• w temacie Kobiety po porodzie zwykle zaniedbują mężów?

  W: Męskie sprawy
  Nie no jasne... teraz, że kobiety niedobre... a feee ! ... Bo co to za robota... co dla niektórych chwila przyjemności a później to my kobiety łazimy z bęcolem jak stodoła, dźwigamy dodatkowe kilo, my nie śpimy po nocach, bo a to wymioty a to hormony, a to zachcianki... już nie wspominając o porodzie kiedy to niejednokrotnie trzeba nacinać tu i ówdzie bo dzidzius za duzy albo jakies inne problemy ... Ale facetowi nie przetłumaczysz... najlepiej urodzić i od razu mieć gdzieniegdzie jak 18latka ^^ ..

  a teraz na temat ... pomyślałeś moze autorze pytania, że Twoja kobieta może czuć się niezrecznie? może sioe Ciebie wstydzić ? Może obawia sie pokazać Ci aktualnie swoje intymne okolice? Wiesz... w końcu z 50-cio groszówki zrobiło się 5 złotych więc się jej nie dziw... Porozmawiaj z Nia na spokojnie... Wyjaśnij, że jezeli btak jest to nie ma sie czego obawiać ... moze pomoże...
  Powodzenia i udanego powrotu do ... ^^ :)
 • w temacie Zazdrość niszczy mi życie!

  W: Porady
  Daj sobie spokoj dziewczyno bo nie polepszysz a tylko pogorszysz sytuacje... po 1. skoro jestes zazdrosna to nie jesteś Go pewna, a skoro nie jesteś Go pewna to po co był Ci ślub?! Formą uspokojenia samej siebie, z reszta z miernym skutkiem ? ... Po 2 .... Jakby On miał zamiar , tudzież chęć Cię zdradzić to by to zrobił nawet i pod Twoim nosem ... po 3: Jeżeli Jeszcze Jego zadreczasz swoimi bezpodstawnymi urojeniami to radze Ci dobrze zejdź z tonu bo w koncu dzieki Tobie samej On Cie zdradzi, żebyś w końcu miała powód robić mu wywody itp ... także wrzuć na luz... ;)
 • w temacie Nie wiem kto jest ojcem mojego syna

  W: Babskie sprawy
  Zrób badania i módl się, żeby to dziecko było Twojego męża... Bo jak nie to wątpię czy będziesz potrafiła żyć ze świadomością, że Twój mąz nie zna prawdy, że wychowuje nie swoje dziecko ... A jak już się dowie to daj mu czas na przemyślenie czy dalej chce je wychowywać ... a co będzie jak się nie pogodzi z tą sytuacją? ... Odejdzie... nie dość, że skrzywdziłaś faceta to i dziecku zniszczysz jego świat ... Przykre;/

  Poza tym ... wlzałaś w niezłe g*wno na własne życzenie...
 • w temacie Był związek, są dzieci - ma być rozwód..

  W: Uczucia
  0becny

  Znowu dostałem kosza?!
  To musi być jakies fatum ;o)
  Normalnie nie wierzę!!! ;o)))
  Kosza? ... Skądże... nie wypada dawać kosza jako podarunku :) ... a poza tym u mnie kosz ma już swoje miejsce ... ba !.. w dodatku w kuchni :D czyli w Twoim ulubionym miejscu :)
 • w temacie Był związek, są dzieci - ma być rozwód..

  W: Uczucia
  0becny

  Teraz to gadasz z sensem ;o)
  Chodźmy do łóżka bo już późno ;o)))
  No oczywiście, że za jakiś czas pojdę do swojego łóżka... Jakże by inaczej ... :)
 • w temacie Był związek, są dzieci - ma być rozwód..

  W: Uczucia
  0becny

  Sam sobie robił nie będę i nie rozumiem dlaczego podobne bezeceństwa mi proponujesz jak jesteś tu i masz czas ;o)))
  Ale najpierw to ciasto dawaj bo mówiłem że głodny jestem :o/
  A ty czekaj bo teraz jem ;o)))A co to za rozkazy, nakazy, nadużywanie władzy ?! ... A kto Ci powiedział, że ja mam czas ?
 • w temacie Był związek, są dzieci - ma być rozwód..

  W: Uczucia
  0becny [

  No dobra. To teraz sama śmigaj do kuchni i porządne bezmięsne ciasto mi zrób bo na kolację czas a samemu niczego robić mi się nie chce ;o) No może tylko poza seksem więc rób to ciasto migiem i zaraz wracaj ;o)))Sam sobie zrób :)) ja swoje już mam :))