• w temacie Co tutaj się dzieje?

W: Hydepark
    brunetka7
    Marduk1986 Żarty żartami, ale wyprzedziła mnie :)) To jest cud normalnie, pewnie w trybie oczekiwania przebywała tu parę godzin :) Ale wiesz, kogoś mi ona przypomina... Tylko brak jej tego mardukowego spojrzenia którym można hipnotyzować, albo zamieniać ich w kamień jak w legendzie o Bazyliszku, dobrze że te lustra stłukłaś :)) Redbull, albo ze 3, na jednym by się nie skończyło :) Dzisiaj nie planuję nigdzie odlatywać, niedługo obiad trzeba będzie zrobić :)
    :)))))) Co ja mogę teraz ,kurcze hipnotyzujesz wzrokiem no to się porobi
    jak mnie zabraknie hahaha.. sam widzisz jakaś zwolenniczka Mardukowych oczu jest jak nic .:) Dobrze ? jak to dobrze dlaczego lustra to 7 lat bez miłości ja taaak nie chcę.:( Jeny po trzech red bullach to byś na księżyc odleciał jak P Twardowski.:)
    No to do kuchni człap,człap.:))))
    Mardukowych oczu nie zobaczy nawet :) Ale "dajmy spokój rozpamiętywaniu czynów ludzi których skaziły grzechy trollowania", nawiązując do Galla Anonima :D Czas szybko zleci przecież, nim się obejrzymy, to tylko kreska między dwiema datami :)) Dobrze bo patrząc w lustro Marduk sam siebie by zahipnotyzował, prawie jak słynny Bazyliszek, ten to zamieniał ludzi w kamień, jak dobrze pamiętam :) Nie wierz w te przesądy o stłuczonym lustrze, to nie prawda jak z horoskopami. Wróciłem z kuchni, ziemniaki wstawione, jestem głodny jak wilk :)

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7 Pozdrowionka łap Marduku
    i milusiego dnia życzę.:)
    Słonko mnie obudziło ,nooo straszna śpioszka jestem
    pachnąca i gorąca kawka postawi mnie na nogi .:)))
    Piękna pogoda dzisiaj, co nie :)) Wzajemnie, trochę zmęczony jestem... Kawa super mocna, a najlepiej dwie powinny postawić mnie na nogi, przynajmniej na godzinę lub dwie :))
    Kofeina działa pobudzająco i dodaje energii w sam raz dla śpiochów i dla niedospanych hahaha, prawda,prawda.:)
    Kurcze ja nie mam ani jednej chmurki na błękitnym ,zapowiada się piękna pogoda.:)
    Na mojej części nieba są białe chmury, ale dobrze że padać nie będzie :)) Która kawa dzisiaj? Ja zaraz trzecią sobie wypiję, energetyk by mi się przydał, pobudziłby umysł i ciało :)) Poszedłbym teraz spać, ale szkoda dnia, noc byłaby nieprzespana na pewno :)

Widziałaś? Nowy Marduk się objawił :D Ten to chyba ta, i pewnie ma spódnicę :D Szybko przybyła, chyba wiem kto to taki :)
    To moje pierwsza kawka późno wstałam ,potem wypije druga,białe chmurki nie zapowiadają deszczu a ładna pogodę i nie zasłaniają słońca . .:)
    Red Bull doda Ci skrzydeł haha tylko nie odleć za daleko.:)) żartuj sobie .:)

