• w temacie Co tutaj się dzieje?

W: Hydepark
    ~gość Musi mieć układ z adminką, irenea też nie kasuje. Punktuje ktoś z 21. Ciekawe ze brunetka dzisiaj nie dostała 21, wiadomo od kogo.
    Powiedz od razu że to Marduk plusuje te rzygowiny chorej szarej głowy, wszak po to tu troliszczu przybyłeś :) Jednak odpowiedź jest inna.

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7
    Marduk1986 Weekend przecież jest, każdemu się należy odpoczynek :))
    Oj tak należy się jak psu buda czy miska nie pamiętam.:)
    Jeszcze upycham jak się da,ale nadbagaż będzie jak nic, o jeny kobiety maja przechlapane.:)
    Tylko nie tu, nikt nic nie wie :)) To jak wyprawa na koniec świata co? :) W sumie psu może się należeć i buda i miska, tak mi się wydaje...
    Nawiasem mówiąc, gdybyś przejrzała tutaj tematy religijne sprzed ponad 5 lat, co tam się działo, wulgaryzm na wulgaryzmie wulgaryzmy wulgaryzmami pogania :)
    Nawet bym nie chciała tego typu poematy czytać no bo po jakie licho ,nie chcę się rozpisywać bo mam jeszcze sporo do roboty i tak z doskoku jestem,jutro będzie więcej czasu,tak myślę.:)))
    A piesek musi mieć jedno i drugie , racja.:) ale w powiedzeniu jest chyba tylko "jak psu buda"
    Ja tylko przeleciałem wzrokiem po ścianach tekstu, znalazłem kluczowe słowa... nauka szybkiego czytania nie poszła w las :)) Tyle że ostatnimi czasy niektóre informacje mi umykają, muszę drugi raz przeglądać :)
    Psu może jeszcze należeć się kość, chyba nawet słyszałem że coś się komuś należy jak kość psu :))

~gość to zalogowany z szaraka wypisuje te durnoty a potem punktuje te bryzgi z zalogowanego nicku bo nie myślę żeby znalazło się 30 szaraków którzy chcieliby to punktować z resztą skąd tu wziąć 30 szaraków Trzeba byłoby obserwować punktację od momentu gdy prowokator zakłada taki temat, choć też ciężko byłoby po punktach dojść kto punktuje... Wiadome że dwie lub trzy osoby. Grono ateistów można od razu wykluczyć, krąg podejrzanych się zawęża.

brunetka7 Marduk1986 Weekend przecież jest, każdemu się należy odpoczynek :))Oj tak należy się jak psu buda czy miska nie pamiętam.:)
    Jeszcze upycham jak się da,ale nadbagaż będzie jak nic, o jeny kobiety maja przechlapane.:)
    Tylko nie tu, nikt nic nie wie :)) To jak wyprawa na koniec świata co? :) W sumie psu może się należeć i buda i miska, tak mi się wydaje...
    Nawiasem mówiąc, gdybyś przejrzała tutaj tematy religijne sprzed ponad 5 lat, co tam się działo, wulgaryzm na wulgaryzmie wulgaryzmy wulgaryzmami pogania :)

~moska Te wątki zakłada brukarz Viper I tu ciebie przywiało? A gdzie "ś"? Nie bredź.

~gość To stały bywalec tego forum, ateista. Po wylogowaniu pokazuje swoje prawdziwe oblicze.Chamstwo może być też chrzczone... Różnie z tym bywa.

~gość Administracja pracuje nad nowym dingiem i nie ma czasu.A co to jest ding?
  • w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

W: Religia
    stiffnecked Mojzesz zawarl Przymierze z bogiem dla zydow ulubionych. Potem dla calej reszty przez Jezusa. Po czym znow, przez Gabriela z Mahometem i w koncu Moroni i Smith. Bog wypuscil uaktualnienia. Zydowska wersja najwidoczniej takich nie wymaga i maja to samo Przymierze tysiace lat.
    Zydzi ostatnio od bozi dostali holocaust i Izrael, wiec nie protestuja tylko czekaja pokornie na Mesjasza.Z tego co pamiętam bóg i jego informatycy zapowiedzieli że ani litery nie zmienią w fabule tej gry, śmiem twierdzić że te wszystkie uaktualnienia to dzieło piratów, wnioskuję to po dziwnych eventach które się trafiają w nowszych wersjach, najpierw katolicy uważali się za naród wybrany, a potem niektórzy Polacy zaczęli się uważać za wybrańców, w jednym uaktualnieniu sprzed kilku lat pojawił się event "nawracanie Żydów na prawdziwą wiarę, znaczy watykańską". Wszystkie uaktualnienia kłócą się z pierwszą wersją gry... kolejne uaktualnienia wprowadziły taki rozgardiasz że w ogóle nie wiadomo o co tu chodzi. A wystarczy powrócić do pierwszej wersji tej gry by znać prawdziwą fabułę.