z kolei.
  Dokładniej, po Mit brennender Sorge. Taki antykatolicki rzyg.
  Rzygi oglądasz biedaku. Mama nie miała czasu na zajęcie się kiedy dorastałeś. . Nie ważne, coś stało na przeszkodzie, a urodzić musiała, nawet gdyby z obrzydzeniem. spróbuj obrać inną drogę.
  Nie oglądaj rzygów o 19 to nie będziesz defekował po forum iruś.
 • w temacie Przyznam się, trochę ze wstydem

  W: Polityka
  E, to żaden wstyd. Co innego oglądać fuckty. Wtedy cofałbyś się do lat trzydziestych z kolei.
  Dokładniej, po Mit brennender Sorge. Taki antykatolicki rzyg.
 • w temacie CORAZ WIĘCEJ NIEUDACZNIKÓW NA NACZELNYCH STANOWISKACH PAŃSTWOWYCH NA ŚWIECIE

  W: Polityka
  zbigniew1933
  KarolP12 Faktycznie, widziałem jak ostatnio nabzdryngolony juncker był prowadzony przez premierów innych państw. Co za wstyd przed resztą świata. Normalni europejczycy jak ja nie możemy tego znieść.
  Jak nastaną rządy islamskiego szariatu to nie będzie pijanych, chrześcijanie lubią się upijać.
  Jak nastanie szariat to akurat nie będzie ateistów Romuś, zgadnij dlaczego :D
  Co ma wspólnego nachlany juncker z chrześcijanami? Masz ateistyczny atak rwy mózgowej? :))
 • w temacie CORAZ WIĘCEJ NIEUDACZNIKÓW NA NACZELNYCH STANOWISKACH PAŃSTWOWYCH NA ŚWIECIE

  W: Polityka
  [cytat kogo=buc1][cytat kogo=KarolP12]Faktycznie, widziałem jak ostatnio nabzdryngolony juncker był prowadzony przez premierów innych państw. Co za wstyd przed resztą świata. Normalni europejczycy jak ja nie możemy tego znieść. [/cytat

  Nie usprawiedliwiam] Junckera, ale przynajmniej nie bredził głupstw. Każdemu zdarzy się wypić i zapewne nie tylko jemu. Trump strzelił głupotę na trzeźwo, a to znacznie gorsze. Przywódcy nadużywający alkohol powinni zostać zdymisjonowani. Tych dwóch ludzi nie można porównywać, ponieważ Trump ośmieszył się przed Ameryką i wlasnym elektoratem. Swoim służbom nie wierzy, zaś wierzy przywódcy wrogiego państwa. Kłamie prosto w oczy. Zapewne stracił swoich wyborców. Obecny rząd nie krytykuje Trumpa, ponieważ chodzi tu o obronę wielkiego brata i jest to jedyny sojusz nik PiS przed którym klęka rząd PiS na kolana.[/cytat
  Jak to juncker nie bredzi :)) On nic oprócz bredni nie wypowiada. Po pijaku czy na trzeźwo co za różnica.
 • w temacie PIS zamknie bogu ducha winną Interie forumową.

  W: Polityka
  bodyguard Jestem za tym, by specjalnie dla was uaktywnić komunistyczne obozy odosobnienia i razem z Bokliem was tam dożywotnio zamknąć. Dopiero wtedy zapanuje w Polsce względna normalność.Oczywiście, tylko pobyty mają być normalne a nie takie jak miał bolek. Nie po to mają być zamknięci żeby notorycznie mieli ataki rwy kulszowej.
 • w temacie Stajesz się tym, z czym walczysz.

  W: Hydepark
  mrruuu KarolP12
  W istocie. Choć przemiana grozi praktycznie tylko tym, którzy mogą się zmienić tylko na gorsze. W drugą stronę również to działa ale zdecydowanie rzadziej np. św Paweł, choć nie dokonał tego sam, lecz za sprawą cudownej interwencji. Paweł to właśnie taka historia - walczył z chrześcijanami i w końcu sam się taki stał.
  Nie wiem czy rzadziej - często ludzie walczący z wiarą na przykład stają się wierzący.

  Nie Doda jakiś czas temu?W moim odczuciu rzadziej, a na pewno trudniej przejść ze złej na dobrą stronę.
  Doda, hm, słyszałem co nieco ale nie wiem ile w tym prawdy.
 • w temacie Stajesz się tym, z czym walczysz.

  W: Hydepark
  mrruuu KarolP12 Tytuł tematu to szersze pojęcie niż jego wyjaśnienie w cytacie. Tytuł nie jest prawdziwy ale w cytacie jest sporo prawdy. Na myśl przychodzi postać hobbita z niezapomnianego władcy pierścieni. Tytuł jest cytatem z jakiegoś mistyka, nie pamiętam którego. W rozwinięciu było o tym, że kierując myśli i emocje w stronę tego z kim/czym walczymy coraz bardziej się z tym wiążemy.
  A to akurat wydaje się prawdziwe.

  Frodo niewątpliwie się zmienił w czasie i wyprawy - niemniej to nie on toczył tu jakąś swoją walkę. Bardziej Thorin Dębowa Tarcza podpadł tu pod kogoś, kto zatracił w walce siebie i niebezpiecznie zbliżył się do tych, z którymi walczył.

  Myślę, że z postaci literackich to jeszcze Anakin Skywalker/Darth Vader jest taką postacią.W istocie. Choć przemiana grozi praktycznie tylko tym, którzy mogą się zmienić tylko na gorsze. W drugą stronę również to działa ale zdecydowanie rzadziej np. św Paweł, choć nie dokonał tego sam, lecz za sprawą cudownej interwencji.
 • w temacie Stajesz się tym, z czym walczysz.

  W: Hydepark
  Tytuł tematu to szersze pojęcie niż jego wyjaśnienie w cytacie. Tytuł nie jest prawdziwy ale w cytacie jest sporo prawdy. Na myśl przychodzi postać hobbita z niezapomnianego władcy pierścieni.