• w temacie Co tutaj się dzieje?

W: Hydepark
    ~tak-to ja
    Dzięki za pozdro :)

Węgorza bym Tobie złapała, albo szczupaka, może suma, żebyś tego zwierzęcego mięsiora jeść nie musiał... ale jak tu rybę w sosie borowikowym podać? :D
    A rosną borowiki, rosną :)
    Wiele rzeczy małych z pozoru, a jednak wielkich nas połączyło. I ta piłka, i te skoki i inne tematy, sporo ich było, choć pozornie niewiele :).
    Mówisz (piszesz) wracaj... o wielu sprawach (tu, na forum) chyba nie masz pojęcia, wielu rzeczy nie wiesz, może wiedzieć nie chcesz. Szkoda, że w inny sposób zetknąć się nie możemy, naświetliłabym Tobie kilka spraw.
    Jest jak jest.
    Lepiej pewnie nie będzie.
    Oby nie gorzej.

I widzisz? Znalazłam Twój tekst bez trudu, bo wiem jak Ciebie odnaleźć, ale powrót na forum w oficjalnym trybie nie wydaje się możliwy... ale może los (kapryśny) przewróci wszystko do góry nogami? Kto wie, kto wie...
    Kończę, bo droga daleka wzywa mnie do kolejnego wyzwania, los znowu chce sprawdzić równowagę między wyjazdami i powrotami (straszny wypadek ostatnio widziałam, masakra!), trzymaj się, narka :).

Rybę jem rzadko, bardzo rzadko, średnio dwa razy w miesiącu, tyle mi wystarczy, więc resztę się jakoś przechowa w zamrażarce :) Święta się zbliżają wielkimi krokami to na święta będzie, za 3 miesiące Dziadek Mróz będzie prezenty roznosił na reniferach :) Na grzyby to ja nie pójdę, po prostu nie znam się na nich, no muchomora chyba poznam, ale tak to strach tam chodzić, jak mnie grzyb nie otruje to wilcy mogą zagryźć, albo te dwa zdarzenia na raz :))

Do tego wszystkiego doliczyć można też kilka legend biblijnych :))

Wiesz aż mnie zaintrygowało te "o wielu sprawach tu na forum wiedzieć nie chcesz" :))
    Chyba jednak tutaj może być jeszcze gorzej, jak to mówią nigdy nie jest tak źle :)
    Chyba już nic tu się nie zmieni na lepsze, widzę spamerów, do tego poseł w kilku wcieleniach tu szaleje, nawet sobie ubzdurał że jest biskupem czy arcybiskupem, w sumie nie ważne :) Kiedyś denerwował mnie ding, dzisiaj go jednak brak... O wypadku nie opowiadaj, jak piszesz że straszny to rzeczywiście musiał być bardzo straszny, więc tego wiedzieć nie chcę, ale krwi się nie boję, na widok mojej krwi wcale nie mdlałem, a widziałem ją wiele razy :) Ty też się trzymaj :)) Ja też piosenkę zostawię, a nawet dwie :)

Kiedyś jedynka mi się bardziej podobała, teraz jednak dwójka :)

brunetka7 Nie, na mnie już czas czeka mnie długa droga no i życz mi gumowych drzew a potem szczęśliwego lotu.
    Kto tak pięknie będzie grał jak my..:)

Spokojnych snów.:))
    Żadnych drzew... szerokiej drogi :) To pamiętam, taniec w blasku słońca był, niech będzie księżyc :))

Dobrej Nocy :))

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7 To może idź spać a ja sama zostanę w sumie to za chwile trzeba znikać.
    O a ja mam Cyndi Lauper szaloną dziewczynę .:)
    No wiesz... równo z godziną policyjną pójdę spać, no może trochę po 22.00 :)) Aż tak bardzo zmęczony nie jestem, trochę przesadziłem z tym padaniem, czasami miewam skłonności do przesadzania :)) Nie zasnąłem przy kompie czytając pewne recenzje, więc jeszcze nie jest aż tak źle :)
    :))) A już myślałam Ze mnie uprzedzisz.:) Na czytanie recenzji będziesz miał czaaas.:))
    O Tina.."Babcia Tina". lubię ja fajna babka..:)
    Nie ma takiej opcji, Ty pierwsza, jak to się mówi "panie przodem" :) A to już tuż tuż, ten czas się zbliża wielkimi krokami :))
    Hmm . Tak . Zaraz podrepcze do alkowy.

A więc już dobranoc czy może trochę później? :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 To może idź spać a ja sama zostanę w sumie to za chwile trzeba znikać.
    O a ja mam Cyndi Lauper szaloną dziewczynę .:)No wiesz... równo z godziną policyjną pójdę spać, no może trochę po 22.00 :)) Aż tak bardzo zmęczony nie jestem, trochę przesadziłem z tym padaniem, czasami miewam skłonności do przesadzania :)) Nie zasnąłem przy kompie czytając pewne recenzje, więc jeszcze nie jest aż tak źle :):))) A już myślałam Ze mnie uprzedzisz.:) Na czytanie recenzji będziesz miał czaaas.:))
    O Tina.."Babcia Tina". lubię ja fajna babka..:)
    Nie ma takiej opcji, Ty pierwsza, jak to się mówi "panie przodem" :) A to już tuż tuż, ten czas się zbliża wielkimi krokami :))

brunetka7 "Ona jest jak wiatr"

Ona jest jak wiatr przenikający moje drzewo
    Pędzi przez noc, obok mnie
    Prowadzi mnie przez światło księżyca
    Tylko po to, by spalić mnie w słońcu
    Zabrała moje serce
    Ale nie wie, co zrobiła

