• w temacie Polacy idą na przedzie!

  W: Polityka
  ~gość
  Lee1 Arturze, czy to TY ?)
  :)))
  Tak :)
  Miło Cię widzieć.
  Dlaczego tak incognito?
 • w temacie Polacy idą na przedzie!

  W: Polityka
  ~gość
  BTWSelena Drogi gościu! -gdyby każdy szedł moim tokiem rozumowania -to w Polsce i na świecie zapanował by wieczny Eden... Lecz już od czasów starożytnych zawsze znajdzie się jakiś tyran ,który doprowadzi do wojen ,głodu,czy ucisku ludności,lub straci swoje królestwo.Typowym przykładem jest Kaligula,bo jak opisują historycy popadł w obłęd i swojego Incitatusa,traktował jak bóstwo ,skazując niewinnych na śmierć.Takoż współcześnie podpierając się galopującą techniką "możni tego świata"zagarnąwszy frukta naszej Ojczyzny dążą do jej likwidacji,pozwalając zachować Ci język i ewentualnie jeszcze pisać.Co do partii to nie masz racji o tyle,że wcześniej czy później wychodzi na jaw do czego doprowadzili... Po to obecnie mamy kartkę wyborczą w swoich łapkach,aby im pokazać "fora ze dwora".
  Chodzi o to,aby wyborcom uświadomić coś więcej o partiach nami rządzących oprócz świadomości ,którą ludziom zaserwowali"My kradniemy,ale wam też pozwalamy" Jak wiesz prowadzi to do destrukcji etc,etc...nie mówiąc o całkowitym w przyszłości, dla następnych pokoleń chaosie ...delikatnie określając....
  Ależ ja nie mówię że jest inaczej. Ciągle mamy praktycznie tego samego kaligulę choć rzeczywiście trzymamy w dłoni kartkę do głosowania która daje nam także inne możliwości. Choć ciągle nie jesteśmy zadowoleni, bo ci których z uporem maniaka wybieramy żadnego powodu nam do zadowolenia nie dają. To raz a dwa kiedy okazuje się że znów rządzą nie ci którzy powinni my widzimy w tym winę sąsiada. My, ludzie sprowadzeni w rzekomej demokracji do roli poddanych, wrogów szukamy między sobą i obwiniamy ich o to co robią wybierani przez nas samych politycy. Ja naprawdę wiem że prawdziwy wróg to własnie rządzący plus osoby za ich plecami.
  Muszę się z gościem zgodzić. Mamy kartki, wybory i co z tego, kiedy wybór ten sam? No i właśnie to - wybieramy stale tych starych i "sprawdzonych", ludzie ciągle bardziej ufają starym wyjadaczom. Nieustannie jest wojna pomiędzy dwiema największymi partiami, nowym raczej nie daje się szans. Owszem, pojawił się Kukiz, ale szansę zmarnował.
 • w temacie Polacy idą na przedzie!

  W: Polityka
  ~gość
  BTWSelena .
  To wciąż nie wyjaśnia co ostentacyjnego widzisz w moich wypowiedziach ani niczego na temat garba. Ale mniejsza tym.

  Flaga polski i orzeł w koronie lub bez nie drażni nikogo normalnego. Na przykład dla mnie sa to symbole które tylko nasze polskie odróżniają od innych. Dla peowca bedzie to polska pod rządami peo a dla pisowca będzie ta sama polska pod rządami pisu. Jestem przekonany że dla zwolennika każdej innej partii będzie to wciąż ta sama polska tylko że on sobie ją inaczej wyobraża a przynajmniej myśli że inaczej. Tym czasem sprawa jest o wiele prostsza niż sie wydaje. Każdy polak (niemiec rusek chińczyk dun gulden makaron albo amerykanin) chce żyć w swoim kraju dostatnio chce spotykać na ulicach uśmiechniętych zadowolonych ze swojego dostatniego życia ludzi i wcale nie chce ze złościa patrzeć politykom na ręce w obawie że cos mu ukradną i jego dobrze prosperujący kraj zniszczą tylko chce mieć polityków uczciwych na tyle żeby mógł im wierzyć.
  Wiesz że to sprawia że pomiędzy polakami nie ma tak naprawdę żadnych różnic i wszystkie te antagonizmy które nas dzielą są jakąś fikcją. Wiesz że nawet ja choć nie jestem żadnym patriotą też chciałbym takiej polski?
  Arturze, czy to TY ?)
  :)))
 • w temacie Polacy idą na przedzie!

  W: Polityka
  banjaluka Lee1 Co, wzięło i zniknęło? Ciekawe, komu przeszkadzało tym razem. Ja się nie poczuwam , wspomniałem tylko o koniu Kaliguli , i stwierdziłem , że nawet teraz , gdyby koń zastąpił niektórych parlamentarzystów , to żadnej różnicy byśmy nie dostrzegli .

  Zresztą , Piotra usuwają za całokształt , cokolwiek by to znaczyło .Usunął też spod RAZ-a. Musiało mu się bardzo mnie podobać. :)
 • w temacie Jak zmienić awatar?

  W: Polityka
  Kliknij na niebieską strzałkę w prawym górnym rogu przy awatarze i nicku, a dalej na "edytuj profil". Kliknij na strzałkę z prawej strony obok dotychczasowego awatara. Pod nim są opcje "zmień awatar" i "dodaj awatar".
 • w temacie Poza Horyzontem Zdarzeń!

  W: Polityka
  piotruchg Kukiz 15 ...

  Nie to żebym się wymądrzał ale

  No ale kto miał rację!?!??


  Hę?!??:)
  Może potrzebna zmiana lidera?
  Zobaczymy, co z tego wyniknie. Oby coś dobrego :)
  PS. Sznoldyn pewnie napisałby coś więcej.
 • w temacie Poza Horyzontem Zdarzeń!

  W: Polityka
  piotruchg
  Ja się grzecznie pytam ...

  Co to poniżej ma znaczyć?????

  ollle
  To ja się też zapytuję.
  ???
  Mam nadzieję, że nie to, o czym pomyślałem.
 • w temacie Poza Horyzontem Zdarzeń!

  W: Polityka
  BezNicka Spłakałem się ze śmiechu....za PCh24
  ,,Migalski w „Rzeczpospolitej”: sprzedajmy jak najwięcej polskiej ziemi, będziemy bezpieczniejsi,,

  Read more:http://www.pc(...)CfOJnlEZnaczy - nie będą napadać sami na siebie? Ciekawy wniosek :))) A może będzie odwrrotnie? Ponieważ sprzedana ziemia będzie "ichnia", przyjdą, jak do swojego. Napadną na nas tym bardziej, żeby mieć tego "swojego" jeszcze więcej :)))
  Dowcipny facet.