• w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Laila44
  Yuhu Narty
  Tatry
  rewolucja
 • w temacie Czy nowotór jest darem od stwórcy.

  W: Religia
  Przecież tyle się mówi - Boże miłosierny - to dlaczego by Bóg obdarowywał człowieka wierzącego, żyjacego według przykazań boskich tym czym jest nowotwór.Czasem osoby chore na nowotwór po leczeniu wracają do zdrowia, inni umierają chociaż proszą w modlitwach o zdrowie i życie a modły ich nie są wysłuchane.O jakim darze Ty mówisz?Z daru człowiek się cieszy, dar to jak sama nazwa wskazuje jest czymś dobrym.Nie można powiedzieć o kimś że dostał dar od Boga bo zmarł.
 • w temacie Czy kobieta powinna mieć prawo wyborcze?

  W: Polityka
  PIS kocham Miejsce kobiety jest za mężem a nie obok niego...
  Masz szczęście /ja zresztą też/ że nie jesteś moim mężem bo miałbyś każdy dzień pusty talerz,brudne skarpety i gacie.Gotowałbyś sam sobie i gacie też byś sobie prał.
 • w temacie Czy kobieta powinna mieć prawo wyborcze?

  W: Polityka
  Tylko kobiety powinny mieć prawo wyborcze i rządzić na świecie.W większości na wysokich stanowiskach rządzą mężczyżni i to przez nich są na świecie wojny.Dorośli mężczyżni a zachowują się jak mali chłopcy i chcą się bawić w wojnę żołnierzykami.Tragiczne jest to że ta wojna i żołnierze są prawdziwe.Kobiety w rządzie a mężczyżni w odstawce od władzy to pokój prawie na całym świecie.Jak kiedyś u nas było głośne hasło :KOBIETY NA TRAKTORY to teraz rzucam nowe hasło TYLKO KOBIETY DO RZĄDU A MĘŻCZYŻNI DO GARÓW I PRACOWAĆ ZA NIAŃKI.
 • w temacie Działanie tego forum

  W: Polityka
  Marduk1986 Ja korzystam z Chrome, w ustawieniach Flash wystarczy dać "zezwalaj" i zdjęcia już można wrzucać.
  [image]0007NQOBQQJGO3DL[/image]
  Ładne zdjęcia.
 • w temacie CZY W POLSCE MOŻNA JESZCZE BYĆ SOBĄ ???

  W: Polityka
  Prezydent Lublina boi się czego, rozróby, utraty stanowiska. Od zawsze na świecie były lesbijki i geje, są i będą.One i Oni tacy się urodzili to nie jest ich kaprys z tym trzeba się pogodzić bo mają prawo żyć i być sobą tak jak i my.Już piszę..jestem kobietą hetero, żoną i matką.
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Madzia222 Aminokwas stadion
 • w temacie 500+ dla emerytów?

  W: Polityka
  ~emerytka Panie Kaczyński w Konstytucji RP jest napisane , że każdego traktuje się równo. Czy Pan myśli ,że emeryci potrzebują Pańskiej jałmurzny? Niech PIS da każdemu emerytowi po 2500złotych czy to górnik, prokurator, rolnik, sklepikarz, nauczyciel itd. A nie jeden 12 tysięcy , a drugi 800 zł. Wszyscyśmy całe życie harowali i pańszczyznę państwu oddawali. Teraz mamy wielkie dziękowanie od kolejnych rządów skazani na biedę ,ale się nam wciska , że żyjemy jak w niebie bo nie mamy na życie na leki na opłaty ta demokracja zgotowała nam los taki. Ciągle gruszki na wierzbie i kłamliwe słowa, potem jakiś czas cisza i to samo od nowa.To nam emerytom, rencistom za wiele lat pracy należy się nam godziwe życie i los a nie nożem w plecy cios.Kiedys było takie powiedzenie --czy się stoi czy się leży - dwa tysiące się należy.
  Nie zgadzam się z Tobą żeby kazdemu emerytowi dać po 2.500 emerytury.Ktoś ciężko pracował na swoją emeryturę a ktoś obijał się, nie szukał lepszej płatnej pracy a teraz ma mieć równą emeryturę.Składki emerytalne były ściągane z zarobków a nie z sufitu.Inna sprawa że jest to bardzo krzywdzące niektórych emerytów ze dostają 1000-1300 zł. emerytury i mają z tego zrobić opłaty, ubrać się, żyć i lekarstwa wykupić.Dlaczego państwo nie zrewaloryzuje im choćby o 500 zł.emeryturę i potem kazda waloryzacja byłaby wyższa dla nich. Morawiecki chwali się jak to duży budżet mamy to niech da tym co nie mają.
 • w temacie "Nie zapomnimy i nie przebaczymy". Bardzo ostre słowa ambasadora Rosji w Polsce

  W: Polityka
  Mój Tato był w niewoli niemieckiej przez dwa lata.Trafił na wieś do bauera - gospodarza który miał duzo hektarów pola, bydło i pszczoły.Był niemieckim pachołkiem, Tato zawsze mile wspominał tych gospodarzy, prócz Taty było jeszcze dwóch polaków, jadali razem z gospodarzami przy jednym stole, spali w tym samym domu - "pachołki" mieli wspólną izbę.Gospodarze za takie traktowanie /dobre/Polaków mogli od hitlerowców zapłacić głową bo ich mieli ostro traktować a nie jeść przy jednym stole.Armia Radziecka oswobodziła "pachołków" z niewoli niemieckiej a gospodarze płakali za pachołkami bo zżyli się z nimi.Tatowi było łatwo bo znał język niemiecki.Przyjaciele oswobodzili Tatę i dwójkę z niewoli a sami zawieżli ich do Rosji do niewoli.Tam parę miesięcy pracowali w rosyjskich tajgach jako drwale o głodzie i chłodzie.Spali w szałasach, lało się na głowy jak spali a komary takie duże cięły ich niemiłosiernie że niektórzy umierali.Po paru miesiącach Tato wrócił do rodziców wychudzony i chory. Mógł porównać niewolę u wrogów-niemców i przyjaciół rosjan.