• w artykule Parada pechowców: Ludzie, których spotkały najgorsze nieszczęścia

W: Menway

Matematyku, sprawdź sobie ile jest kombinacji, coś około 14 milionów. Jak są kumulacje po kilka milionów ludzie nie puszczą 14 milionów kuponów, choć czasami się zdarzy że ktoś wygra. Przy kumulacjach rzędu około 20 milionów gra coraz więcej ludzi. A tak nawiasem mówiąc, sprawdź sobie jak działa Totalizator, na wygrane idzie 49% wszystkich wpływów, Totalizator Sportowy zawsze jest do przodu, oszustwo im się po prostu nie opłaca, gdyby rzeczywiście oszukiwali to wyszłoby to na jaw, straciliby renomę, lud przestałby grać, potem bankructwo. Rozumiesz coś z tego? Twoja teoria weszła na podium spiskowych teorii innych szurów, stoi ona obok Turbolechii i płaskiej ziemii :D Gratulacje :D

• w artykule Zaskakujące znalezisko na Podlasiu

W: Fakty

Wszak prorocy turbolechianizmu w bibliografiach w swoich "dziełach" podają m.in. filmiki z youtube :D Uniwersytet youtube szkoli rzesze ludzi, niestety.

Tak kler kryje waszych władców że na jasnej górze wisi poczet z waszymi domniemanymi królami przedchrześcijańskimi :) Dziwnym trafem na tym obrazie jest podobizna Stanisława Augusta Poniatowskiego, a to znaczy że ten poczet najprawdopodobniej powstał w XVIII lub XIX wieku, a więc to żaden dowód na istnienie wielkiej lechii :D Poczet jasnogórski i kronika Prokosza to fałszywki.

To ty nie wiesz? Niektóre środowiska faszystów "polskich" już teraz bredzą że Polacy założyli Moskwę, tylko czekać jak żądania terytorialne wyślą do Włada Putina :D

Szkoda tylko że wielu ludzi teraz utożsamia turbolechitów z rodzimowiercami... Na szczęście środowisko rodzimowierców słowiańskich odcięło się od turbolechitów i ich proroków, i bardzo dobrze :)

Ja nie jestem wszystkowiedzący, objawienia proroków turbolechianizmu łatwo jest obalić, co już zostało zrobione wiele razy, a ja nie byłem prekursorem :)) Przyznam się że obejrzałem większość filmów Szydłowskiego, śmiechu przy tym miałem co nie miara, lepsze niż kabaret :)

Nie pisz o rozbiorach Polski, bo tego państwa nie tworzyli sami Polacy, to były rozbiory Rzeczpospolitej Obojga Narodów a nie Polski, Polacy nie stanowili w tym państwie nawet 50% :) Turcja nie uznała rozbiorów RON na przekór Rosji z którą toczyła wojny, więc nie dorabiaj tu romantycznej historii braterstwa polsko tureckiego :D

Haha, i to ma dowodzić istnienia wielkiej lechii? Olaboga :D Sorry, ale książek proroków turbolechianizmu nie da rady zakwalifikować do działu nauka, do konfabulacji jak najbardziej :D

Hmm, rzeczesz że nie interesuje cię zdanie naukowców na garnuszku kościoła, no to fajnie. Więc nie powinno cię też interesować zdanie biskupów spisujących kroniki, a oni na pewno byli na garnuszku kościoła :D Mit turbolechianizmu został zbudowany m.in. na kronice biskupa Prokosza :D Tak na prawdę kronika Prokosza jest fałszywką Przybysława Dyamentowskiego, została ona spisana w XVIII wieku, fałszerstwo udowodnił Joachim Lelewel, a on też tak bardzo kochał Słowiańszczyznę, a wyście go wyklęli :D