• w temacie przedszkole dla dziecka

  W: Hydepark
  Jeżeli chodzi o Warszawę to macie całkiem spory wybór, my zdecydowaliśmy się na Tequestę - prywatne przedszkole dwujęzyczne i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji :)
 • w temacie Przedszkole prywatne czy publiczne?

  W: Porady
  Zdecydowanie prywatne ;) My akurat zdecydowaliśmy się na Tequestę przedszkole dwujęzyczne, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru, polecamy serdecznie :)
 • w temacie wyburzenie magazynu firma

  W: Lokalne
  Jeżeli chodzi o [cytat=https://zrw-lodz.com]wyburzenia[/cytat] i rozbiórki to osobiście mogę polecić ci firmę ZRW z Łodzi :)
 • w temacie Angielski dla dzieci - co polecacie?

  W: Babskie sprawy
  Najlepszym rozwiązaniem jest zapisanie dziecka do przedszkola językowego, dzieciaki w wieku 3-6 lat bardzo dobrze przyswajają języki obce. My wybraliśmy Tequestę i jesteśmy bardzo zadowoleni, nauka na wysokim poziomie, super kadra nauczycieli i bogata oferta zajęć dodatkowych :)
 • w temacie Jak przekonać dziecko do przedszkola?

  W: Babskie sprawy
  My na szczęście nie mieliśmy z tym większych problemów, ale dużo zależy chyba od samej placówki. Nasz synek chodzi do Tequesty i jesteśmy obecnie bardzo zadowoleni, grupki są kameralne dzięki czemu dzieciaki fajnie dogadują się ze sobą, mają do dyspozycji również psychologa, więc wszystko tutaj stoi na wysokim poziomie :)
 • w temacie Jak zachęcić dziecko do chodzenia do przedszkola?

  W: Babskie sprawy
  Odkąd kiedy przepisaliśmy synka z przedszkola publicznego do prywatnego to nie mamy już tego problemu. Wybraliśmy Tequestę - przedszkole językowe, dzieci uczą się tutaj w niewielkich grupkach, mają mnóstwo zajęć dodatkowych do wyboru, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :)
 • w temacie Problem z rozjaśnieniem włosów...

  W: Babskie sprawy
  Z blondami i rozjaśnianiem włosów niestety jest trudno, dlatego też koloryzację lepiej powierzyć profesjonalnej fryzjerce. Ja systematycznie chodzę do salonu In Harmony i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów koloryzacji :0