• w temacie Co tutaj się dzieje?

  W: Hydepark
  ~gość to zalogowany z szaraka wypisuje te durnoty a potem punktuje te bryzgi z zalogowanego nicku bo nie myślę żeby znalazło się 30 szaraków którzy chcieliby to punktować z resztą skąd tu wziąć 30 szaraków
  Trzeba byłoby obserwować punktację od momentu gdy prowokator zakłada taki temat, choć też ciężko byłoby po punktach dojść kto punktuje... Wiadome że dwie lub trzy osoby. Grono ateistów można od razu wykluczyć, krąg podejrzanych się zawęża.
 • w temacie Co tutaj się dzieje?

  W: Hydepark
  brunetka7
  Marduk1986 Weekend przecież jest, każdemu się należy odpoczynek :))
  Oj tak należy się jak psu buda czy miska nie pamiętam.:)
  Jeszcze upycham jak się da,ale nadbagaż będzie jak nic, o jeny kobiety maja przechlapane.:)
  Tylko nie tu, nikt nic nie wie :)) To jak wyprawa na koniec świata co? :) W sumie psu może się należeć i buda i miska, tak mi się wydaje...
  Nawiasem mówiąc, gdybyś przejrzała tutaj tematy religijne sprzed ponad 5 lat, co tam się działo, wulgaryzm na wulgaryzmie wulgaryzmy wulgaryzmami pogania :)
 • w temacie Co tutaj się dzieje?

  W: Hydepark
  ~moska Te wątki zakłada brukarz Viper
  I tu ciebie przywiało? A gdzie "ś"? Nie bredź.
 • w temacie Co tutaj się dzieje?

  W: Hydepark
  ~gość To stały bywalec tego forum, ateista. Po wylogowaniu pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
  Chamstwo może być też chrzczone... Różnie z tym bywa.
 • w temacie Co tutaj się dzieje?

  W: Hydepark
  ~gość Administracja pracuje nad nowym dingiem i nie ma czasu.A co to jest ding?
 • w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

  W: Religia
  stiffnecked Mojzesz zawarl Przymierze z bogiem dla zydow ulubionych. Potem dla calej reszty przez Jezusa. Po czym znow, przez Gabriela z Mahometem i w koncu Moroni i Smith. Bog wypuscil uaktualnienia. Zydowska wersja najwidoczniej takich nie wymaga i maja to samo Przymierze tysiace lat.
  Zydzi ostatnio od bozi dostali holocaust i Izrael, wiec nie protestuja tylko czekaja pokornie na Mesjasza.Z tego co pamiętam bóg i jego informatycy zapowiedzieli że ani litery nie zmienią w fabule tej gry, śmiem twierdzić że te wszystkie uaktualnienia to dzieło piratów, wnioskuję to po dziwnych eventach które się trafiają w nowszych wersjach, najpierw katolicy uważali się za naród wybrany, a potem niektórzy Polacy zaczęli się uważać za wybrańców, w jednym uaktualnieniu sprzed kilku lat pojawił się event "nawracanie Żydów na prawdziwą wiarę, znaczy watykańską". Wszystkie uaktualnienia kłócą się z pierwszą wersją gry... kolejne uaktualnienia wprowadziły taki rozgardiasz że w ogóle nie wiadomo o co tu chodzi. A wystarczy powrócić do pierwszej wersji tej gry by znać prawdziwą fabułę.
 • w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

  W: Religia
  pintapalec stiffnecked pintapalec I jest jeszcze jeden zasadniczy dylemat,jeśli to niebo istnieje,to jaki bóg rządzi w tym niebie,jako głównodowodzący..Bo sądząc po ilości kościołów na Ziemi ,to każdy kościół wierzy że czci tego prawdziwego boga.Tak sobie wierza, ale faktem jest, ze ostatnie objawienie i bierzace Przymierze bog zawarl z Joseph Smith. Wskazowek nalezy szukac w Ksiedze Mormona i dwoch ksiegach dodatkowych.To znaczy że bóg uznał Josepha Smitha, ważniejszym od Mojżesza i przymierze z nim ??
  A co na to Żydzi ,godzą się na to i czasem nie mają do boga pretensji ?? Jakoś jeszcze nie słyszałem o proteście złożonym bogu przez rabinów z rady rabinackiej. I Tel-Awiw też milczy ? To znaczy że Joseph Smith jest kłamcą. W ogóle pozwać boga to nie taka prosta sprawa, adres ciężko zdobyć, same niebo nie wystarczy, można też list gończy wystawić.
  Kilku śmiałków jednak się znalazło... :)https://wiado(...)645249ahttps://pl.sp(...)o-sadu/https://nowos(...)1138574
  Korupcja to poważny zarzut, zarzut zdrady też tam pada :)
 • w temacie Przewodnk po wiedniu

  W: Hydepark
  stiffnecked Skontaktuj sie z Jozefem Fritzl. To prawdziwy chrzescijanin i wspanialy przewodnik.To już wypuścili tego zbrodniarza? Za szybko chyba.
 • w temacie Dzień dobry ,radosnego dnia błękitu nieba i uśmiechu na buziach życzę.:)

  W: Hydepark
  Dla mnie to był dobry dzień :) W tym tygodniu może być według Twojego powiedzenia... "jaki poniedziałek taki cały tydzień".

  Chociaż jeszcze chyba powinienem wstrzymać się z opinią, jak to było... "nie chwal dnia przed zachodem Słońca", już prawie zaszło, piękne niebo teraz jest, mi się podoba :) Pozdrawiam oczywiście, słonecznie :))