• w temacie Zawsze piękne, tajemnicze, oplecione legendą - morze. Nasze morze. 🌊🛥️👒

  W: Hydepark
  Nad Bałtyk..jedynie jesienią lub zimą..i to tylko ze względu na jod..no i świeżą rybkę..prosto z kutra. Natomiast z całą pewnością..podziękuję za przepełnione i zasyfione przez ludzi plaże, za fruwające puszki i wszelkiego rodzaju papierki i plastiki..oraz zakopane w piasku pety..a nawet pampersy.

  Dziękuję i pozdrawiam.
 • w temacie Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

  W: Uczucia
  ~Nova vel Sylvia
  natashafiodorow
  mrruuu [


  Ale chyba najbardziej to już my nie tej świeżości...
  My już nie tej świeżości ???? Mruuu sugerujesz, że śmierdzimy ? :D Chyba muszę lecieć pod prysznic ;)


  Mnie pewno nikt nie pamieta ... ja jak to ja nie lubie byc w swietle fleszy i staralam sie nikomu nie zachodzic za skore ... niestety nieporozumienia zawsze sie zdarzaja wiec i na koncu mojej obecnosci na forum atmosfera nie byla sprzyjajaca.

  Ale ja Ciebie Natasha i Ciebie Mruuu ja najbardziej pamietam i serdecznie pozdrawiam!!

  Co do swiezosci sie nie zgadzam ... ja wciaz czuje sie fit (otoczenie w ktorym przebywam tez nie zauwazylo abym jakims starym zgredem sie stala chociaz siwizne musze niestety farbowac :P. ) Wciaz odkurzam w szpilkach (min. 11 cm) ... o shit nie odkurzam, kupilam sobie iRobot-a.
  W szpilkach mógł odkurzać tylko bejbik, i być może się mylę..ale na obecną chwilę, nikt inny nie przychodzi mi do głowy ;)
 • w temacie Czy Yeti istnieje i czym jest ????

  W: Hydepark
  xyzt
  Liliana W bajeczki..już dawno przestałam wierzyć,poza tym yeti..w rakietach śnieżnych prezentowałby się co najmniej śmiesznie 🤣🤣🤭

  Dzień dobry ~ Liliano :) Niekoniecznie są to bajeczki :) Zobacz przesłany link.
  Do tego linku..właśnie się odniosłam. Takie ślady to żaden dowód, prędzej reklama..aby ściągnąć turystów..i żerować na ludzkiej naiwności.
 • w temacie Czy Yeti istnieje i czym jest ????

  W: Hydepark
  ~yeti Liliana Nic nie poradzę..że nie mogę przestać😄😁
  Się to nazywa..imaginacja 😂I masz babo, placek..
  Swoją drogą, popatrzyłem w lustro i faktycznie, co najmniej zabawnie by to wyglądało ;P
  Absolutnie nie miałam zamiaru..wprowadzić Cię w zakłopotanie.
  Wybacz.
 • w temacie Czy Yeti istnieje i czym jest ????

  W: Hydepark
  W bajeczki..już dawno przestałam wierzyć,poza tym yeti..w rakietach śnieżnych prezentowałby się co najmniej śmiesznie 🤣🤣🤭
 • w temacie Chce się uczyć jazdy na nartach ale mam tylko 80IQ

  W: Hydepark
  Blandare51
  Jednak nie napisano ilu z tych 6,8% spowodowalo te wypadki...... Otóż to. I teraz myśl człowieku..czy te wypadki spowodowały..te nieszczęsne promile..czy może warunki na drogach. Do doopy..te całe statystyki.

  Idę na słonko..póki świeci.
 • w temacie Chce się uczyć jazdy na nartach ale mam tylko 80IQ

  W: Hydepark
  Blandare51
  Przy czym nietrzezwosc to u nas juz 0,2 promila........ Kiedy na policyjnym alkomacie zobaczysz wynik pomiędzy 0,1 a 0,25 mg/l w wydychanym powietrzu. To znaczy, że posiadasz między 0,2 a 0,5 promila alkoholu we krwi. Jesteś zatem PO SPOŻYCIU ALKOHOLU..i tym samym popełniasz wykroczenie. Uważam..iż w większości wypadków..mają grubo powyżej. Poza tym, nie wziąłeś jeszcze pod uwagę..dostosowania prędkości do panujących warunków..na drogach.
 • w temacie Chce się uczyć jazdy na nartach ale mam tylko 80IQ

  W: Hydepark
  Blandare51 Liliana Blandare51 Liliana Blandare51 Liliana IQ jest zupełnie nie potrzebne. Ważne..są natomiast silne nogi..i gruby portfel.
  Troche tego IQ potrzeba, by narty zalozyc... np. by przod byl tam gdzie ma byc.....Myślisz..że można być ciemnym..do tego stopnia ? :)

  Zawsze jest jeszcze instruktor.Ho...Ho.... ciemnota nie zna granic! Wiesz ilu zginelo ludzi na polskich drogach od 1990 roku?
  jak myslisz z jakiego powodu? No co, wiesz? Okolo 140.000! A rannych cos pod 3.000.000!
  A wiesz ilu utonelo? A ilu w wypadkach przy pracy? Jak myslisz co bylo powodem? W przewazajacej czesci IQ........Główną przyczyną jest..alkohol, który jest ściśle związany..z niskim IQ.
  Każdy jest kowalem..własnego losu.To z alkoholem to nieprawda. Sama policja byla zdziwiona po ostatniej szczegolowej analizie.... W Anglii, gdzie jest najmniej wypadkow =0,5 promia (albo nawet 0,7) jest dopuszczalne swiadczy, ze to nie sprawa alkoholu - a kultury... a ona z IQ ma wiele wspolnego. U nas naglasnia sie zatrzymanych z 2 promilami... ale to i tak jednostki do ilosci wypadkow.... Sprawdz statystyki!Statystyki mnie nie interesują..a tym bardziej w Anglii..gdzie jełopy nawet kierownicę mają..po złej stronie. Może i masz rację..ale za to pod względem narkotyków i kradzieży..a przy tym koniecznych pościgów policyjnych..biją Nas na głowę.
  Czyli mam rozumieć..że Ten który ma ciężką nogę..i jeździ z nadmierną prędkością..nie posiada kultury ? no to Ja jestem mega nie kulturalna ;)