Żarty żartami, ale wyprzedziła mnie :)) To jest cud normalnie, pewnie w trybie oczekiwania przebywała tu parę godzin :) Ale wiesz, kogoś mi ona przypomina... Tylko brak jej tego mardukowego spojrzenia którym można hipnotyzować, albo zamieniać ich w kamień jak w legendzie o Bazyliszku, dobrze że te lustra stłukłaś :)) Redbull, albo ze 3, na jednym by się nie skończyło :) Dzisiaj nie planuję nigdzie odlatywać, niedługo obiad trzeba będzie zrobić :)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Pozdrowionka łap Marduku
    Piękna pogoda dzisiaj, co nie :)) Wzajemnie, trochę zmęczony jestem... Kawa super mocna, a najlepiej dwie powinny postawić mnie na nogi, przynajmniej na godzinę lub dwie :))Kofeina działa pobudzająco i dodaje energii w sam raz dla śpiochów i dla niedospanych hahaha, prawda,prawda.:)
    Kurcze ja nie mam ani jednej chmurki na błękitnym ,zapowiada się piękna pogoda.:)
    Na mojej części nieba są białe chmury, ale dobrze że padać nie będzie :)) Która kawa dzisiaj? Ja zaraz trzecią sobie wypiję, energetyk by mi się przydał, pobudziłby umysł i ciało :)) Poszedłbym teraz spać, ale szkoda dnia, noc byłaby nieprzespana na pewno :)

Widziałaś? Nowy Marduk się objawił :D Ten to chyba ta, i pewnie ma spódnicę :D Szybko przybyła, chyba wiem kto to taki :)

brunetka7 Pozdrowionka łap Marduku

Piękna pogoda dzisiaj, co nie :)) Wzajemnie, trochę zmęczony jestem... Kawa super mocna, a najlepiej dwie powinny postawić mnie na nogi, przynajmniej na godzinę lub dwie :))

~tak-to ja Marduk1986 Zadziwiające, jeden wpis, i od razu zapomniałem o zwyrodniałym szarym trollu tu prowokującym :) Zawsze możesz się reinkarnować :)) Nie wiem o jakich złych przemianach piszesz, jakoś nic nie widzę, może ślepy ostatnimi czasy jestem... :) Koniec świata to w sumie niedaleko mnie, do lasu mogę się schować, bunkier pod ziemią zrobię, jakoś się przetrwa :) Widzę że godzina szatana się zbliża, uciekam już do krainy snów, dobranoc :)Nie, nie będzie następnego wcielenia, nie tu.
    Tych prowokatorów i mąciwodów jest tu kilku... to powód nieobecności.
    Ale, patrzę i zaglądam na płynący tu czas... coraz gorzej to wygląda.
    Zaczynam od Twojego profilu, co piszesz, jak i gdzie. Potem przeskok po tematach, które załamują. Co się z tym forum stało??? Albo może nie mogę natrafić na wartościowe tematy? Nie wiem już.

Chowaj się w lasach gdy trwoga, nigdzie takiej ciszy i spokoju nie zaznasz, ale nie bezpieczeństwa. Nawet moje lasy wilcy nawiedzają :)No w sumie masz rację. Jestem tu w sumie, w październiku lub w listopadzie będą 3 lata, ja już się dużo naoglądałem tych ich zwyrodniałych trollowskich gierek, pamiętasz jak to było 2 lata temu? Tak teraz sobie myślę że chyba wolałbym już te wilki zamiast tutejszych psycholi, wilkom chyba rozmowy by nie przeszkadzały, w tym miejscu rozmawia się rzadko, i zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie podoba, takie niby lisy chytrusy, tu ubliży a za moment się przymili... Szkoda gadać :)

W mojej okolicy w lasach też widywani byli wilkowie :)) Ba, nawet w okolice domostw się zapuszczały, znawcy mówią że te lasy są za małe dla hord wilków, więc ponoć to są wędrowcy, przemierzają kraj długi i szeroki :)

Dzień dobry :))
    P.S. Masz pozdrowienia od Autorki tematu :)

~tak-to ja Marduk1986 ~tak-to ja Marduk1986 ~tak-to ja Tak, to ja. Jednak żyję wbrew złorzeczącym i zawistnym... poznajesz?
    Uciekaj stąd póki czas, nic dobrego Cię tu nie spotka, bo to złe miejsce pełne starych, zazdrosnych zwyrodnialców.
    Normalni już stąd odeszli, czas na Ciebie.

