• w temacie Żałoba w sobotę ?jeśli czujemy taką potrzebę to oczywiście

  W: Polityka
  To prawda codziennie umierają ludzie. Jednak każdy ma inne zaslugi dla ludzkości. Tak wlaśnie było w tym przypadku. 20 lat pracy na stanowisku prezydenta Gdańska w latach kiedy Polska ma swój "złoty wiek " to sprawia ze wszycy mają jak najlepsze wspomnienia. Przyjazd przewodniczącego UE dodatkowo podnosi prestiż uroczystości. Bestialski mord wzrusza każdego.

  Wszyscy jesteśmy równie wobec śmierci jednak każdy z nas ma większe lub mniejsze zasługi dla ludzkości Jak widać Prezydent miał ogromne zasługi dlatego takie tłumy oddają hołd żegnając człowieka który właściwie wykorzystał swoje życie.
 • w temacie Ojciec Tadeusz Rydzyk jest biednym człowiekiem

  W: Polityka
  zbigniew1933
  Keramek
  tristan1
  ~gość Dlaczego Interia przyciąga debili ? już objawił się następny buc z pedałem w awatarze.
  Nie wiem czy wiesz, co czynisz dobry człowieku. Dlaczego piszesz o mnie tak źle? Słowo buc jest dla mnie niezbyt miłe. Czy ty tak wszystkim piszesz, czy tylko mnie. Pragnę poinformować ciebie, że nie jestem żadnym pedałem, a resztę o sobie nie mam życzenia pisać właśnie tobie. Wyzywanie mnie jest grzechem, a ja ci daruję, lecz nie wiem, czy przebaczy ci Bóg.
  twój cynizm i kłamstwa też nie są miłe no cóż masz prawo być podłym ale nie oczekuj szacunku.
  Keramek nieszczęśniku, widzę że specjalizujesz się na forum w zarzucaniu kłamstw innym, może zacytuj te kłamstwa jako argument w krytyce?
  Zbigniew miałeś pisać głagolicą którą wymyślili Slowianie:) ku ogólnej rozpaczy Katolików.

 • w temacie Ojciec Tadeusz Rydzyk jest biednym człowiekiem

  W: Polityka
  tristan1 ~gość Dlaczego Interia przyciąga debili ? już objawił się następny buc z pedałem w awatarze.Nie wiem czy wiesz, co czynisz dobry człowieku. Dlaczego piszesz o mnie tak źle? Słowo buc jest dla mnie niezbyt miłe. Czy ty tak wszystkim piszesz, czy tylko mnie. Pragnę poinformować ciebie, że nie jestem żadnym pedałem, a resztę o sobie nie mam życzenia pisać właśnie tobie. Wyzywanie mnie jest grzechem, a ja ci daruję, lecz nie wiem, czy przebaczy ci Bóg.
  twój cynizm i kłamstwa też nie są miłe no cóż masz prawo być podłym ale nie oczekuj szacunku.
 • w temacie Chcesz zniszczyć kraj jakiś -zabierz im alfabet

  W: Hydepark
  :))
  O nierozumny

  Głagolica (scs. glagolъ = słowo, litera[1]) – najstarsze znane pismo słowiańskie, którego stworzenie przypisuje się misjonarzowi-apostołowi Konstantemu zwanemu Cyrylem, który wraz z bratem Metodym zapisał w IX wieku za jego pomocą język słowiański używany w okolicach Salonik; głagolica była pierwotnym alfabetem języka staro-cerkiewno-słowiańskiego, który miał być językiem liturgicznym Słowian, a w swojej późniejszej fazie rozwojowej, jako język cerkiewnosłowiański na wiele wieków pozostał językiem literackim wykształconych warstw w kręgu religii prawosławnej.

