• w artykule ​"Gejowska" bezczelność

  W: Fakty

  Co w ogóle można napisać ciekawego o gejach? Problem wyolbrzymiony. Tak, jak pisze RAZ na początku artykułu - „kochający inaczej” może być takim samym pracownikiem, szefem itp. jak inni i mimo tego, co głoszą różne koła „wyzwolonych”, nikt nikomu do łóżka nie zagląda /no, chyba, że ktoś o to szczególnie zabiega :)) /. Nie spotkałem się z tym, żeby przy załatwianiu jakichkolwiek spraw urzędowych, ktoś kiedyś zapytał o orientację. Sporna jest jedynie „instytucja” małżeństwa, która to „instytucja” rzeczywiście daje pewne prawa. Ale: za prawem do związku małżeńskiego wysunięte zostanie z pewnością kolejne żądanie - o prawo do adopcji dzieci /i tu panie są w lepszej sytuacji od panów/. Nie będę się wypowiadać, co sądzę na ten temat, bo mi się nóż w kieszeni otwiera. ..... PS. To widowisko nie powinno się nazywać „paradą równości” tylko „odmienności”, bo to się właśnie demonstruje. Wygląda na to, że mniejszości seksualne, podobnie jak wszystkie inne, mają jakiś kompleks i nie do końca sprecyzowane wymagania. „Patrzcie: z jednej strony jesteśmy równi, więc macie nas traktować, jak wszystkich; z drugiej strony - jesteśmy różni, więc macie nas traktować wyjątkowo”. Coś w rodzaju słynnego: „jestem za, a nawet przeciw”.

 • w artykule ​Cywilizacja onanistów

  W: Fakty

  I to jest pocieszające, że tego chaosu jest tak dużo, że wymyka się spod kontroli. Źródeł, czyli twórców tego chaosu też jest wiele i oczekiwania, co do jego przewidywanych skutków stoją ze sobą w sprzeczności, a to wywołuje w konsekwencji jeszcze większy chaos :)) Uff!

 • w artykule ​Cywilizacja onanistów

  W: Fakty

  No jasne, pierwszy raz się o tym dowiaduję :)) Pytanie, co mają, idiotyczne nieraz, zwyczaje z zamierzchłych czasów do teraźniejszości? I do hejterów? Jeszcze wywlecz Św. Augustyna i jego wywody na temat niższości kobiet, bo "jasnogród" bardzo lubi się posługiwać takimi argumentami. A faktycznie, z komentarzami, a raczej z bredzeniem w komentarzach nigdy nie miałaś problemu.