• w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

W: Religia
    stiffnecked Mojzesz zawarl Przymierze z bogiem dla zydow ulubionych. Potem dla calej reszty przez Jezusa. Po czym znow, przez Gabriela z Mahometem i w koncu Moroni i Smith. Bog wypuscil uaktualnienia. Zydowska wersja najwidoczniej takich nie wymaga i maja to samo Przymierze tysiace lat.
    Zydzi ostatnio od bozi dostali holocaust i Izrael, wiec nie protestuja tylko czekaja pokornie na Mesjasza.
    Z tego co pamiętam bóg i jego informatycy zapowiedzieli że ani litery nie zmienią w fabule tej gry, śmiem twierdzić że te wszystkie uaktualnienia to dzieło piratów, wnioskuję to po dziwnych eventach które się trafiają w nowszych wersjach, najpierw katolicy uważali się za naród wybrany, a potem niektórzy Polacy zaczęli się uważać za wybrańców, w jednym uaktualnieniu sprzed kilku lat pojawił się event "nawracanie Żydów na prawdziwą wiarę, znaczy watykańską". Wszystkie uaktualnienia kłócą się z pierwszą wersją gry... kolejne uaktualnienia wprowadziły taki rozgardiasz że w ogóle nie wiadomo o co tu chodzi. A wystarczy powrócić do pierwszej wersji tej gry by znać prawdziwą fabułę.
  • w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

W: Religia
    pintapalec
    stiffnecked
    pintapalec I jest jeszcze jeden zasadniczy dylemat,jeśli to niebo istnieje,to jaki bóg rządzi w tym niebie,jako głównodowodzący..Bo sądząc po ilości kościołów na Ziemi ,to każdy kościół wierzy że czci tego prawdziwego boga.
    Tak sobie wierza, ale faktem jest, ze ostatnie objawienie i bierzace Przymierze bog zawarl z Joseph Smith. Wskazowek nalezy szukac w Ksiedze Mormona i dwoch ksiegach dodatkowych.
    To znaczy że bóg uznał Josepha Smitha, ważniejszym od Mojżesza i przymierze z nim ??
    A co na to Żydzi ,godzą się na to i czasem nie mają do boga pretensji ?? Jakoś jeszcze nie słyszałem o proteście złożonym bogu przez rabinów z rady rabinackiej. I Tel-Awiw też milczy ?
    To znaczy że Joseph Smith jest kłamcą. W ogóle pozwać boga to nie taka prosta sprawa, adres ciężko zdobyć, same niebo nie wystarczy, można też list gończy wystawić.
    Kilku śmiałków jednak się znalazło... :)https://wiado(...)645249ahttps://pl.sp(...)o-sadu/https://nowos(...)1138574
    Korupcja to poważny zarzut, zarzut zdrady też tam pada :)
  • w temacie Przewodnk po wiedniu

W: Hydepark
    stiffnecked Skontaktuj sie z Jozefem Fritzl. To prawdziwy chrzescijanin i wspanialy przewodnik.
    To już wypuścili tego zbrodniarza? Za szybko chyba.
  • w temacie Dzień dobry ,radosnego dnia błękitu nieba i uśmiechu na buziach życzę.:)

Dla mnie to był dobry dzień :) W tym tygodniu może być według Twojego powiedzenia... "jaki poniedziałek taki cały tydzień".

Chociaż jeszcze chyba powinienem wstrzymać się z opinią, jak to było... "nie chwal dnia przed zachodem Słońca", już prawie zaszło, piękne niebo teraz jest, mi się podoba :) Pozdrawiam oczywiście, słonecznie :))
  • w temacie Dzień dobry ,radosnego dnia błękitu nieba i uśmiechu na buziach życzę.:)

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Ja tak pisze nie patrzę na klawiaturę i mam czasami są pomyłki że hej.:)
    Wszystko z umiarem się rozumie przecież,ale ze strojami można sobie poszaleć.:))))
    Jak z winem, dwie lampki wystarczą :))
    Mam jeszcze inny utwór o winie wiśniowym, ale jestem pewny na miliardy procent że ten bardziej Ci się spodoba :))Spodoba ..hmm ...Przemoc i łagodność jakoś mi nie po drodze i nie idzie w parze.

