• w temacie jak wyprostować włosy bez prostownicy?

  W: Babskie sprawy
  Jeżeli zależy ci na uzyskaniu długotrwałego efektu, który utrzyma się do kilku miesięcy to polecam ci zabieg keratynowego prostowania włosów. Jeśli jesteś z warszawy to serdecznie polecam ci salon In Harmony - moim zdaniem nie ma lepszych :)
 • w temacie dobre zabiegi na mocno zniszczone włosy

  W: Babskie sprawy
  U mnie bardzo fajne rezultaty przynosi Olaplex - raz na kilka miesięcy odwiedzam salon In Harmony i to w zupełności wystarczy by moje włosy wyglądały ładnie przez bardzo długi okres czasu :)
 • w temacie Keratynowe prostowanie włosów

  W: Porady
  No i fach w ręku ;) zamiast samemu kombinować polecam udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego :) ja na keratynowe prostowanie chodzę do In Harmony i bardzo sobie chwalę. Efekt gładkich włosów utrzymuje się naprawdę bardzo długo :) u mnie do 4-5 miesięcy
 • w temacie Keratynowe prostowanie wlosow w domu

  W: Babskie sprawy
  Jeśli zależy ci na uzyskaniu profesjonalnego efektu to polecam ci wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego :) Ja na prostowaniu byłam w In Harmony i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Co najważniejsze to zabieg w żadnym stopniu nie wpłyną na kondycję moich włosów - nie zniszczył ich ani nie przesuszył :)
 • w temacie Keratynowe prostowanie opinie

  W: Babskie sprawy
  Ja robiłam już dwa razy i bardzo polecam, to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala skrócić czas porannych przygotowań do pracy ;) na prostowaniu byłam w salonie In Harmony, a jeśli chodzi o efekt to utrzymał mi się on przez 4 miesiące...
 • w temacie Czy keratynowe prostowanie niszczy włosy

  W: Babskie sprawy
  Jeśli zabieg jest wykonany dobrze to z twoimi włosami nic złego się nie stanie. Osobiście mogę polecić ci salon In Harmony - po wizycie efekt utrzymał mi się cztery miesiące, więc całkiem sporo :)
 • w temacie Jakie zajęcia dodatkowe dla dziecka

  W: Babskie sprawy
  Nasz synek chodzi do Tequesty - to prywatne przedszkole dwujęzyczne z bogatą ofertą zajęć dodatkowych - my wybraliśmy tradycyjnie karate, ale z tego co się orientuje to jest też balet, sztuki walki itp.
 • w temacie Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne?

  W: Porady
  My wybraliśmy językowe i również jest bardzo fajnie :) Polecam ci zapoznać się z ofertą Tequesty - placówka ma bardzo fajną i ciekawą ofertę, grupki są kameralne a dodatkowo maluchy mają całą masę dodatkowych zajęć do wyboru :)