• w temacie Jakie zabawy dla 5-latka?

  W: Babskie sprawy
  Jest bardzo dużo fajnych artykułów dot. tego tematu, dlatego po prostu odeślę Cię do niego, zamiast się rozpisywać. http://sportj(...)re-dni/ myślę, że to da jakieś podstawy do stworzenia kreatywnych zabaw, niezależnie czy użyjesz do tego wspomniane w artykule lalki, puzzle batman, czy klocki lego :) Powodzenia!!!
 • w temacie lampy w pokoju dla dzieci?

  W: Babskie sprawy
  Dobre pomysły co do oświetlenia w pokojach dla dzieci i tych młodzieżowych, mają tutaj http://www.me(...)ziecka/ sprawdź sobie. Listwy meblowe, jakieś śmieszne lampki itp., oprócz oświetlenia standardowego na pewno się przydadzą.
 • w temacie Oświetlenie w salonie

  W: Hydepark
  Ogólnie u mnie jest lampa sufitowa z nieduży, kloszem oraz stojąca przy kanapie. Jest w miarę dobre światło, ale dla polepszenia efektu mój mąż wymyślił sobie, żebyśmy ozdobili też światłem meble. No i tak oto mamy listwy meblowe na dwóch szafkach. Światło jest takie sobie z tego, bardziej chodzi o ten elemnent dekoracyjny. Znajomi nas nawet zaczęli pytać, czy nowe meble kupiliśmy ;P Więc w sumie polecam każdej osobie, która chce coś zmienić. Te listwy są teraz całkiem tanie i można sobie dowolne długości dobierać - z montażem też nie mieliśmy większego problemu. To wygląda takhttps://www.z(...)owe-led - więc całkiem prosto.
 • w temacie Jakie polecacie miejsca za granicą na wakacje ?

  W: Hydepark
  Zabrzmi to nieco abstrakcyjnie, ale Kilimandżaro. Ha, ha. Od ostatniego roku przygotowuję się do wejścia na tę górę i napiszę szczerze, nie umiem się doczekać. Zbierałem na to naprawdę dużo czasu, w zasadzie to moje marzenie, które w końcu się spełni. Już w MARCU! Ogólnie polecam wszystkie te miejsca, o których zawsze marzyliście. Nie ma co jeździć w jakieś typowe miejsca, gdzie są kurorty, trzeba chwytać wiatr w żagle, póki w nie dmucha. Ja ogóle nie boję się przygód, może dlatego tak zadecydowałem, że chcę tam jechać.https://www.a(...)a-ziemi - tak mniej więcej będzie wyglądał mój wyjazd, może kogoś zaciekawi. Chętnie odpowiem na pytania po całym wypadzie. Tymczasem polecam mniej odważnym nurkowanie w Chorwacji, albo wyprawę do Moskwy!