• w temacie Jahwe sabotuje ludzka kooperacje?

W: Religia
    stiffnecked
    Marduk1986
    stiffnecked Tematu Jahwe unikacie jak ognia. Zalosna taktyka.
    Widocznie boją się że Jahwe im języki pomiesza, i komputery skonfiskuje.
    Ja najbardziej obawialbym sie tego rozpraszania bo 3/4 powierzchni jest pokryte woda.
    Jahwe i Jeszu kazali nieść dobrą nowinę wszystkiemu stworzeniu, może ci rozproszeni Atlantydę znajdą gdzieś tam w głębinach.
  • w temacie Jahwe sabotuje ludzka kooperacje?

W: Religia
    stiffnecked Tematu Jahwe unikacie jak ognia. Zalosna taktyka.
    Widocznie boją się że Jahwe im języki pomiesza, i komputery skonfiskuje.
  • w temacie Działanie tego forum

W: Polityka
    Laila44
    Marduk1986 Ja korzystam z Chrome, w ustawieniach Flash wystarczy dać "zezwalaj" i zdjęcia już można wrzucać.
    [image]0007NQOBQQJGO3DL[/image]
    Ładne zdjęcia.
    Dziękuję, choć to nie moje zdjęcia :) Podoba mi się właśnie te miasto, na tapecie je sobie ustawiłem, może kiedyś tam zamieszkam, ale najpierw muszę się dowiedzieć jak ono się nazywa :D

Republikanin Słabo to wymyślili, ale dzięki za podpowiedź W sieci o tym jest napisane, w miejsce dinga miał być wprowadzony webpush, miał on mieć funkcje dinga i być wykorzystywany w innych usługach portalu.https://www.w(...)webpush

Republikanin Marduk1986 Ja korzystam z Chrome, w ustawieniach Flash wystarczy dać "zezwalaj" i zdjęcia już można wrzucać.
    [image]0007NQOBQQJGO3DL[/image]Ok, dzięki

A masz jakiś sposób na powiadomienia bo mi się nie wyświetlająNie ma już powiadomień. Jak klikniesz na swój nick w prawym górnym rogu to wyświetli obserwowane tematy i ilość odpowiedzi w nich, ja tak poznaję czy ktoś odpowiedział w temacie który mnie interesuje... Zawsze można też mieć włączoną stronę z tematem i tylko odświeżać co kilka może kilkanaście minut :D

Ja korzystam z Chrome, w ustawieniach Flash wystarczy dać "zezwalaj" i zdjęcia już można wrzucać.

Ja też przed chwilą nie mogłem zdjęcia żadnego dodać, w ustawieniach w przeglądarce trzeba pozmieniać.

• w temacie Prawda że tam jest pięknie.:)))

W: Hydepark
    brunetka7 Marduk1986 Dzięki, po obiedzie idę podreptać koło lasu, słońce tak pięknie świeci więc trzeba to wykorzystać :))Ja już kończę w kuchni i też wybiorę się na króciutki spacerek a potem reszta domowych obowiązków.Miłego dreptania.:)I już praktycznie po Słońcu, trzeba czekać do jutra na następną dawkę promieni :) Wilków ani dzików nie widziałem, trochę szkoda, na żywo na pewno ładniej wyglądają niż na zdjęciach... A Ty zdążysz do jutra, może Ci pomóc? :))
    Coś mi się przypomniało...

Pewnie już słyszałaś :) A za półtorej godziny Polska z Włochami gra w piłkę nożną, obstawiam na Polskę, ale meczu nie będę oglądał :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Uwielbiam takie duety.:)
    Pamiętasz co Ci się śniło? Ja pamiętam wczorajszy sen, a dzisiejszego jakoś nie mogę sobie przypomnieć :)

Dobra, teraz trzeba się wziąć za robienie obiadu... :)Nie pamiętam snu mnie rzadko coś się śni .:)
    Miłego dreptania w kuchni i smacznego..:))Dzięki, po obiedzie idę podreptać koło lasu, słońce tak pięknie świeci więc trzeba to wykorzystać :))

brunetka7 Uwielbiam takie duety.:)
    Pamiętasz co Ci się śniło? Ja pamiętam wczorajszy sen, a dzisiejszego jakoś nie mogę sobie przypomnieć :)

Dobra, teraz trzeba się wziąć za robienie obiadu... :)