• w temacie ksiądz zachęca wiernych do niedzielnych mszy

  W: Religia
  Dobre. Mnie się podoba, lubię czarny humor.
  Darko, bez obrazy, ale jeżeli jesteś niewierzący, to wniesienie do kościoła raczej ci nie grozi :))
  Poza tym - jak nie będziesz o tym pamiętał, to nie umrzesz? A przypomnieć o tym może nie tylko kościół. Ksiądz pewnie powiesił to na swoim murze, w przestrzeni publicznej można znaleźć też inne plakaty traktujące na przykład o paleniu, ćpaniu, zachorowaniach na raka itp.

 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  ~pewna pisząca drugi sposób pozbycia się natrętnych złych myśli to nalewka z bursztynem ale nie po to by pić ale by zmieszać z szamponem i umyć głowę .
  Po takiej pielęgnacji po złych myślach nie ma śladu . To jest powód dla którego od wielu wieków bursztyn jest taki drogi .
  Trzeci sposób. Trzeba zapalić zioło. najpierw się porządnie najarać, a potem okadzić wszystkie kąty w domu. Nie zawadzi też popluć parę razy przez lewe ramie. Na końcu wsadzić sobie głowę pod prysznic. Zimny.
 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  stevn
  Lee1
  stevn
  Lee1
  stevn Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią.
  Wcale tego nie neguję :)
  " RELIGIA " (oparta na liturgii), zastępuje osobistą RELACJĘ z JEZUSEM.
  Liturgia powinna zbliżać ludzi do Boga, a nie zastępować relacje z Nim. O to "kaman".
  " Liturgia " (sztuczna oprawa religijna) zastępuje intymną relację z Jezusem Chrystusem, którą można celebrować w każdych domostwach i na łonie natury.
  Udział w liturgii nie wyklucza intymnych relacji z Jezusem, na łonie czy gdzie indziej.
 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  stevn Lee1 stevn Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią. Wcale tego nie neguję :)" RELIGIA " (oparta na liturgii), zastępuje osobistą RELACJĘ z JEZUSEM.Liturgia powinna zbliżać ludzi do Boga, a nie zastępować relacje z Nim. O to "kaman".
 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  ~prawda złe natrętne myśli na tle religijnym to jest znany syndrom , wynik złego odżywiania się . Przede wszystkim braki najważniejszych substancji w diecie , które są przyswajalne tylko ze zboża i to palonego ..
  Jak zaczniesz pić kawę zbożową , spożywać co 3 dzień dietę z 4 podstawowych zbóż , to twój problem zaniknie . Ciasto z otrębami i mąką pełnoziarnistą pomaga natychmiast . Niestety wiele chlebów z marketów zawierają niewiele mąki .Następna "dieta - cud" Skąd to wziąłeś? Owszem kawę zbożową można pić, nie zaszkodzi, ale jak ktoś ma problemy ze sobą, także nie pomoże.
  Natrętne myśli to tylko objaw, należy znaleźć przyczynę, bo zawsze jest jakaś przyczyna. Jeżeli sami nie możemy uporządkować naszego życia i dać sobie rady z problemami, należy po prostu udać się do PZP. Do psychologa, który nam w tym pomoże, albo do lekarza psychiatry, jeżeli konieczne byłoby wspomaganie środkami farmakologicznymi.
 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  stevn Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią. Wcale tego nie neguję :)
 • w temacie Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

  W: Religia
  Nie chce się wymądrzać, ale mnie to wygląda na zespół obsesyjno-kompulsywny, czyli nerwicę natręctw. Polega to m.in na tym, że chory nie może odczepić się od natrętnie powracających nieprzyjemnych myśli, czasem powtarza różne czynności. Zaczęło od Ducha Św., a nie wiadomo, jaki "temat" będzie następny. Zamiast czytać bzdury na forum, polecam wizytę u psychiatry.
 • w temacie Biało Czerwona.... Czerwona ....

  W: Polityka
  BezNicka Nakłamałem jak socjalista, w pół godziny po wysłaniu poczty, nastąpił koniec wagarów Zdarza się:)))
  Lepsze krótkie niż żadne.