• w temacie Kobiety z tatuażami

  W: Męskie sprawy
  Myślę, że ile ludzi tyle gustów ;) A najważniejsze to podobać się SOBIE - w końcu to Twoja skóra :) Znam fanów tatuaży i znam antyfanów (gdzie zwłaszcza u kobiet im się nie podobają) więc wiesz - bardzo subiektywne. A kobiecość to coś więcej niż malowanie się, czy podkreślanie sylwetki (i nie jest to absolutnie zabieganie o uwagę mężczyzn ;) ). Polecam ten e-book:https://www.s(...)ecosci/ niech dobrze służy :) Wszystkiego dobrego.
 • w temacie Kochanka=dowartościowanie

  W: Męskie sprawy
  Kochanki i kochankowie to efekty nieudanych związków (nie mówię, że z winy kobiety absolutnie, bo do tego trzeba dwojga), a te z kolei biorą się z nierozwiązanych spraw w głowach, złych schematów z rodziny itd. To nie jest prosta sprawa - nawet jeśli facet mówi, że jest szczęśliwy w związku, a po prostu potrzebował dawki adrenaliny, czy czego tam - wierz mi, że oznacza to, że coś się dzieje. Polecam ten e-book:https://www.s(...)wiazek/ pomaga uzdrawiać związki, ale zazwyczaj problem jest już na tyle mocny, że... no pozostaje terapeuta :) Wszystkiego dobrego.
 • w temacie Dlaczego dla mężczyzn tak ważnym jest by być tym pierwszym?

  W: Męskie sprawy
  Tego pierwszego pamięta się do końca życia - może o to im chodzi? Ja ze swojej strony powiem szczerze, ze nie spotkałam się z takim podejściem, raczej nikt nie miał nikomu za złe, że wcześniej byli inni partnerzy. No byli i co, takie życie ;) Ale może to mój wiek robi, bo około 30 nikt ode mnie nie oczekuje dziewictwa :D Jakby nie było polecam ten e-book:https://www.s(...)ikacja/ może w przyszłości pomoże przy komunikowaniu o ewentualnych stanach błony dziewiczej ;) Wszystkiego dobrego :)
 • w temacie Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?

  W: Męskie sprawy
  Takie sytuacje są kiepskie - po 1. on oszukuje żonę, a więc na dzień dobry interesujesz się facetem, który oszukuje. Po 2. czemu interesuje Cię kim kochanka jest dla niego, a nie tym - kim on jest dla Ciebie? To chyba istotniejsza kwestia ;) Warunki takich układów się zmieniają. Z seksu potrafi zrodzić się uczucie i potem mamy takie, a nie inne kwiatki. Polecam serdecznie ten e-book:https://www.s(...)wiazek/ może otworzy trochę oczy wszystkim, którzy mają wątpliwości co do swojej relacji (żeby nie użyć słowa związek ;) ). Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
 • w temacie Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

  W: Męskie sprawy
  Hmm, obserwując otoczenie - mam wrażenie, że mężczyźni bardziej szukają kobiet, które są naturalne i wzbudzają zaufanie (tj. wcale nie są za zbyt mocnym makijażem, nie ubierają się zbyt wyzywająco itd). "Poziom ładności" nie ma tu nic do rzeczy :) Polecam ten e-book:https://www.s(...)ecosci/ bo prawdziwa kobiecość to nie są sztuczne usta i tona make-upu na twarzy. Wszystkiego dobrego - i paniom i panom ;) oby Wasze drugie połówki były idealne dla Was :)
 • w temacie Facet w różowej koszuli

  W: Męskie sprawy
  Pasują, czy nie - według mnie kwestia jest tego czy dobrze się w niej czujesz, po poście wnioskuję, że chyba nie. Nie ma co się zmuszać, nie wiem czemu się zgodziłeś na to, chyba za bardzo uległeś ;) Polecam ten e-book:https://www.s(...)ywnosc/ zarówno dla kobiet i mężczyzn, bo treść jest naprawdę świetna. I nie daj sobie wcisnąć czegoś, czego nie chcesz :) Wszystkiego dobrego.
 • w temacie Dlaczego warto czytać książki?

  W: Porady
  Ja aktualnie mam tyle rozrywek z ludźmi, że książka to jest dla mnie bajka. Lubię fantastykę, ale też tematy okołorozwojowe :) Ostatnio czytam np. tego e-booka:https://www.s(...)ikacja/ i bardzo mi pomaga, może Tobie też się przyda żeby przekonać kogoś do czytania ;) Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM! taki żarcik na koniec :) Dobrego dnia.
 • w temacie Czy nerwica płciowa to częsta rzecz

  W: Hydepark
  Nikomu nie jest do końca łatwo ale według mnie jest coraz lepiej w wielu kwestiach. Ja się nie obruszam, że nie mogę podnieść pustaka - proszę mojego partnera by to zrobił ;) I jesteśmy oboje szczęśliwi. Co do stopnia naukowego - tu się jakoś nie zgodzę, bo nie ma problemu by kobieta go zdobyła. Polecam poczytać ten e-book:https://www.s(...)siebie/ i trochę bardziej polubić siebie, bez względu na płeć ;) Wszyscy jesteśmy ludźmi i potrzebujemy samoakceptacji. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.