• w temacie Takiej patriotycznej "historii" będzie PiS uczył polskie dzieci

  W: Polityka
  ~GOSC
  ~gość
  ~Polak
  ~com pl Wywraca się w pisowskich pałach, to skutek dobrobytu, przy żłobie naiwnych podatnik. Powie ci taki obłudnik Keramek, że Polakom żyje się lepiej, którym Polakom, chyba tłustym kotom z PiS. Tłusty kot, który zarabia od 6 do 200 tyś miesięcznie, wymyśla, co by tu jeszcze sknocić.
  A tu niemal codziennie nowe wyższe ceny....

  Pisuarom nie można wierzyć w ani jedno słowo, bo sam fakt świadczy o tym, że starego kawalera zrobili bohatera.
  Ha ha ha ha za uciekiniera z ojczyzny Tuska żyło ci się lepiej??? NIE POPIERAM PiSu ale wolę Nowy Ład jak z gęby Tuska płynący jad.
  A jednak popierasz PIS.
  PIS nie przestrzega Konstytucji.
  PIS prowadzi Polskę do całkowitej izolacji...a w takiej Polsce nie będzie ci się żyło lepiej.
  Tusk i Kaczyński przeminą, a Polska powinna zostać Polską, w ktoej pozostanie mądrość. A o głupocie PIS-u będa tylko wspominać.
  Nie było izolacji Polski za Tuska, bo co chciały inne państwa, to za poklepanie po pleckach wszystko miały od Tuska. Teraz Polska szanuje siebie i swoich obywateli i nie pozwala sobie na ślepe wykonywanie poleceń Niemiec czy Francji. Uważamy siebie za równo znaczących członków UE i nie ma poklepywania po pleckach za likwidację Stoczni Polskich, cukrowni, energii elektrycznej, wodociągów,mediów polskich, prasy, nawet PKN Orlen miał iść w ręce Rosjan.. Obecny rząd powoli, stopniowo odzyskuje nasze banki i niektóre dobra narodowe. I chwała IM.
  O rety, co za cud. Przez długie lata prawica głosiła , że PRL był pustynią, po której płynęły sezonowe rzeki octu. Aż tu nagle jakieś fabryki, stocznie,rafinerie, elektrownie,cukrownie itd itp . Doprawdy w głowie kręci. Ale to jednak nie fata Morgana. Wszystko to "Solidarność" posprzedawała, a teraz "patriotyczny" PiS odzyskuje nie dla Polaków , tylko dla siebie, aby się obławiać i doić bez opamiętania
 • w temacie Takiej patriotycznej "historii" będzie PiS uczył polskie dzieci

  W: Polityka
  Lee1 To jest wyrwane z kontekstu.
  A dokładnie chodziło o Tadeusza Romera, który był polskim ambasadorem w Japonii w latach 1931-47 i który pomagał Polakom deportowanym do ZSRR oraz uchodźcom, głównie pochodzenia żydowskiego. Uchodźcy przybywali przez Władywostok z fikcyjnymi holenderskimi wizami docelowymi i japońskimi wizami tranzytowymi, które wystawiał ówczesny japoński konsul w Kownie, Chiune Sugihara.
  "Tamta współpraca jest przykładem polsko–japońskiego braterstwa w niesieniu pomocy potrzebującym oraz symbolem budowania przyjaźni pomiędzy naszymi narodami".
  Teraz jasne?
  https://www.t(...)adorowi
  https://www.p(...)zi.html  Według pisowskiej "metodologii" ze świni można zrobić krowę, jak z Piotrowiczem. Nie przejdzie .Słowo się rzekło, "polsko - japońskie" braterstwo w czasie wojny ze zbrodniczym faszyzmem , to kompletna kompromitacja i zupełne zoślenie pisowskiego prezydenta. Wstyd dla Polski i Polaków przed całym światem
 • w temacie Biskup Szkodoń oczyszczony z zarzutów.

  W: Religia
  Dziwisz też oczyszczony, bo wszelkie paskudztwa księży przekazywał przełożonym, czyli JP II. Zatem JP II zamiatał brudy pod dywan, bo naruszałyby jego wizerunek gwiazdora- bożka polskiej owczarni
 • w temacie Czas UE na stanowczość wobec mafii pisowskiej

  W: Polityka
  Zi3mowit do autora------------czas by rząd RP okazał stanowczość UE-Niemiecko-żydowskiej ...........Hitler też taką stanowczość "narodową"okazał wobec Żydo-komuny i pogrążył Niemcy i świat w pożodze.
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 milionów bezbronnych ludzi

  W: Polityka
  ~gość [cytat kogo=Maja1410
  historia świata, co działo się jeszcze przed komuną - wojny, grabieże, gwałty,zbrodnie,stosy,głód, nędza, ludobójstwo, niewolnictwo, upodlenie itd itp pod znakiem krzyża.

  Czy w jakikolwiek sposób usprawiedliwia bestialstwo komunistów?


  Kosztowało około 450 000 000 ofiar. Zmień leki, bo ciągle bredzisz.Podaj dane źródłowe nie widomo o czym mówisz[/cytat]

  Nie usprawiedliwia.Źródłem jest rozum, logiczne myślenie,faktografia historyczna. Do tego zdecydowanie was obciążają proporcje ofiar do ogólnej liczby ludzkości. Na przykład 10:30, znacznie bardziej obciąża od 10: 1000
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 milionów bezbronnych ludzi

  W: Polityka
  Widać, jak ci słońce łepetynę przegrzało i ciągle liczysz ofiary komuny. Oczywiście wypaliła ci się historia świata, co działo się jeszcze przed komuną - wojny, grabieże, gwałty,zbrodnie,stosy,głód, nędza, ludobójstwo, niewolnictwo, upodlenie itd itp pod znakiem krzyża. Kosztowało kilkanaście razy więcej ofiar. Zmień leki, bo ciągle bredzisz.