• w temacie PiS znowu nie daje rady z organizacją wyborów.

  W: Polityka
  § 2. Marszałek Sejmu ponownie zarządza wybory nie później niż w 14 dniu od dnia ogłoszenia uchwały Państwowej Komisji Wyborczej w Dzienniku Ustaw.
  Jeden kandydat na Prezydenta RP lub brak kandydatów
  Art. 293. - [Ponowne zarządzenie wyborów] - Kodeks wyborczy
  Uchwała PKW nie została dotąd opublikowana. Zgodnie z ustawą o wydawaniu aktów normatywnych, Dziennik Ustaw i Monitor Polski wydaje Prezes Rady Ministrów przy pomocy Rządowego Centrum Legislacji.
 • w temacie "To jest nie do obrony. Tu nie wystarczy Trybunał Stanu"

  W: Polityka
  - Zapłacić musi ten, kto wydał polecenie druku kart bez podstawy prawnej - powiedział w rozmowie z TVN24 senator Marek Borowski z Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej wicepremier Jacek Sasin na antenie RMF FM mówił, że skoro opozycja uważa, że zablokowanie majowych wyborów było jej sukcesem, to "może się podzieli kosztami". - My wybory przygotowaliśmy i one mogły się odbyć, gdyby nie działania ze strony opozycji - oświadczył minister aktywów państwowych.
 • w temacie Pomniki Lecha wyprowadzić

  W: Polityka
  Ada777 Lech Kaczyński najgorszy prezydent Polski, pomijając urzędującego prezydenta , ma nazwy ulic , pomniki , tablice i to w ilościach już śmiesznych. Innych znacznie lepszych byłych prezydentów ignoruje się,są szykany wobec ich - dlaczego tak dzieje się, dlaczego na to jest pozwolenie.Miną czasy dyktatury i wówczas znów tablice z nazwami ulic Lecha K. będą ściągane, a przywracane stare nazwy, liczne pomniki będą wędrować do muzeów. Historia lubi się powtarzać. Gdyby to były jednostkowe rzeczy to nikt by nie zwracał na to zbytniej uwagi ale takie ilości to szokuje ludzi . Papież JPII nie ma tyle pomników co Lech K.
  Jarosław na plecach będzie wynosił pomniku Lecha.
 • w temacie TVN? Nie, dziękuję

  W: Polityka
  ~gość TVN to dziecko Jerzego Urbana - gebelsa PZPR. Czego się po nich spodziewaliście?
  Do póki ta stacja będzie istniała w takim kształcie to w Polsce nie będzie dobrze. TVN jest tylko dla mądrych ludzi.