• w temacie PARANOI PiS -go TRYBUNAŁU , CIĄG DALSZY'

W: Polityka
    Mohmed W końcu normalność. Tak jest w USA, mało tego prezydent może tam ułaskawić
    nawet z przyszłych przewinień (takich które jeszcze nie miały miejsca).
    No, politycy z pewnością by tak chcieli. Ale dla mnie to nienormalność. Nie można ułaskawić niewinnego.
  • w temacie Usuwanie niepoprawnych politycznie treści przez Interię i grupkę fanatyków religijnych.

MarekAureliusz Kinia223 MarekAureliusz Kajetana MarekAureliusz Kajetana Fajny avek hehe ale tamten był bardziej przerażający bo krwisty :PKajetano... mam prezent dla Ciebie,
    tylko do samego końca oglądaj :-D
    [video]https://w7MAideo]Fobie się leczy poprzez oswajanie z przedmiotem lęku ale nie wymagaj ode mnie zbyt wiele hahahaha 😂Ok Kajetano, to wyobraź sobie, że spędzisz z nim całą wieczność,
    tylko Ty i on. Właśnie studiowałem przed chwilą egipską Księgę Umarłych,
    i masz do wyboru jeszcze Seta, Anubisa, i... Apisa. Pssst ! ... tego ostatniego
    Ci nie polecam, wolałabyś tego czerwonego z klipu. No... i fobia wyleczona :-D

Ty to masz szczęście... akurat znalazłem jeszcze Ra...
    trochę zniewieściały, ale groźny, i ma sporą gromadkę dzieci,
    które będą chronić Twoje życie, tak jak jego w poniższym fragmencie.
    Poniekąd związane z tematem, ale ci, którym się nie podobała
    treść postu startowego, mogą mieć problem ze zrozumieniem.
    Muszę lecieć. Do później :) a Ty się zdecyduj którego wybrać :D
    Zniewieściały, bo ten aktor to transeksualista :) Swego czasu troszkę o tym filmie czytałam, bo mi się naprawdę podobał. Witaj Kiniu. Dawno Cię nie czytałem.
    Tak mi też się podobał. I jak na tamte czasy
    dobrze nagrany. Fajna fabuła. Ciekawy jeszcze
    był film (The Thing), też z Russelem i Ukryty Wymiar
    z Samem Neillem i Laurencem Fishburnem ;)
    "Ukryty wymiar" to nie pamiętam. czy oglądałam. "Coś" tak i nie mam ochoty na kolejne seanse. Nie to że zły (mój brat go bardzo lubi) - po prostu nie lubię filmów, w których jakieś świństwa wychodzą z ludzi, zwierząt itp. :)
  • w temacie Usuwanie niepoprawnych politycznie treści przez Interię i grupkę fanatyków religijnych.

MarekAureliusz Kajetana MarekAureliusz Kajetana Fajny avek hehe ale tamten był bardziej przerażający bo krwisty :PKajetano... mam prezent dla Ciebie,
    tylko do samego końca oglądaj :-D
    [video]https://w7MAideo]Fobie się leczy poprzez oswajanie z przedmiotem lęku ale nie wymagaj ode mnie zbyt wiele hahahaha 😂Ok Kajetano, to wyobraź sobie, że spędzisz z nim całą wieczność,
    tylko Ty i on. Właśnie studiowałem przed chwilą egipską Księgę Umarłych,
    i masz do wyboru jeszcze Seta, Anubisa, i... Apisa. Pssst ! ... tego ostatniego
    Ci nie polecam, wolałabyś tego czerwonego z klipu. No... i fobia wyleczona :-D

Ty to masz szczęście... akurat znalazłem jeszcze Ra...
    trochę zniewieściały, ale groźny, i ma sporą gromadkę dzieci,
    które będą chronić Twoje życie, tak jak jego w poniższym fragmencie.
    Poniekąd związane z tematem, ale ci, którym się nie podobała
    treść postu startowego, mogą mieć problem ze zrozumieniem.
    Muszę lecieć. Do później :) a Ty się zdecyduj którego wybrać :D

Zniewieściały, bo ten aktor to transeksualista :) Swego czasu troszkę o tym filmie czytałam, bo mi się naprawdę podobał.
  • w temacie Nagroda Nobla dla Jarosława Kaczyńskiego.

Rozumiem, PISowscy dziennikarze muszą nawilżać władzy, ale bez przesady... Sakiewicz chyba przekroczył granice śmieszności we wchodzeniu Prezesowi w pewną część ciała.