PS. Jeżeli odpiszesz, raczej marne szanse, że przeczytam. Trudno tu cokolwiek odnaleźć. :)) Poznaję L Wiedźmo i pozdrawiam, może jeszcze odczytasz :) Tak wiem że tu nic dobrego mnie nie spotka, zawsze wiedziałem :) Nadejdzie ten dzień gdy popłynę jak najdalej... Póki co nie wiem kiedy, ale też mi się wydaje że już czas na mnie :) Dobranoc :))Wywołałeś uśmiech na smutnym obliczu :)
    Bądź szczęśliwy, pozdrawiam.
    L.Czemu na smutnym? Ja wyczułem radość :)) Ale senny jestem, Ty też bądź szczęśliwa, pozdrowienia z daleka, miłych czasów życzę :))Radość, w tym momencie jak najbardziej :). Szkoda, że nie możemy się inaczej skomunikować niż tu.
    Czasy nadchodzą złe i niepomyślne, dla (prawie) wszystkich. Sam pewnie dostrzegasz złe przemiany, które nas ogarniają. Przed tym nie ma obrony ani ucieczki...jedynie w gęsty busz na końcu świata :).Zadziwiające, jeden wpis, i od razu zapomniałem o zwyrodniałym szarym trollu tu prowokującym :) Zawsze możesz się reinkarnować :)) Nie wiem o jakich złych przemianach piszesz, jakoś nic nie widzę, może ślepy ostatnimi czasy jestem... :) Koniec świata to w sumie niedaleko mnie, do lasu mogę się schować, bunkier pod ziemią zrobię, jakoś się przetrwa :) Widzę że godzina szatana się zbliża, uciekam już do krainy snów, dobranoc :)

~tak-to ja Marduk1986 ~tak-to ja Tak, to ja. Jednak żyję wbrew złorzeczącym i zawistnym... poznajesz?
    Uciekaj stąd póki czas, nic dobrego Cię tu nie spotka, bo to złe miejsce pełne starych, zazdrosnych zwyrodnialców.

PS. Jeżeli odpiszesz, raczej marne szanse, że przeczytam. Trudno tu cokolwiek odnaleźć. :)) Poznaję L Wiedźmo i pozdrawiam, może jeszcze odczytasz :) Tak wiem że tu nic dobrego mnie nie spotka, zawsze wiedziałem :) Nadejdzie ten dzień gdy popłynę jak najdalej... Póki co nie wiem kiedy, ale też mi się wydaje że już czas na mnie :) Dobranoc :))Wywołałeś uśmiech na smutnym obliczu :)
    Bądź szczęśliwy, pozdrawiam.
    L.Czemu na smutnym? Ja wyczułem radość :)) Ale senny jestem, Ty też bądź szczęśliwa, pozdrowienia z daleka, miłych czasów Ci życzę :))

~tak-to ja Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7
    Marduku chyba trzeba iść spać,nie mylisz się przypadkiem?
    Ale co ja tam wiem to wy znacie się jak łyse konie..:)Widać jak na dłoni prowokatorskie gierki, troll tu ubliży, tam się podliże...
    Bardzo miły wieczór :) Mogłem tu nie wchodzić. Idę spać, dobranoc :))Spokojnie a niech sobie pisze jeśli mu to ulży..
    Dobranoc..:)Miłych snów :)Tak, to ja. Jednak żyję wbrew złorzeczącym i zawistnym... poznajesz?

PS. Jeżeli odpiszesz, raczej marne szanse, że przeczytam. Trudno tu cokolwiek odnaleźć. :)) Poznaję L Wiedźmo i pozdrawiam, może jeszcze odczytasz :) Tak wiem że tu nic dobrego mnie nie spotka, zawsze wiedziałem :) Nadejdzie ten dzień gdy popłynę jak najdalej... Póki co nie wiem kiedy, ale też mi się wydaje że już czas na mnie :) Dobranoc :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7
    Marduku chyba trzeba iść spać,nie mylisz się przypadkiem?
    Ale co ja tam wiem to wy znacie się jak łyse konie..:)Widać jak na dłoni prowokatorskie gierki, troll tu ubliży, tam się podliże...
    Bardzo miły wieczór :) Mogłem tu nie wchodzić. Idę spać, dobranoc :))Spokojnie a niech sobie pisze jeśli mu to ulży..
    Dobranoc..:)Miłych snów :)