  Zbigniew ty i tobie podobni powinisci pisać głagolicą zwłaszcza na forum na złość Katolikom:))
 • w temacie Moderator forum Interii

  W: Hydepark
  ~Alf Czas najwyższy wyjść na ulicę i zaprotestować przeciw modlitwom w Sejmie w sali obrad.I nie powinno tu być żadnego tłumaczenia , że ku czci pamięci zamordowanego Adamowicza.Sejm to nie Kościół.:)
 • w temacie Moderator forum Interii

  W: Hydepark
  zbigniew1933 Keramek zbigniew1933 taie To nie moderator a któryś ortodoksyjny wyznawca NRS - zgłasza do usunięcia.
  Nasi wyznawcy nie uznają żadnego Boga (w dodatku Żydowskiego)
  Jedyne co uznają to częstochowską Marię i jej syna poczętego in vitro także Polaka. Nie rozumiem dlaczego katolicy nie akceptują faktu zydowskich korzeni swego Boga w którego ponoć wierzą, ba nawet miłują.

  Iteresującym jest objaw tej miłości spolszczonej zhebrajskiego...wszyscy wiedzą że Biblia jaką skopiowali napisana była po hebrajsku i opisywała Bogów z Izraela.O nierozumny gdyby Bóg miał "korzenie" ludzkie tak jak ty byś chciał byłby człowiekiem a nie Bogiem.O rozumny co oznacza ..."na wzór i podobieństwo" w takim razie?Na wzór i podobieństwo możesz sobie że śniegu ulepić samochód w takim razie wszystko będzie w porządku ale czy pojedziesz?
 • w temacie Moderator forum Interii

  W: Hydepark
  zbigniew1933 taie To nie moderator a któryś ortodoksyjny wyznawca NRS - zgłasza do usunięcia.
  Nasi wyznawcy nie uznają żadnego Boga (w dodatku Żydowskiego)
  Jedyne co uznają to częstochowską Marię i jej syna poczętego in vitro także Polaka. Nie rozumiem dlaczego katolicy nie akceptują faktu zydowskich korzeni swego Boga w którego ponoć wierzą, ba nawet miłują.

  Iteresującym jest objaw tej miłości spolszczonej zhebrajskiego...wszyscy wiedzą że Biblia jaką skopiowali napisana była po hebrajsku i opisywała Bogów z Izraela.O nierozumny gdyby Bóg miał "korzenie" ludzkie tak jak ty byś chciał byłby człowiekiem a nie Bogiem.
 • w temacie Jestem w szoku......Czy my, jesteśmy jeszcze chrześcijanami?

  W: Religia
  zbigniew1933 Keramek Uogólnienia w takich sytuacjach i przerzucanie odpowiedzialności na wszystkich Polaków jest nie na miejscu.
  Morderstwa dokonał przestępca z paskudną przeszłością bandycką.
  Polacy spontanicznie wyszli na ulice by pokazć wspolczucie dla najbliżyszych Pana Prezydenta i protestują przeciw przestępczości.
  Otóż to Keramek, "Uogólnienia w takich sytuacjach i przerzucanie odpowiedzialności na wszystkich Polaków jest nie na miejscu."

  Czy jest na miejscu uogulnianie i obarczanie wszystkich Niemców winą za obozy koncentracyjne?

  Czy jest na miejscu uogulnianie i obarczanie winą wszystkich Rosjan za dzieło Stalina?

  A może na miejscu jest obwinianie wszystkich muzułmanów za ataki terrorystyczne?Żbigniew ty jak coś napiszesz to tylko siąść i płakać z rozpaczy nad pokracznością zaprezentowanego myślenia.

  Niemcy i Rosja jako państwa ponoszą odpowiedzialność za wojny jakie wywołały i ich skutki. Podobnie jest z Muzułmanami którzy są pewni że najpewniejszą drogą do raju jest zabicie niewiernego.

  Przypadek o którym rozmawiamy został zdecydowanie potępiony przez chrześcijan ( chyba że słyszałeś jakiegoś chrześcijanina, sprawującego przywództwo świeckie czy duchowne, który to pochwalił?) czego nie można powiedzieć o Rosjanach i Muzułmanach taka mała różnica bo Niemcy przyznają się do odpowiedzialności.