Czuję jej oddech na mojej twarzy
    Jej ciało obok mnie
    Nie mogę spojrzeć jej w oczy
    Jest poza moim zasięgiem
    Jestem głupcem wierząc,
    Że mam coś czego ona potrzebuje
    Ona jest jak wiatr

Patrzę w lustro i wszystko co widzę
    To młody starzec posiadający tylko marzenie
    Czy tylko oszukuję siebie
    że ona przerwie ból?
    Żyjąc bez niej chyba oszaleję

Czuje twój oddech na mojej twarzy
    Twoje ciało obok mnie
    Nie mogę spojrzeć ci w oczy
    Jesteś poza moim zasięgiem
    Jestem głupcem wierząc
    (Jestem głupcem wierząc)
    Ona jest jak wiatr
    (Jestem głupcem wierząc)
    Jestem głupcem wierząc
    Ona jest jak wiatr
    Jestem głupcem wierząc
    Ona jest jak wiatr..
    :)*Coś mi się przypomniało...

Ale pewnie już to słyszałaś :))

brunetka7 To może idź spać a ja sama zostanę w sumie to za chwile trzeba znikać.
    O a ja mam Cyndi Lauper szaloną dziewczynę .:)
    No wiesz... równo z godziną policyjną pójdę spać, no może trochę po 22.00 :)) Aż tak bardzo zmęczony nie jestem, trochę przesadziłem z tym padaniem, czasami miewam skłonności do przesadzania :)) Nie zasnąłem przy kompie czytając pewne recenzje, więc jeszcze nie jest aż tak źle :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 A propos Twardowskiego...
    Bazyliszek też tam jest :)To ten Bazyliszek co w zbroi się zobaczył i posąg zamienił ?
    A wiesz, nie oglądałem tych filmów, szukając Twardowskiego mignął mi przed oczami Bazyliszek :) Ja tylko legendy słyszałem, Bazyliszek ponoć pilnował ogromnego skarbu, dużo złota było, pierścionków, naszyjników, ogólnie biżuterii, coś dla siebie na pewno byś tam znalazła :)) Ale trzeba byłoby iść z lustrem żeby Bazyliszek swoje odbicie zobaczył, wtedy cały skarb byłby nasz... Jeszcze złota kaczka była, ale w tej chwili nie pamiętam o co z nią chodziło, i czy ona czasem nie miała związku z Bazyliszkiem, znaczy z tą legendą o nim :)

Jeszcze smok wawelski chyba tam był :)Acha to ja do tego Bazyliszka wybiorę się z lustrem,zobaczy swoje odbicie zamieni się w posąg i wszystkie cudeńka są moje.:)))) Musze odrobić zaległości człowiek uczy się całe życie .:) Lubię te parę..
    Nie zapominaj że jakaś część tego skarbu jest moja, a dokładniej połowa, targować się nie będę, wejdę zasłonięty lustrem i po sprawie, muszę tylko znaleźć siedzibę Bazyliszka, ale to już prosta sprawa. Ja słyszałem takie powiedzenie "człowiek uczy się całe życie a i tak umiera niemądry", jakoś tak to leciało :)

A od Martina to pamiętam to, może jeszcze coś mi się przypomni :)A nie powiedziałam że połowa jest Twoje ,ale gafa oczywiście że tak, dzielimy się po połowie skarbem.:))))) Super nutki takie energetyzujące.:)
    No to ja też tak zagram..

No nie powiedziałaś, ale w sumie myślałaś o tym :)) Tamten kawałek Martina akurat przypomina mi jedne wakacje, często tamto grali, melodię na pamięć znałem, nawet nuciłem sobie, pod nosem :)) Energetyzujące to dla mnie teraz dobre, bo padam w tej chwili :)

Ten kawałek akurat pierwszy raz będę słyszał... :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 A propos Twardowskiego...
    Bazyliszek też tam jest :)To ten Bazyliszek co w zbroi się zobaczył i posąg zamienił ?
    A wiesz, nie oglądałem tych filmów, szukając Twardowskiego mignął mi przed oczami Bazyliszek :) Ja tylko legendy słyszałem, Bazyliszek ponoć pilnował ogromnego skarbu, dużo złota było, pierścionków, naszyjników, ogólnie biżuterii, coś dla siebie na pewno byś tam znalazła :)) Ale trzeba byłoby iść z lustrem żeby Bazyliszek swoje odbicie zobaczył, wtedy cały skarb byłby nasz... Jeszcze złota kaczka była, ale w tej chwili nie pamiętam o co z nią chodziło, i czy ona czasem nie miała związku z Bazyliszkiem, znaczy z tą legendą o nim :)

Jeszcze smok wawelski chyba tam był :)Acha to ja do tego Bazyliszka wybiorę się z lustrem,zobaczy swoje odbicie zamieni się w posąg i wszystkie cudeńka są moje.:)))) Musze odrobić zaległości człowiek uczy się całe życie .:) Lubię te parę..
    Nie zapominaj że jakaś część tego skarbu jest moja, a dokładniej połowa, targować się nie będę, wejdę zasłonięty lustrem i po sprawie, muszę tylko znaleźć siedzibę Bazyliszka, ale to już prosta sprawa. Ja słyszałem takie powiedzenie "człowiek uczy się całe życie a i tak umiera niemądry", jakoś tak to leciało :)

A od Martina to pamiętam to, może jeszcze coś mi się przypomni :)

brunetka7 Marduk1986 A propos Twardowskiego...

Jeszcze smok wawelski chyba tam był :)