• w temacie Rusofobia . Obsesje , widzenie rosyjskich troli, paranoja , od niechęci po chorobę

  W: Polityka
  Rosja nie ma absolutnie żadnego interesu w militarnej agresji na Polskę. A Amerykanie nigdy nie zaryzykują wojny w „obronie” Polski, czego nie „rozumieją” polskie kretyńskie „elity”.
  Wiadomo od zawsze że najgorszy pokój jest lepszy od „najlepszej” ułańskiej wojny ( na razie propagandowej) z Rosją.
  W tej chwili Polska jest w szalenie niebezpiecznej roli państwa frontowego nie jako Polska tylko jako SZPICA łańcucha zacieśniającego Rosję. Jest to rola wasalna służąca przede wszystkim interesom USA zainteresowanych osaczaniem Rosji. Polska jako Polska i Rosja jako Rosja nie mają absolutnie żadnego interesu , by warczeć na siebie.


  Histeria wojenna służy tylko obcym koncernom zbrojeniowym a nie żadnym polskim interesom. Tymczasem nasze pudelkowe zachowania są oczywiście mitologią, awanturnictwem i prowokacją zupełnie idiotyczną. Jakoś Finowie, Czesi, Węgrzy, Słowacy itd. nie czują „zagrożona” Rosji, bo nie wojaczkę, ale rozum w głowie mają.
 • w temacie Im więcej "bezpieczeństwa", tym więcej obawy...

  W: Polityka
  ~gość
  ~belfer67 Ależ ty jesteś YNTELYGENTNA PSZCZÓŁKO!!! A wiesz choć co było w 1410 r?taki sobie opatrzyłaś nick.HMMMMMM.
  To jest Ruski troll, przeczytaj jego tematy i wpisy, służby już dawno powiny się nim zainteresować.
  Pisowskie(prezesowskie) karły wszędzie węszą szpiegostwo i zdradę. Tak robiły kundelki Hitlera i Stalina...
 • w temacie JA SIĘ DUSZĘ W TYM „PiS`owskim” PAŃSTWIE!!!

  W: Polityka
  buc1 Też mam dość tego reżimu pisowskiego. Takiego zniewolenia nie było nawet za PRL. Wystarczy popatrzeć na Sejm, - to żałosne.
  Polska znalazła się pod okupacja pisowską, jak niegdyś Niemcy pod okupacją kaprala.
  Może sobie obchodzić prezes, o. Rydzyk -nawiedzeni pisowcy z nazistami stulecie swojej niepodległości. Jednak bez normalnych Rodaków.
  Polscy przedstawiciele pod panowaniem cesarza Franciszka Józefa mogli w parlamencie wiedeńskim mówić ile chcieli, co chcieli bez ograniczeń, kar, chamstwa i bezczelności, jaką dziś stosuje wobec Polaków karzeł prezesa M. Kuchciński
 • w temacie Rzeź Polaków pod Monte Cassino

  W: Polityka
  stevn Salome stevn ireneo te, jak koniecznie chcesz / ja na pewno nie, a jeśli to z niesmakiem/ odnieś się swoimi słowami. Z takim chamstwem nie chcę mieć do czynienia.Chamstwo, to nie jak inny, to Ty zdecydowanie reprezentujesz... Pod płaszczykiem poprawności politycznej i poprawności w wymiarze społecznym, w których bojkotujesz prawnie wybrany Rząd i tradycyjny ład społeczny.Tradycyjny ład społeczny to Pany i chamy. do której grupy ciebie zaliczyć?[image]0007DCLNAFBCRUX5[/image]Feministki
  Św. Tomasz z Akwinu, sztandarowa postać Kościoła, uważał kobietę za pozbawioną rozumu, kusicielkę, puszczalską, nieudany sobowtór mężczyzny, słowem bubel Stwórcy.

  Nic dziwnego, że z czerpania takich nauk Kościół dostaje wysypki w reakcji na feministki. Zaiste skończyły się czasy, kiedy purpurowe orszaki papieskie bezkarnie urządzały polowania na młode dziewczyny, aby „przymierzać im zakonne habity”. Dziś na szczęście po wiekach samowoli na kobietach kler zadowala się w większości rozbierankami internetowymi.
  Reinkarnowane duszyczki spalonych na stosach czarownic postanowiły wziąć swój los w swoje ręce i walczyć o swoją godnośći niezależność . Tym bardziej, że obecny system traktuje je jako burdelowy intratny towar. Kościół uznaje ich poczynania za dzieło czerwonego, czyli szatana i gotów w każdej chwili odprawiać egzorcyzmy... - na nagich pacjentkach.
 • w temacie Rzeź Polaków pod Monte Cassino

