• w temacie Dzień dobry ,radosnego dnia błękitu nieba i uśmiechu na buziach życzę.:)

W: Hydepark
    brunetka7
    Marduk1986 Może i Tobie się spodoba :))
    Zbędne w niektórych klipach disco polo to fakt,ale,ale można wiele się nauczyć ja mówić słodko do kobiety bo my lubimy miłe słowa a niektórym język uwięźnie w gardle jk ma coś powiedzieć i ni huhu nie wystęka a zgadywać ani nam się śni hahaha.
    Nie przesadzasz aby? :)) Nauka z tekstów disco polo? Samemu można lepsze słowa wymyślić :))
    A kto nie lubi miłych słów... ale nie z tekstów disco polo :D
    No to zatańczymy :)

Albo inaczej... czy można Panią prosić do tańca? :))
  • w temacie Dzień dobry ,radosnego dnia błękitu nieba i uśmiechu na buziach życzę.:)

brunetka7 Hahaha jak to musisz,nic nie musisz słuchać,ja wiem że mi się hip-hop nie podoba i nie słucham ,no czasami jak ktoś mi podsunie to zobaczę.A wiesz ile młodych słucha disco polo
    ale byś się zdziwił ,żadne wesele czy impreza się nie odbędzie bez disco polo.:))

No wiesz, ponoć każdy słucha to co lubi, szkoda tylko że niektórzy niektóre rodzaje muzyki słuchają za głośno :)) Nie zdziwiłbym się wcale, bo wiem, niektórzy znajomi właśnie słuchają.Hmm, może lepiej już jakby sama ta muzyczka leciała, bez słów, one tu są zbędne :)

brunetka7
    Marduk1986
    brunetka7 Wiesz ja lubię każdy rodzaj muzyki i jakbyś mi wkleił starocie to też piosnka i fajna nutka ja po prostu lubię słuchać bo muza wzrastała ze mną ..wróć jedynie czego może nie to że nie lubię ale nie słucham to hip-hopu i tych przekleństw oraz ostrej metaliki.
    Deszcz jest potrzebny ale może ta aura wypośrodkuje trochę deszczu trochę słońca i wszyscy będą zadowoleni..:)
    A to jest też perełka...
    Tak wiem, szczególnie rap bardzo miłujesz :D Ok, już doczytałem :)) Ty nie lubisz rapu, ja nie lubię disco polo :)) No raczej nie da rady wszystkich uszczęśliwić...
    Hmm, kiedyś komuniści próbowali wszystkich uszczęśliwić, to im się nie udało, natomiast unieszczęśliwienie wszystkich wyszło im znakomicie, no jedynie władza była szczęśliwa, choć też nie cała, chyba :))

Przepraszam, komputer coś mi się zawiesza, chyba będę musiał formatować, ale to już jutro :)
    :)))) Nie przekręcaj nie to że nie lubię ja po prostu nie słucham.:))))
    Ooo dałeś jedną z największych francuskich gwiazd Edith Piaf to ja dam druga
    legendę niesamowitego głosu Mireille Mathieu.

:) Ujrzałaś mój komentarz przed edycją, trochę zmieniłem treść, księżniczka na białym koniu się pojawiła :)) Odwracanie kota ogonem dobrze nam wychodzi, co nie :)) Lubisz a nie słuchasz, no w sumie u mnie jest trochę podobnie z disco polo tylko że w drugą stronę... nie lubię a czasami muszę słyszeć :))
  • w temacie GDZIE TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ TO NIEBO ??

W: Religia
    pintapalec zbigniew1933 Wg. świadków Jehowy Bóg mieszka w gwiazdozbiorze Oriona, to dość daleko i można chwilowo grzeszyć.To żydzi pochodzą z Oriona ? Mam na myśli żydowską parę stworzoną przez boga tzw. pierwsze ludzkie dzieci..Jacyś "mędrcy" z Polski twierdzą że Adam i Ewa w raju mówili po polsku, więc i bóg musiał być Polakiem :D Wąż też po polsku kusił :)