Dobranoc.:)Tamten drugi kawałek był rapowy :))
    Kolorowych Snów o zachodzie słońca na plaży :)) Dobranoc :)

brunetka7 Ja tak pisze nie patrzę na klawiaturę i mam czasami są pomyłki że hej.:)
    Wszystko z umiarem się rozumie przecież,ale ze strojami można sobie poszaleć.:))))
    Jak z winem, dwie lampki wystarczą :))

Mam jeszcze inny utwór o winie wiśniowym, ale jestem pewny na miliardy procent że ten bardziej Ci się spodoba :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 No masz tak się palił do tańca i w końcu zwiał buuu..
    Proszę się uczyć proszę Pana bo nie zostawia się partnerki podczas tańca,
    masz Ci los niby wie wszystko tu taki nietakt..
    No co, po prostu onieśmielasz mnie :)) Spójrz w górę :) Muszę zrobić coś z tym kompem bo już mnie denerwuje.Rób ciach i po sprawie..poczekam.:))Za długo byś czekała :) Do północy może bym się pojawił, a mi też się nie chce teraz bawić w to. Jutro jak wrócę będę musiał to zrobić :) Tak więc, nie uciekam na razie, oto jestem :)To ja tak namieszałam? haha oto stoję przed tobą cały i zwarty do tańca, dobre,ech Ci faceci..:)))))))
    Acha co z tą moją literką"a"Nie przesadzaj, a gdzież bym śmiał winę na Ciebie zrzucać :)) To ja namieszałem... kręci się te kółeczko i kręci, w końcu weszło :)
    Już nic, widzę że normalnie "A" masz dobrze :)
    Ładne niebo, trochę podobne do tego które ja sfotografowałem :))Ale ślicznie tam juz Jeny chciałbym patrzeć na te zachody słońca nie mogę się już doczekać.:))
    Ale zachód całkiem podobny do Twojego to fakt.:) Myślałam że z literką jest coś nie tak ,może nie wcisnęłam klawiszu i poszło bez literki "a".:)Na zdjęciach masz, możesz je oglądać całym rokiem, w zimę nastrój poprawiają :)) No podobny trochę, ale ten zachód jest ładniejszy, zrobiony nad wodą. No widocznie za bardzo się rozpędziłaś i "A" nie weszło, ja przed opublikowaniem tekstu sprawdzam czy literówek nie ma, mało sprawdzania miewam.
    I taniec na plaży przy zachodzie Słońca :))Hmmm. będę tańczyć po zachodzie to jest pewne.:)) trochę poszaleje jak znam siebie.:)
    Ja nigdy nie sprawdzam ,pisze i siup poszło.:))))
    Czasem lepiej sprawdzić, bo zabawne pomyłki się trafiają, a wiesz, jeszcze rok temu pisałem z zamkniętymi oczami :)
    I ten piach pod stopami... Z tym szaleństwem nie przesadzaj, do końca życia jeszcze daleko :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 No masz tak się palił do tańca i w końcu zwiał buuu..
    No co, po prostu onieśmielasz mnie :)) Spójrz w górę :) Muszę zrobić coś z tym kompem bo już mnie denerwuje.Rób ciach i po sprawie..poczekam.:))Za długo byś czekała :) Do północy może bym się pojawił, a mi też się nie chce teraz bawić w to. Jutro jak wrócę będę musiał to zrobić :) Tak więc, nie uciekam na razie, oto jestem :)To ja tak namieszałam? haha oto stoję przed tobą cały i zwarty do tańca, dobre,ech Ci faceci..:)))))))

Acha co z tą moją literką"a"Nie przesadzaj, a gdzież bym śmiał winę na Ciebie zrzucać :)) To ja namieszałem... kręci się te kółeczko i kręci, w końcu weszło :)
    Ładne niebo, trochę podobne do tego które ja sfotografowałem :))Ale ślicznie tam juz Jeny chciałbym patrzeć na te zachody słońca nie mogę się już doczekać.:))
    Ale zachód całkiem podobny do Twojego to fakt.:) Myślałam że z literką jest coś nie tak ,może nie wcisnęłam klawiszu i poszło bez literki "a".:)Na zdjęciach masz, możesz je oglądać całym rokiem, w zimę nastrój poprawiają :)) No podobny trochę, ale ten zachód jest ładniejszy, zrobiony nad wodą. No widocznie za bardzo się rozpędziłaś i "A" nie weszło, ja przed opublikowaniem tekstu sprawdzam czy literówek nie ma, mało sprawdzania miewam.

I taniec na plaży przy zachodzie Słońca :))

brunetka7 Marduk1986 brunetka7 Marduk1986 brunetka7 No masz tak się palił do tańca i w końcu zwiał buuu..

Ładne niebo, trochę podobne do tego które ja sfotografowałem :))