  W: Polityka
  ~gość Znów lekcji komuszku nie odrobiłeś, naczelnym dowódcą we Włoszech był generał Harold Alexander a Polacy nie byli jedynymi którzy szturmowali wzgórze.Rzeź to była pod Stalingradem gdzie twój idol wysyłał nieuzbrojonych do walki.Moheruszku,mało wiesz. Nie było potrzeby zdobywania tego klasztoru. To gen Patton doradził gen Haroldowi ten bezsensowny atak na klasztor.
  Armia Czerwona w krwawych zmaganiach 1943 roku pod Stalingradem i Kurskiem na oczach zatrwożonej Polski i świata zmieniły bieg dziejów. Bracia Moskale uratowali Polskę i Polaków od biologicznej zagłady, a świat przed niewolnictwem.W najlepszym przypadku jakaś garstka prawdziwych patriotów uganialiby się gdzieś za Uralem za zgniłą brukwią. Patrz "Generalny Plan Wschodni”.
 • w temacie Prawicowy jazgot z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Marksa i pomnika w Trewirze

  W: Polityka
  Jak widać marksizm w Polsce znany jest tylko z ambon i medialnych szczekaczek antylewicowych. Najlepiej jednak marksizm zna o. Rydzyk dlatego tak panicznie się go boi i ostrzega.
  Marksistowska teoria ciągle niezastąpiona
  Dlaczego kler nienawidzi bardziej marksizmu od rasizmu,faszyzmu,nazizmu itp. prawicowych poczwarek
  A no proste, bo marksizm obnażył prawdę o Kościele, między innymi jako „opium dla mas” , czyli wspieranie klas panujących w zamian za wpływy polityczne kleru - przywileje, władzę „ duchową” i pieniądze. Posługuje się upraszczającą demagogią mieszając marksistowską ideologie z jej teorią.
  Marksizm dzieli się w zasadzie na 2 części
  1. Marksizm jako ideologia odwiecznej tęsknoty za społeczną sprawiedliwością ulega w praktyce (niestety) dogmatycznej deformacji . Humanizacja jest procesem nieodwracalnym. Przebiega jednak jak rzeka ze swoimi zakrętami, meandrami, szybszym lub wolniejszym nurtem. Co by nie powiedzieć kapitalizm musiał zaadoptować zdobycze socjalne, społeczne i nawet świechta na wszystkie strony „prawami człowieka”.
  2. Marksistowska teoria rozwoju społecznego, to jedyna niezawodna, naukowa metoda interpretacji dziejów. Doskonały, obiektywny klucz do rozumienia historii . Odpowiada na pytanie zasadnicze – dlaczego...
  Alternatywą dla marksistowskiej historiozofii jest metafizyka. Na przykład błogosławiony profesor JP II powiedział, że faszyzm i komunizm, to kara za Oświecenie, kiedy to człowiek pokłócił się z Bogiem (komentarz 1 ). Merytorycznie jest to bezwartościowe, a moralnie kompromitujące. Czy to oznacza, że dzieci idące do gazu, czy rozbijane dziecięcych główek, to za karę „kłótni” z Bogiem?... A może tylko człowiek pokłócił się z klerem i dlatego taka surowa kara.
  Zarzuca się tej teorii, że jest zbyt ogólna. Odpowiem tak. Kiedy na przykład kobietę rozdzieli się na atomy, to nigdy nie pozna się jej wdzięku, urody , ciepła, piękna...
  Wszystko jest genialne, kiedy jest proste – powiedział chyba A. Einstein. Marksistowska teoria jasno i klarownie wyjaśnia między innymi:
  przejściowość formacji ekonomiczno-społecznych, np. niewolnictwo, feudalizm, kapitalizm itd.
  powstanie i funkcja państwa,
  podstawowy czynnik kreacji człowieka,
  istota humanizmu: człowiek - człowieczeństwo, sens,
  ziemskie źródła moralności,
  źródła religii i wykorzystywanie religijności człowieka itd.
  Teoria Marksa jest równoważna z teorią ewolucji K. Darwina, teorią względności A. Einsteina, odkryciem M. Kopernika itd itp Może o. Rydzyk rozdzierać szaty, rzucać klątwy, ale do Nieba po płaskiej ziemi już nie dojdzie.
  Dodać warto, że odstępcy i przeciwnicy tej teorii nie są w stanie zaproponować nic poważnie alternatywnego.