brunetka7 Wiesz ja lubię każdy rodzaj muzyki i jakbyś mi wkleił starocie to też piosnka i fajna nutka ja po prostu lubię słuchać bo muza wzrastała ze mną ..wróć jedynie czego może nie to że nie lubię ale nie słucham to hip-hopu i tych przekleństw oraz ostrej metaliki.
    Deszcz jest potrzebny ale może ta aura wypośrodkuje trochę deszczu trochę słońca i wszyscy będą zadowoleni..:)
    A to jest też perełka...
    Księżniczka na białym koniu :))
    No raczej nie da rady wszystkich uszczęśliwić...
    Hmm, kiedyś komuniści próbowali wszystkich uszczęśliwić, to im się nie udało, natomiast unieszczęśliwienie wszystkich wyszło im znakomicie, no jedynie władza była szczęśliwa, choć też nie cała, chyba :))

Przepraszam, komputer coś mi się zawiesza, chyba będę musiał formatować, ale to już jutro :)
  • w temacie Polka porwana przez UFO ujawnia prawdę o kosmitach!

W: Polityka
    ~gość Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwnosci gawiedzi.A czemu UFO utożsamiasz z kosmitami? UFO "Unidentified Flying Object", niezidentyfikowany obiekt latający, ludzie widują takie obiekty, ale to nie znaczy że to zielone ufoludki z czułkami tu przylatują :D Po prostu to mogą być obiekty pochodzenia ziemskiego...

Kiedyś słyszałem taką opowieść, ponoć w międzywojniu gdzieś w Polsce gdy ludzie ujrzeli lecący samolot, to niektórzy na chodnikach padali na kolana i się żegnali... dla nich wtedy to było UFO :))

brunetka7 Naprawdę fantastyczna całość i muzyka.
    Ktoś napisał "Szczęśliwi ci, którzy mają muzykę w sercu i uśmiech na ustach"
    I to najprawdziwsza prawda jest.:)
    Chciałem edytować poprzedni komentarz, nie zdążyłem, zaraz posłucham :) Ja znam inny cytat "Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety", to był chyba Beethoven :)

brunetka7 Marduk1986 Dzień dobry, błękit nieba z białymi chmurkami :)
    Szkoda tylko że te słońce coraz szybciej zachodzi... a za ponad miesiąc zegarki się przestawia :)Witaj .:) Ładnie zagrałeś . Trzeba się cieszyć co jest dziś słonko grzeje a podobno w tym tygodniu
    gorące lato znów wraca do +30 st. więc jeszcze nacieszymy się tym ciepełkiem..ba..mogło by tak zostać aż do października.:)
    Nie wiem kto to śpiewa ,ale spodobała mi się ta nutka to podsyłam.:)

Na prawdę Ci się podoba? To stara piosenka jest, jak do podstawówki chodziłem to ją lubiłem :) Wiesz, ja pamiętam niektóre lata gdy wrzesień był bardzo ciepły, temperatury powyżej 20 stopni były, i było słonecznie. Nie miałbym nic przeciwko temu gdyby w tym roku wrzesień był tak ciepły, w sumie początek września nie jest tragiczny, deszczu było mało :))
    Hmm, jeszcze jeden kawałek mam, też trochę stary :)
  • w temacie Polka porwana przez UFO ujawnia prawdę o kosmitach!

W: Polityka
    ~klik ~gość Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwności gawiedzi. ten filmik to akurat bzdura ale dlaczego Watykan organizuje już kolejna konferencje na temat Obcych? pamiętam tylko jeden najmniej ważny artykuł ale można poszukać "Watykan obawia się ujawnienia istnienia obcych"(ujawnienia ! nie istnienia -tego sa pewni)Ja pamiętam jeden wywiad sprzed kilku lat z jakimś watykańskim księdzem astronomem, mówił on że jego marzeniem jest ochrzcić kosmitę... a więc może szukają nowych terenów dla krucjat, no i bogactw :) Co za bezczelne typy to są, skąd pomysł że jakaś cywilizacja może być tak zacofana jak nasza? Jeśli rzeczywiście by tu przylatywali to byłby znak że zacofani nie są, i znaku krzyża nie przyjmą, tylko wyśmieją watykanistów... :))

W rzeczywistości we Wszechświecie mogą istnieć miliony cywilizacji, ale nigdy się one ze sobą mogą nie spotkać, bo po prostu odległości między nimi są za duże.